Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Zapraszam wszystkich trzech burmistrzów na wycieczkę zarośniętymi ścieżkami

  • 11.06.2019, 20:28
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zapraszam wszystkich trzech burmistrzów na wycieczkę zarośniętymi ścieżkami
Mamy fajną drogę rowerową Gryfino – Borzym. Jednak na odcinku Szczawno - Borzym pobocze drogi rowerowej jest dość mocno zarośnięte. Zastanawiam się czy w związku ze zbliżającymi się wakacjami Gmina planuje koszenie pobocza?

Jeżeli nie. to zapraszam wszystkich trzech burmistrzów na wycieczkę.

P.S.

Niedawno była informacja o zarośniętym parku przy ul. Armii Krajowej i dziś jest już ładnie wykoszony. Może i tym razem uda się osiągnąć taki sam efekt w przypadku ścieżki rowerowej.

Pozdrawiam.

rowerzysta

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (42)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marta
Marta 15.06.2019, 10:16
Tak na prawde wiekszosc komentazy jest zbedna,prawie codziennie przemierzam ta trase rowerem i prawda jest taka ze zarosniete pobocza sa uciazliwe ,ale przede wszystkim niebezpieczne dla uczestnikow sciezki rowerowej .Ale od kilku dni jest wykoszone i jest okej.
Do popaprańców
Do popaprańców 13.06.2019, 18:35
Tercet zdewastuje każde mienie gminne. Słyszałem jak jeden rozweselony z tercetu bredził, że ze ścieżkami tylko kłopot i są dla nielicznych. Szkoda kasy.
Run run
Run run 12.06.2019, 17:36
Tak skandal wszystko zaniedbuje kto na tych Leni Głosował
ws58
ws58 12.06.2019, 21:05
Na tego pierwszego mieszkańcy Gryfina.Dwóch pozostałych sam sobie dobrał.Bardzo podobni do pierwszego.
eMeNeSy lecą w kulki
eMeNeSy lecą w kulki 12.06.2019, 15:41
Jak się przewrócą po pijaku nie będzie ich w trawie widać.
Okiem realisty
Okiem realisty 12.06.2019, 13:59
Sawarynische Wirtschaft to likwidacja liceum w parku.
pokłosie
pokłosie 12.06.2019, 12:35
Nikotynski musi odejść!
Czytelniczka
Czytelniczka 12.06.2019, 10:42
A teraz widzę zaczynają kosic na ścieżce 😂😂
kosa w łapę i ajwaj aleluja i do przodu
kosa w łapę i ajwaj aleluja i do przodu 12.06.2019, 08:21
dawać tych wybrańców co mietek ich zwolnił z podatku od nieruchomosci n na 10 lat niech (...)

Część komentarza usunięto. admin2
Spacerowicz
Spacerowicz 12.06.2019, 06:09
Jak trawę kiedyś skoszom i nie będzie kleszczy to pewnie się wybiorom.
Fir
Fir 11.06.2019, 23:48
Przy scieżce kolo Zalando trawa po pas
hubert
hubert 11.06.2019, 23:25
żebyś się czasami na tez "zarośniętej" ścieżce nie wywalił, asfalt masz co tobie ta trawa przeszkadza ???
rowerzysta
rowerzysta 19.06.2019, 11:11
Twojego podejścia tylko "pozazdrościć" - wbij sobie do głowy, że są drogi gminne, teraz też drogi rowerowe to pobocza należy regularnie kosić i nie ma dyskusji nad tym czy ktoś się przewróci czy nie
porada
porada 11.06.2019, 23:29
siądź na rower nie tylko do zdjęcia reklamowego, przejedź - może z dzieckiem. Potem będziesz wiedział, co przeszkadzają te chaszcze...
Fakt
Fakt 11.06.2019, 22:45
Sawaryn i tych dwóch nieudaczników muszą odejść na kompostownik
Barbara
Barbara 11.06.2019, 22:29
Drodzy komentatorzy nie przesadzajcie. To kawałek łąki, przyrody, przyjemnej dla wzroku. Naprawdę szkoda, że zamiast cieszyć się z zieleni, której coraz mniej wokół nas to tylko ludzie wiecznie piszą o koszeniu. Żal mi Was.
rowerzysta
rowerzysta 19.06.2019, 11:14
Twojego podejścia tylko "pozazdrościć" - wbij sobie do głowy, że są drogi gminne, teraz też drogi rowerowe to pobocza należy regularnie kosić to właśnie w tedy dla oka będzie ładnie - wystarczy skosić szerokość 40-50 cm po obu stronach
depilator
depilator 11.06.2019, 22:52
Basiu nie myj się - bądź naturalna. O koszeniu też zapomnij. Po co?
Jak ci się ścieżka rowerowa z łąką myli...
.......
....... 11.06.2019, 22:43
tak sankcjonuje się "europejskie standardy i normalność"
depilator
depilator 11.06.2019, 22:54
bo to jak ktoś tu napisał "sawarynische Wirtschaft"
Sawarynische  Wirtschaft
Sawarynische Wirtschaft 12.06.2019, 13:56
To schody donikąd co 10 metrów.
Pamiętliwy
Pamiętliwy 11.06.2019, 22:28
Miler walczył jako redaktor o ławki. To gdzie je postawiłeś leniu i niedojdo ? Może przy ścieżkach rowerowych coś leniu ustawisz po pięciu latach. Nie ma wytłumaczenia na jego nieudolność.....
Nie widzę trawy na ścieżce !
Nie widzę trawy na ścieżce ! 11.06.2019, 22:08
Krzesło sobie weź babciu albo tak daleko od domu nie odchodź.
Zagadajcie z trucicielami rolnikami , niech potrują pszczoły to trawa nie będzie rosła ani nic wokoło.
Chol erne darmozjady, jedyne czego się dorobili to rowerów albo patyków a teraz domagają się żebyśmy im kosili trawę, trochę szacunku my jesteśmy wykształceni.
rowerzysta
rowerzysta 19.06.2019, 11:42
Czytaj ze zrozumieniem - chodzi o zarośnięte pobocza, a w wielu miejscach trawa kładzie się na ścieżkę.
to widzimy, że nie widzisz:):):)
to widzimy, że nie widzisz:):):) 11.06.2019, 22:55
no, ty nawet jak ci radne mówiła o dziurze przy wyjściu z tunelu pytałeś o mapkę i numer działki...
.......
....... 11.06.2019, 22:40
co nie powiesz ślepy wykształciuchu
XXX
XXX 11.06.2019, 21:58
Się zrobi się!!!
kitaj
kitaj 11.06.2019, 21:47
odpowiedzą że to teren lasów państwowych i tyle z koszenia zobaczymy
kleszcze w trawie
kleszcze w trawie 11.06.2019, 21:33
Nikotyński musi odejść!
arokor
arokor 11.06.2019, 21:31
Odniosę się jeszcze do komentarza 'rowerzysty'
Faktycznie przydaly by sie co jakis czas nawet co pół czy kilometr laweczki ,jezdzi duxo starszych osób, dzieci niema gdzie usiąść nawet gdyby ktos zasłabł
Powariowali ?
Powariowali ? 11.06.2019, 22:12
Co pół albo kilometr ? ławeczki ? Ścieżka jest po to żeby jeździć rowerem albo biegać, spacer to sobie po balkonie zrób.
tata
tata 11.06.2019, 21:31
Wybudować to nie sztuka..., później trzeba utrzymać...
Halę przy malutkiej szkole (niedługo powiatowej), w centrum miasta też trzeba będzie utrzymać...
uczycielka życia Maryja
uczycielka życia Maryja 11.06.2019, 22:31
Skąd wiesz, że to liceum będzie istniało ? W sieci szkół powiatowych go nie ma na rok szkolny 2019/2020. Naboru do niego też nie ma.
zgroza
zgroza 11.06.2019, 23:11
Wolą zlikwidować szkołę działającą od 1945 roku niż przyznać się do błędu? Jak ze schodami 10 metrów od istniejących zamiast przywrócenia przejścia przez tory?

Pozostałe