Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Nastolatek poprzebijał opony w radiowozie

  • 13.06.2019, 14:02
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nastolatek poprzebijał opony w radiowozie Policja (arch.)
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie pojechali na interwencję do Czepina. Była godzina 22.57. Kiedy funkcjonariusze przeprowadzali interwencję, nastoletni mieszkaniec tej miejscowości przebijał opony w radiowozie. Przebił trzy. Czwartej już nie zdążył. Wpadł na gorącym uczynku.

-Policjanci OPI KPP Gryfino zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który umyślnie dokonał uszkodzenia trzech sztuk opon w radiowozie oznakowanym marki Volkswagen T6 na szkodę Komendy Wojewódzkiej w Szczecinie - informuje asp. Sztab Marcin Karpierz, rzecznik prasowy KPP w Gryfinie.

Samochodem tym dysponowała Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.

Do zdarzenia doszło 11 czerwca 2019 r.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Stoczniowiec
Stoczniowiec 15.06.2019, 09:26
Nie raz w stanie wojennym rzucaliśmy mutrami i kamieniami w suki. I po co ? Tylko śpioch Jarek wyszedł na prostą pod kołderką. Może jakiś order by dali za te mutry i rozpierduchy ?
......
...... 15.06.2019, 11:25
trudno teraz powiedzieć młodzieży ,że teraz to jest przestępstwo .jak uczą to kiedyś był czyn patriotyczny.takie
młodziezy mamy chowanie zdziwko ?
88
88 14.06.2019, 18:07
kto w Komendzie Powiatowej w Gryfinie jest etatowym kapelanem Policji na IX grupie zaszeregowania / podinspektor/ ?
My przedszkolacy też mamy kapelanów i katechetw.
My przedszkolacy też mamy kapelanów i katechetw. 14.06.2019, 19:48
W szpitalu zawsze był dziekan. Pamiętam Kozłowskiego. A w straży ?
!!!
!!! 15.06.2019, 09:24
Niech urząd skarbowy poda nazwisko swojego kapelana.
Iwa
Iwa 14.06.2019, 13:25
Heil- Donald Jestem ciekawa kretynie kogo wezwiesz jak podobny młodzian " obrobi" ci mieszkanie, albo w ciemnej ulicy da ci w łeb ?
Knagulec
Knagulec 14.06.2019, 14:23
Dobrze gadasz
Kara
Kara 14.06.2019, 12:34

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Historyk
Historyk 14.06.2019, 09:28
W stanie wojennym przebić opony milicji w czasie zamieszek to był honor. Teraz za do ordery dają.
Patriota
Patriota 14.06.2019, 09:30
Widać tradycja w narodzie nie ginie, a Jarek tak się martwi o patriotyzm i pamięć. Niepotrzebnie.
Czy to był terroryzm czy walka o wolność ?
Czy to był terroryzm czy walka o wolność ? 14.06.2019, 09:44
Ja rozrzucałem ulotki i wymalowałem szkiełom (regionalnie : milicjantom) radiowóz w stanie wojennym. Teraz tego żałuję. Mogłem się ukryć pod pierzyną jak Jarek i teraz byłbym prezesem.
Kapcie trzy
Kapcie trzy 14.06.2019, 09:02
Nikityński musi odejśc!
Grzesiek
Grzesiek 14.06.2019, 08:54
Uważam, że za takie coś nie tylko powinien beknąć za zniszczenie mienia, ale także za stworzenie umyślnego zagrożenia, dlatego że Policja, podobnie jak Straż Pożarna i Pogotowie, mają za zadanie mieć możliwość szybkiego reagowania, zwłaszcza gdy w grę w chodzi zagrożenie życia ludzkiego. Przebijając opony w radiowozie nie tylko unieruchomił pojazd ale doprowadził do umyślnego pozbawienia Policji sprzętu.
?
? 14.06.2019, 09:45
Skąd wiesz, że nie beczy ?
Klakier
Klakier 14.06.2019, 00:11
Knagulec Ciebie zgumowac starymi kaloszami
Na opony RAZ!!!
Knagulec
Knagulec 14.06.2019, 15:47
Japa mi tu
Bez zmian
Bez zmian 14.06.2019, 09:48

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Sławomir
Sławomir 13.06.2019, 22:28
I rosną margines społeczny! Przykładnie go proszę ukarać.
lumpy spod wiezowców
lumpy spod wiezowców 13.06.2019, 19:46
Ajwaj aleluja i do przodu dawaj pod wiezowiec swędzą nas torby zrobisz ornung ozorem
dwie cioty policyjne
dwie cioty policyjne 13.06.2019, 20:22
lumpie stara kiosk dalej prowadzi niech wali ozorem ha haah gumowiec i knagulec
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 14.06.2019, 15:48
Dojde cię parówo
Heil Donald
Heil Donald 13.06.2019, 19:40
Kordylasński !!! Ty POpierasz tego nieroba Starostę i Ewkę .Oni futrują tych nygusów z radiowozów . A na rowery pasibrzuchy .
Heil Donald
Heil Donald 13.06.2019, 19:31
POlicja ??? Brawo oponiarz !!!!!!!!!!!!!!!POpieram !!! POlicja ??? NIEMOTY !!!!!!!!!!!!
A.
A. 13.06.2019, 19:29
A to mały gnojek!
gumofilc
gumofilc 13.06.2019, 17:29
Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy musi poznać smak gumy na milicji.
Knagulec
Knagulec 13.06.2019, 19:33
Proponuje solidne przegumowanie twardą gumą nadgrzbietowe podgrzbietowe z podpiętowym to łajza z Czepina
pyt
pyt 13.06.2019, 17:28
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 13.06.2019, 19:34
Leżeli nachlani w dziki ryj
Knagulec
Knagulec 13.06.2019, 19:49
U mnie w koju
Może jakaś zbiórka na nagrodę ?
Może jakaś zbiórka na nagrodę ? 13.06.2019, 17:21
Nie krytykujcie 19 letniego nastolatka, sprawę trzeba zbadać, może się bronił przed wściekłą suką, żeby go nie pogryzła?
Swoją drogą powinien dostać nagrodę za to , że nie przebił czwartego koła, kara za pozostałe trzy tylko go rozjuszy i nic dobrego z niego nie będzie.
łapka
łapka 13.06.2019, 19:29
Nie przebił bo nie zdążył jak go przyłapali
88
88 13.06.2019, 15:29
Takiego śmiecia powinno się przekazać na karme do ZOO.
Radek
Radek 13.06.2019, 15:08
Gównażerii w głowach się poprzewracało najwyraźniej.
Czytelniczka
Czytelniczka 13.06.2019, 15:57
Teraz ciężko spotkac poukładanych i mających cos w glowie nastolatków.
Co do tej kwestii to niestety ale jest coraz gorzej .
nie ma co
nie ma co 13.06.2019, 15:03
"Ładnie" zaczyna.

Pozostałe