Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Powalone i połamane drzewa to efekt wichury, która przeszła nad regionem

  • 13.06.2019, 13:47
  • Żródło: OSP Moryń
Powalone i połamane drzewa to efekt wichury, która przeszła nad regionem fot. OSP Moryń
Kilkanaście potężnych drzew wywróciło się albo złamało i zablokowało drogę. To skutek wichury, jaka przeszło 12 czerwca 2019 r. około godziny 20 nad drogą powiatowa pomiędzy Moryniem a Mętnem.

Strażacy z OSP w Moryniu przy pomocy pił i wyciągarek usunęli zagrożenie.

W działaniach, które potrwaly do godziny 23:20 brały udział dwa zastepy straży pożarnej z Morynia.

Podobna sytyacja była także na drodze wojewodzkiej nr 125 pomiędzy Moryniem a Macierzą, gdzie doszło do powalenia wielu drzew oraz złamania gałęzi.

Źródło: OSP Moryń

Zdjęcia (12)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zzzz
Zzzz 14.06.2019, 09:02
Jak można chwalić się wszem i wobec na cały powiat dokumentacją. No idiota. Powinni za to karać.
Zzz
Zzz 14.06.2019, 19:36
Popieram
Działać powinni a nie robić zdjęcia
mario
mario 14.06.2019, 19:59
Przecież działają, kosztem własnego czasu wolnego, narażając czasami własne zdrowie a nawet życie. I bardzo dobrze, że dokumentują swoją pracę, bo to doskonały sposób na pokazanie jak są wykorzystywane pieniądze podatników, w tym moje i twoje. Ja chcę wiedzieć i dzięki temu wiem. A jak tobie się nie podoba to sam się zapisz do drużyny, działaj i wtedy się wypowiadaj.
Janusz
Janusz 14.06.2019, 21:47
No tak ale im dłużej tam siedzą tym więcej im zapłacą dla mnie ten Moryń to w ogóle jest na pokaz
ona
ona 14.06.2019, 20:57
Brawo strażacy!
maciek lubicz
maciek lubicz 14.06.2019, 08:18
w moryniu nie wyje syrena w moryniu wyje Kuba
Die Wilde Bronchilde
Die Wilde Bronchilde 13.06.2019, 19:22
Na ścieżce rowerowej Mescherin - Gartz , duże konary łamią się w bezwietrzna pogodę i dziwnym trafem lecą prosto na rowerzystów z Polski... potem mówią ... Bóg tak chciał... uhm uhm...
qwerty
qwerty 13.06.2019, 22:10
potwierdzam wczoraj leżały 2 duże drzewa i nieliczona ilość gałęzi
Szkoda
Szkoda 13.06.2019, 17:09
Dobrze że strażacy nie podali prądów bo byłoby gorzej
Człowiek
Człowiek 13.06.2019, 17:08
A Moryń jak zawsze najpierw fotosesja a później robota 😡😡
Ja
Ja 13.06.2019, 20:07
To jest dokumentacja zdjęciowa miejsca zdarzenia. Tak samo robi policja. Sami siebie zabezpieczają. Przy ewentualnych sporach się przydaje.
Człowiek
Człowiek 13.06.2019, 20:31
To jest lansowanie się a nie dokumentacja 😠😠😠
Aha
Aha 13.06.2019, 21:51
Nazywaj to jak chcesz. Nie masz czym się pochwalić to siedź cicho.
Fotograf
Fotograf 13.06.2019, 19:31
Od czegoś trzeba zacząć
kuba tu kuba tam
kuba tu kuba tam 13.06.2019, 16:39
Dobrze ze kuba jest wszędzie
Znow powiatowa droga wstydu
Znow powiatowa droga wstydu 13.06.2019, 16:33
Gmina Moryń zaczyna się od Dolska czyli działała OSP Moryń na terenie gminy Chojna.

Pozostałe