Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Spalił się dom 3-osobowej rodzinie z 2-letnim dzieckiem

  • 11.06.2019, 19:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Spalił się dom 3-osobowej rodzinie z 2-letnim dzieckiem
-Dziś o godzinie 2.25 dyżurny SK KP PSP w Gryfinie zadysponował dwa zastępy z naszej jednostki do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Babinek. Po dotarciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali cały dach domu jednorodzinnego oraz przyległą szopę objęte pożarem – informuje strażak z OSP Banie.

W domu mieszkała trzyosobowa rodzina z małym, 2-letnim dzieckiem.

-Działania zastępów straży pożarnej polegały na podaniu trzech prądów wody w natarciu na palący się dom oraz pomieszczenie gospodarcze. W wyniku pożaru spaleniu uległ dach, pomieszczenie gospodarcze oraz rzeczy w nim składowane – pisze na profilu Facebooka strażak z OSP Banie.

W akcji trwającej ponad 4 godziny uczestniczyły następujące siły i środki: GBA OSP Banie, GCBA OSP Banie, GBA Jrg Gryfino, GCBA Jrg Gryfino, SH 25 Jrg Gryfino, pogotowie energetyczne oraz policja.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (56)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Natali. Link gdzie mozna wplacac
Natali. Link gdzie mozna wplacac 12.06.2019, 21:03
https://lm.facebook.com/l.php?…
Prośba do Admina
Prośba do Admina 12.06.2019, 18:59
Prośba do Admina

Może Szanowny Pan/Pani Admin umieściłby adres / link zbiórki który podał "Pomagacz" w artykule ?
Gdyż liczba chętnych do pomagania stale rośnie i przekroczyła już 215 osób.

Odnośnie tych złych i smutnych wręcz żałosnych komentarzy tu pisanych,
to jest takie przysłowie: "Skoro nie pomagasz, to chociaż nie przeszkadzaj"
lub
"Nie musisz pomagać, ale chociaż nie przeszkadzaj"
itp.
😑
😑 12.06.2019, 13:05
Poziom komentarzy jest żenujący. Nikt nikomu nie każe pomagać, a te wpisy są żałosne. Każda tragedia jest powodem do wzajemnego opluwania. Ludzie co z Wami???? Jeszcze napiszcie, a gdzie była opieka??
Atrex
Atrex 12.06.2019, 10:29
To był budynek komunalny?
Widz
Widz 12.06.2019, 09:17
Ten "dom" zawaliłby się lada chwila. To straszna ruina była. Zero remontu, zaniedbane, bez łazienki. Niestety, ale w mieszkanie trzeba inwestować, żeby poprawić choćby jego bezpieczeństwo. A teraz "ludzie dajcie"... Żenada.
malolata
malolata 12.06.2019, 21:42
Zenada jest to co piszesz Dom to Dom zawsze bylo do niego wracac bo tam jest rodzina ,nie chcesz nie pomagaj po co te glupoty piszesz nie rozumiem .Pomagajmy na ile mozemy i s,anujmy sie
...
... 12.06.2019, 14:34
Zenada to jest to co napisales.
.
. 12.06.2019, 09:25
Jakoś stał wiele lat i nigdy nam się w nim nic nie działo. Ruina to ruina, ale to był nasz dom! Nie straciles/stracilas dachu nad głową, to nie masz prawa się nawet udzielać. Masz dom, ciesz się i docen go. Nie interesuje cię nasza tragedia, to odpuść.
A
A 12.06.2019, 15:53
Milenka mam nadzieje ze w koncu sie do was usmiechnie szczescie i odbudujecie domek dla was a zwlaszcza dla malej Madzi. Trzymam za was kciuki.
krak
krak 12.06.2019, 10:28
. Ma rację. Łatwo wydawac opinię.
Somer
Somer 12.06.2019, 08:46
Tragedia!
wykrywacz trolli
wykrywacz trolli 12.06.2019, 00:09
Ajwaj i inne głupawe niki to Milerki.
Obserwator patologii
Obserwator patologii 12.06.2019, 08:57
To ajwaj tryper
Obserwator patologii
Obserwator patologii 12.06.2019, 07:23

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Znajomy rodziny
Znajomy rodziny 11.06.2019, 23:56
Co Wy za ***y tu piszecie. Ludziom sie krzywda stala i zamiast slowa otuchy pisac to piszecie jakies chore rzeczy.
***KU Z BANINKA HA HAAH AH
***KU Z BANINKA HA HAAH AH 11.06.2019, 22:36

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 11.06.2019, 22:40
W końcu cie dojdę kurwiłbie
Knagulec
Knagulec 11.06.2019, 22:43
Dojść i przegumować nadgrzbietowo i podgrzbietowo za te komentarze
AJWAJ ALELUJA SSAK
AJWAJ ALELUJA SSAK 11.06.2019, 22:28

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Napalony
Napalony 11.06.2019, 22:29
Dawaj namiary
SSAK SSAKA
SSAK SSAKA 11.06.2019, 22:39
BARTKOWO WSZYSTKIE LASCHOCIĄGI
Piszczie normalnie jak ludzie
Piszczie normalnie jak ludzie 11.06.2019, 22:19
Działania zastępów straży pożarnej polegały na podaniu trzech prądów wody w natarciu. Katastrofa jak się popisują bogatym wyszukanym słownictwem z książki regulaminów .
A czy komuś coś się stało , czy mają pomoc, czy noc spędzona pod gołym niebem, jaka była przyczyna pożaru, co uratowali strażacy a co zostało zdewastowane po podani trzech prądów wody ??????
normalnie oglądaj
normalnie oglądaj 12.06.2019, 00:06
Ślepyś? patrz na zdjęcia.
AJWAJK ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJK ALELUJA I DO PRZODU 11.06.2019, 22:07
A ROBISZ TEZ DLA TOMASZKA CO MA KOSZER PTASZKA HA HA HA AH CO PEDZIU P[OLICYJNY STAWIA CI OBIAD W ODYSIE ZA OCHRONĘ HA HA AH JE BANY GEJU TAK ZDZIADZIAŁES NA TY AUTO SZROCIE HA HA AH
SSIJ  WIESZ ŻE SIĘ SPOTKAMY HA AH AHA H
SSIJ WIESZ ŻE SIĘ SPOTKAMY HA AH AHA H 11.06.2019, 22:03
KNAGULEC ROBISZ PETO DLA BAS ZAKA CO MINIMALNEGO PTAKA
Knagulec
Knagulec 11.06.2019, 22:21
Ajwaj Ssij parówo
Kmagulec&Gumofilc
Kmagulec&Gumofilc 11.06.2019, 21:48
Ajwaj dawaj pod wieżowiec torba swędzi pokąsasz trypru
Knagulec
Knagulec 11.06.2019, 21:50
Dobrze gadacie jechac z tryprem
SSIJ PETO SSIJ  HA HA AH
SSIJ PETO SSIJ HA HA AH 11.06.2019, 21:53
STARA DALEJ DAJE *** W TEJ BUDZIE SKLEPEM ZWANYM HA HA HA POD WIEŻOWCEM
DZISIAJ ONI JUTRO MOzESZ BYC TY  AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
DZISIAJ ONI JUTRO MOzESZ BYC TY AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 11.06.2019, 20:57
DAWAĆ NUMER KONTA STÓWKĘ DAM AH AHA HA BA NAWET POMOGĘ ODBUDOWAĆ HA HA AH JESLI TYLKO POPROSZĄ
Knagulec
Knagulec 11.06.2019, 21:38
Ty to sie nadajesz do pchania karuzeli
POLICYJNA GNIDO Z BRAKAMI INTELEKTU
POLICYJNA GNIDO Z BRAKAMI INTELEKTU 11.06.2019, 21:50
ZDZIWIŁ BYŚ SIE RYSUNEK TECHNICZNY I MATEMATYKA TO MÓJ KONIK TAKICH JAK TY OLEWAM CIEPŁYM MOCZEM A ONI MÓWIĄ ZE DESZCZ PADA HA HA AHA HA
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 11.06.2019, 21:54
Konika to ty masz ciągle w ustach i odbycie zasrańcu
 Knagulec
Knagulec 11.06.2019, 21:56
Dobrze gadasz jechać z dętką buahahahaha
Brak słów
Brak słów 11.06.2019, 20:59
Lekarze się poddali, lekarstw brak :-(
A CO BANK MA ZAROBIĆ TAKI HOJ HA HA AH
A CO BANK MA ZAROBIĆ TAKI HOJ HA HA AH 11.06.2019, 21:04

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pomagacz
Pomagacz 11.06.2019, 20:44
Adres zbiórki, ja już troszkę pomogłem, bądź jak ja, też pomóż :-)

https://pomagam.pl/3kjvrryu?fb…
pstrożny
pstrożny 11.06.2019, 21:06
Ja na ;lewe kąta nie wpłacam! I nie radze tez innym bo już zostałem oszukany.
Pytam
Pytam 12.06.2019, 11:28

A gdzie tu masz lewe konto ??

Od kiedy to Pomagam.pl ; Się Pomaga ; Szlachetna Paczka itd itp to lewe konta ???!!!

Upały widać szkodzą.
Ala
Ala 11.06.2019, 20:24
Wystarczy wykupic ubezpieczenie na wypadek takich sytuacji...
.
. 12.06.2019, 00:09
Serio uważasz że ktoś chciałby ubezpieczyć tak stary dom? Nie, nie miałyśmy ubezpieczenia, bo żadna ubezpieczalnia by nam go nie ubezpieczyla.
palst
palst 11.06.2019, 20:32
Mówisz jak kiedyś zdaje się Cimoszewicz po powodzi. Któryś z premierów w każdym bądź razie.
Eurodeputowany
Eurodeputowany 11.06.2019, 20:42
I patrz nie prowadził kampanii i wszedł do EP
TW Boleś W.
TW Boleś W. 11.06.2019, 20:23
No Panie Burmiszczu , trza pomóc . Wędkarze dostali 340 tys. na prywatne sr….cze . To ???????
To tyle :-)
To tyle :-) 11.06.2019, 21:38
Coś się tak uczepił cymbale burmistrza skoro gmina Banie ma swojego wójta Augustyniaka Arkadiusza?
do roboty lenie
do roboty lenie 11.06.2019, 20:30
Bierzcie przykład ze śp. Henryka Piłata. Jak spalił się dom rodzinie z Sobieradza to przy pomocy przedsiebiorców, urzędników i darczyńców odbudowano dom ,poparzona Emilka mogła wracać do zdrowia. Panie Seweryn dość gadania. Bierzcie się w końcu za robotę!
CIEPŁA KOSZER POSADKA  HA HA AH AHA
CIEPŁA KOSZER POSADKA HA HA AH AHA 11.06.2019, 21:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

'
' 11.06.2019, 21:15
Czy ktoryś z was mędrków zauważył, że to gmina Banie? To kto ma się za tę robotę wziąć?! Polecam przed napisaniem komentarza przeczytać najpierw artykuł...
W CZYM PROBLEM
W CZYM PROBLEM 11.06.2019, 21:40
*** KONARSKIEGO I MIETKA POWIAT TO WSPÓLNOTA JAK NIE ŁAPIESZ HA HA AH
.....
..... 11.06.2019, 20:19
Współczuję rodzinie. Ps. Trzyosobowa piszemy łącznie pani redaktorze.
i co mi zrobisz?
i co mi zrobisz? 11.06.2019, 20:32
A ja piszę 3 osobowa oddzielnie
do jutra rana ...
do jutra rana ... 12.06.2019, 22:05
nikt Ci nic nie zrobi ... wszyscy po prostu mają Cię w ***, a Ty jak się będziesz budził rankiem każdego dnia - będziesz sobie przypominał moje słowa. Nawet jak sobie przysięgniesz, że tego nie zapamiętasz - to właśnie zapamiętasz - co rano, zobaczysz sam jak TO działa.

Pozostałe