Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Wandale zniszczyli kilkadziesiąt drzewek

  • 11.06.2019, 22:35
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wandale zniszczyli kilkadziesiąt drzewek
Około 60 drzewek połamali wandale na trasie pieszo-rowerowej. Do tego zniszczyli ławkę i ogrodzenie. Akty wandalizmu niestety się powtarzają.

-Trzeba założyć kamerę i szybko złapać tych łobuzów! - mówi nam mieszkanka Radostowa, która często jeździ na tej trasie rowerem.

To właśnie na ścieżce pieszo-rowerowej z Cedyni do Radostowa połamano prawie połowę drzewek. Raz ktoś szedł od strony Radostowa, a drugi raz od strony Cedyni.

 Działania wandala pojawiły się po ostatniej imprezie integracyjnej. Co kilka dni dochodzi do kolejnych aktów niszczenia.

Drzewka posadzone zostały 4 lata temu. Są to głównie lipy, ale też inne gatunki drzew. Chociaż w tym przypadku trzeba mówić w czasie przeszłym. Były drzewka…

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (28)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kto jest winien ? Organizator ?
Kto jest winien ? Organizator ? 13.06.2019, 17:54
Winni są organizatorzy libacji alkoholowej jaką był festyn !
Jeszcze bardziej winni są ci , którzy wyrażają zgodę na promowanie alkoholu na pierwszym miejscu w sklepach i stacjach benzynowych !
I
I 13.06.2019, 09:16
Debile.
Upały szkodzą
Upały szkodzą 12.06.2019, 19:23
K...a co za de...le.
Złapać i zrobić im to samo i tak samo !!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak jak tu na Portalu, jakiś Gość często pisze: "tylko guma i solidne gumowanie"
Aha i wyrok bez zawieszenia, tak dla przykładu.
ppp
ppp 12.06.2019, 15:14
Jak bardzo podłym trzeba być człowiekiem, żeby zrobić coś takiego. Jeśli w ogóle takie takie ścierwo można nazwać człowiekiem.
Polk
Polk 12.06.2019, 15:06
Ćpun który myśli że jest wielki, a naprawdę to tchórz. Jak policja go aresztuje to będzie ryczał
GG
GG 12.06.2019, 15:21
No wydaje mi się że to po alkoholu,bo najczęściej tak jest, to znaki powygina to sztachete z płotu wyrwie i rano nie pamięta do domu z popijawy wracali i drzewka połamali.bedzie guma w ruchu??????
Ale wieś
Ale wieś 12.06.2019, 14:49
Wiejscy "kozacy" bo drzewo nie odda!
GG
GG 12.06.2019, 14:33
Ale problem,kto tam dalej mieszka z młodzieży która lubi procenty,do przegumowania i tyle.
Ss
Ss 12.06.2019, 10:44
Do uśpienia!!
co za ludzie
co za ludzie 12.06.2019, 10:35
Same lenie w tej Cedyni i nie chce się nikomu założyć kamerki?
zombi
zombi 12.06.2019, 09:54
Złapać i niech za wszytko zapłaca. Niech kupią 50 drzewek kilkunastoletnich to przez kilka lat sie nie wypłacą
Mnieszko
Mnieszko 12.06.2019, 07:40
Gabrycha musi odejść.
mieszkowicki troll
mieszkowicki troll 12.06.2019, 09:55
A co? Dopadła cię Deprecha?
Integracyja impreza czy pijacka libacja
Integracyja impreza czy pijacka libacja 12.06.2019, 01:50
Musicie złapać tego s kur wy syna bo połamie wszystkie !
Knagulec
Knagulec 12.06.2019, 08:56
Połamać i solidnie przegumować
Knagulec
Knagulec 12.06.2019, 08:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

proponuję
proponuję 11.06.2019, 23:44
Rączki też im tak połamać to zapamiętają.

Pozostałe