Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Spotkanie z ratownikami Oddziału Powiatowego WOPR Gryfino

  • 11.06.2019, 19:51
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Spotkanie z ratownikami Oddziału Powiatowego WOPR Gryfino
dziś 11 czerwca 2019 r. w Zespole Szkół w Nowym Czarnowie odbyło się spotkanie uczniów z Ratownikami Oddziału Powiatowego WOPR Gryfino.

Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych uczniów i to, że większość z nich w nadchodzące wakacje będzie spędzać czas nad wodą, zaprosiliśmy do naszej szkoły ratowników WOPR. Spotkanie poświęcone było resuscytacji osób dorosłych, dzieci i niemowląt. Odbył się pokaz udzielania pierwszej pomocy oraz sprzętu używanego przez ratowników wodnych. Nasi uczniowie wzięli czynny udział w spotkaniu i bardzo chętnie ćwiczyli udzielanie pierwszej pomocy.

Dziękujemy ratownikom za profesjonalizm i cierpliwość podczas odpowiadania na liczne pytania. Wszyscy z wielką uwagą wysłuchaliśmy dobrych rad na wakacje.

ZS Nowe Czarnowo

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (19)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Paty
Paty 11.06.2019, 21:46
Profesjonalizm hmmmmmm szkoda gadac gdyz jeden z ratownikow pisze sobie w najlepsze na telefonie tak byl zajety uczestnictwem w zajeciach.
Uczestnik
Uczestnik 12.06.2019, 14:54
Pan ratownik w trakcie gdy kolega tłumaczył robił zdjęcia. Później razem z innym ratownikiem przeprowadzał pierwszą pomoc.
Gruby
Gruby 13.06.2019, 05:44
Jasne dzwonil do ckrw . Zalosne
Pędzel
Pędzel 11.06.2019, 21:26
Plaza jest ale bez WOPR Gryfino ciekawe czemu . W Cedyni i Moryniu tez nie
Plażowicz
Plażowicz 11.06.2019, 21:33
Tam teraz będą pilnować kąpielisk prywatne firmy, które ogłaszają się w internecie, że zatrudnią ratowników. Tylko, że taka firma tylko w sezonie pracuje i ani myśli o profilatyce w szkołach. Nie ma nawet w umowie zakresu edukacji.
Pędzel
Pędzel 11.06.2019, 21:43
A ile kosztowało utrzymanie plaży w Moryniu ?
ops
ops 11.06.2019, 21:08
Ja pikolę znowu jakiś dziwny projekt na wywalenie pieniędzy, no bo gdzie mają te dzieciaki pływać ?
Heil Donald
Heil Donald 11.06.2019, 20:24
POco WOPR ??? W Gminie zdaje się plaży NIMA !!!
wszystko na głowie
wszystko na głowie 11.06.2019, 20:34