Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Parkowanie pod UMiG z przyzwoleniem?

  • 12.06.2019, 21:43
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Parkowanie pod UMiG z przyzwoleniem?
Co musi się stać, aby nierozważni kierowcy nie parkowali na skrzyżowaniu ulic Parkowej i 1 Maja w Gryfinie naprzeciwko siedziby straży miejskiej? Ze względu na budynek UMiG, parking, dworzec PKP i przejście łączące z Górnym Tarasem to miejsce ruchliwe. Dodatkowe stwarzanie niebezpieczeństwa jest zupełnie niepotrzebne.

Dwa widoczne na zdjęciu samochody zaparkowały dziś po południu w jednym czasie. W tym samym czasie na parkingu przed Urzędem Miasta i Gminy w Gryfinie miejsca były wolne. Wychodzi na to, że największy bałagan jest pod okiem władz gminy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

same ameby
same ameby 14.06.2019, 09:16
ja tu widzę parkowanie pod bankiem Pekao S.A. a nie UMiG Gryfino. Nie wiem może redaktorzy są ślepi a może ludzie tutaj wypowiadający się również. Może wpiszcie sobie w google jak wygląda UMiG a jak bank Peako S.A.
!!!
!!! 13.06.2019, 18:20
W urzędzie burdel to jak ma być w koło ?
Baby do homonta :)
Baby do homonta :) 13.06.2019, 17:35
Dlaczego w Gryfinie nie ma jeszcze Rikszy ?
Przecież jest tyle bab z nadwagą .
Homonto na kark , to może poprawić waszą kondycję i zwiększyć atrakcyjność wizualną w oczach waszych mężczyzn !
 Nic nie robią te urzędasy
Nic nie robią te urzędasy 13.06.2019, 17:29
"Co musi się stać, aby nierozważni kierowcy nie parkowali na skrzyżowaniu ulic Parkowej i 1 Maja w Gryfinie "
* Urzędasy muszą wyznaczyć parkingi ?
88
88 13.06.2019, 15:40
Jedynym wyjściem z sytuacji jest dołapanie fotografa prowokatora , zakucie w dyby przy fontannie, ewentualnie publiczna chłosta.
https://www.youtube.com/watch?…
Założę sie , że on by chciał takiej kary dla kierowców, ormowiec jeden.
Kadzik
Kadzik 13.06.2019, 11:53
Może wizja dostania mandatu czy stania w korkach na Łużyckiej, brak możliwości zaparkowania wreszcie zmusi część mieszkańców do skorzystania z komunikacji autobusowej lub rowerów.
najpierw stwórzcie warunki!
najpierw stwórzcie warunki! 13.06.2019, 14:31
to sobie skorzystaj - Łuzycka dla samobójców rowerzystów - obojętnie czy chodnikiem czy jezdnią (tak, wiem, wiem - ale spróbuj jezdnią...)

A autobusem z Grajdołka. Na przykład...
ja
ja 13.06.2019, 10:55
Nigdzie indziej nie ma tylu konfidentów co w Gryfinie , aż strach bąka puścić bo zaraz doniosą:)
i dobrze
i dobrze 13.06.2019, 11:06
To się nazywa społeczeństwo obywatelskie. Kończą się czasy cwaniaczków, którym się wydaje, że mogą więcej niż zwykli ludzie i w d... mają bezpieczeństwo innych.
Kukurydza
Kukurydza 13.06.2019, 10:17
Postawić tam gryfinskiego debila tzw .Gumowiec i bedzie ok
C2H5OH
C2H5OH 13.06.2019, 09:12
Może pijani byli?
wytrzeźwiałka
wytrzeźwiałka 13.06.2019, 11:07
Gdzie? W Straży?
czerwiec
czerwiec 13.06.2019, 08:59
"Rozwiązać SM i proglem się rozwiąże" ty slyszysz co mówisz i widzisz co piszesz? co ma wspolnego straz miejska z glupota kierowców i miejscem w ktorym parkuja? myslisz ze jak pokrzyczysz na staz miejska to ci komendant policji postawi w tym miejscu policjanta, zaplaci mu z wlasnych oszczednosci i i bedzie pilnowal skrzyzowania przy banku? zatrudnij sie w sm i zobaczymy jaki zrobisz porzadek na tej ulicy( i całym mieście równocześnie ) i koniecznie zalatw sobie to swoje wymarzone"biurko i stolik", a dla własnego bezpieczenstwa, nawet lepiej, żebyś byl "przyklejony" do tych mebli, to ci kierowcy z d...y parkingu nie zrobią. W takim stanie bedziesz mogl posiedziec" przyklejony do biurka i stolika" na tym skrzyzowaniu i popolnowac kierowcow...
Zwieracz odbytu
Zwieracz odbytu 13.06.2019, 09:35
O jakiś z SM sie uaktywnił i płacze
Spacerowicz
Spacerowicz 13.06.2019, 06:43
Rozwiązać SM i proglem się rozwiąże. A oszczędnone przekazać na zwiększenie patroli policji. Tylko jest pytanie co zrobić z strażnikiem gdy jest przyklejony do biurka i stolika.
2 mln więcej w kasie gminy
2 mln więcej w kasie gminy 13.06.2019, 09:25
I to jest dobry postulat. Jesi pod sama siedzibą sobie nie radzą to jak mają sobie radzić w mieście albo w gminie? Pogadanki to niech robią nauczyciele.
Tata
Tata 13.06.2019, 06:11
Najmądrzejszy burmistrz, ze swoimi równie inteligetnymi zastepcami nie widza problemu braku miejsc parkingowych, zlego stanu nawierzchni, źle oznakowanych skrzyżowań. Tragedia Burmistrzu...
Pikuś
Pikuś 13.06.2019, 10:20
Chlopie nie podpowiadaj im takich rzeczy że miejsc parkingowych mało! Pół parku zaraz wytną bo tylko na takie rozumowanie stać tych buraków.
proste
proste 13.06.2019, 06:52
Najmądrzejszy? Gdzie????:)
A na serio - gdyby zabrać im miejsce za szlabanem na podwórku i gdyby mieli parkować jak normalni ludzie - zauważyliby problem...
K
K 13.06.2019, 05:59
SM kara tylko wybranych i kiedy im się chce !
okulary
okulary 13.06.2019, 00:21
Właśnie poprzez tego typu zachowanie często kolejny samochód musi gwałtownie hamować a skutkiem tego morze być nieszczęście wręcz tragedia. Nie jednemu kierowcy osobówki należałoby zabrać prawko za ich karygodne wyczyny.
Stachu
Stachu 12.06.2019, 23:05
"Ze względu na budynek UMiG, parking, dworzec PKP i przejście łączące z Górnym Tarasem to miejsce ruchliwe. "
Nie zgodzę się że jest to miejsce ruchliwe. To miejsce jest tłoczne, prędkości pojazdów nie wiem czy przekraczają 4km/h patrząc na ulicę Parkową. No jeśli chodzi o ulice 1 Maja to są nieliczni piraci którzy przekraczają 37km/h
prośba do SM
prośba do SM 13.06.2019, 00:17
Skoro siedzisz za biurkiem w tej Straży Miejskiej i mierzysz prędkości to rusz jeszcze tyłek i reaguj jak tarasują wjazd.
SM
SM 13.06.2019, 17:40
zzz pierda laj

Pozostałe