Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Mistrz parkowania na chodniku obok przystanku

  • 12.06.2019, 19:13
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mistrz parkowania na chodniku obok przystanku fot. czytelniczka igryfino
-Właściciel tego auta jest wyjątkowym "mistrzem parkowania" - komentuje sytuację pani Joanna i przysyła zdjęcie.

Nasz "mistrz parkowania" nie przejął się pieszymi. Kiedy idąc chodnikiem, natrafimy na taką przeszkodę w postaci zaparkowanego auta, jesteśmy zmuszeni do wkroczenia na jezdnię. A na ulicy Łużyckiej w Gryfinie panuje zawzyczaj spory ruch.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

GRYFINO
GRYFINO 16.06.2019, 11:43
WIEM GDZIE TEN LANOS CZĘSTO STOI JAK GO ZOBACZĘ I BĘDZIE STAŁ NA CHODNIKU TO MU PRZERYSUJE CAŁY BOK BO JA MIESZKAM PRAWIE ŻE KOŁO ''HALLO PIZZY'' I CODZIENNIE TOM STRONOM CHODZĘ 2,3 RAZY DZIENNIE.
Anonim
Anonim 15.06.2019, 14:55
Ale problem...
Hahaha
Hahaha 13.06.2019, 17:46
Ja też tak stawiam , tylko z mojego wystaje długi hak ,
Już tak kilku rowerzystów załatwiłem o zmroku, kamizelki ani kaski nie pomogły. Hahahahaha się wy je bał !
Chamy z was
Chamy z was 13.06.2019, 17:42
A co miałem się ze s rać ?
88
88 13.06.2019, 10:26
O, tutaj ' Ormowiec' się spisał. Szkoda , że tylko jedno zdjęcie.
Trudno ocenić przedstawianą sytuację, czy to auto tam jest zaparkowane, czy jest w trakcie jakiegoś manewru. Wjazd na posesje z zatoki autobusowej jakoś mi nie pasuje. Takiego burak, zdecydowanie bym uj...
napiety pęcherz
napiety pęcherz 13.06.2019, 08:09
skoczył do szkoły się odlać ha haah
n
n 13.06.2019, 07:23
I tak został wystarczająco pokarany, że musi jeździć Lanosem...
przepisowy
przepisowy 13.06.2019, 00:23
Art. 18. 1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do oznaczonego przystanku autobusowego (trolejbusowego) na obszarze zabudowanym, jest obowiązany zmniejszyć prędkość, a w razie potrzeby zatrzymać się, aby umożliwić kierującemu autobusem (trolejbusem) włączenie się do ruchu, jeżeli kierujący takim pojazdem sygnalizuje kierunkowskazem zamiar zmiany pasa ruchu lub wjechania z zatoki na jezdnię.
Stachu
Stachu 12.06.2019, 22:48
W tych czasach wszedzie sa kamery podsluchy itp to jest wlasnie demokracja. Dla przykladu" Ktos pędzi do domu bo zostawił żelazko na gazie nawet auta nie zgasil pobiegł. Niby tylko 4 minuty ale przez te 4 minuty ktoś to wykorzystał żeby zrobić sensację. " Takie artykuły że szkoda czasu na to. Może ktoś zrobi artykuł na temat tego z jaka prędkością maksymalną o godz.16:30 poruszamy się na odcinku stacja paliw orlen - stacja paliw AnMar ? Przyczyny? Sugestie? Zagrozenia? Znajomość przepisów?
GG
GG 12.06.2019, 21:56
No nie wiem no nie wiem co by z tego było
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.06.2019, 21:30
Nie na jezdnię tylko zejść na zatoczke autobusową kawałek. Czy tak ciezko to zrobić, spojrzeć tylko czy autobus nie wjezdza i po krzyku. W czym problem?? Korona nikomu z glowy nie spadnie jak ominie auto po zatoczce autobusowej. Masakra
Ela
Ela 12.06.2019, 21:00
Haha ja doskonale wiem czyje to auto😅😅😅 pana Kacpra tak zwany Kurpin
Kurpin
Kurpin 13.06.2019, 05:09
Właścicielem tego auta są Gruzini aktualnie proszę nie siać propagandy pozdrawiam
Normalnie brak słów
Normalnie brak słów 12.06.2019, 20:52
Odwalcie się już od mojego auta które stoi (jak widać na zdjęciu) na wjeździe na moją posesję.
dr.No
dr.No 12.06.2019, 21:51
A gdzie jest wjazd na posesję? Ze zdjęcia można wywnioskować, że łamiesz prawo...
Yehor
Yehor 12.06.2019, 20:58
Pojazd stoi połową na chodniku. Podjazd do posesji jest pomiędzy chodnikiem a ogrodzeniem posesji. Nawet nie ma 1,5 metra pozostawionego dla pieszych.
szkoda słów
szkoda słów 12.06.2019, 22:44
Nie ma i nie będzie! Nie mam zamiaru przycinać auta
Stachu