Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Bezmyślnie rozjeżdżają wały przeciwpowodziowe!

  • 15.06.2019, 09:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Bezmyślnie rozjeżdżają wały przeciwpowodziowe! fot. czytelnik igryfino
Od dwóch lat trwa budowa wałów chroniących mieszkańców Chlewic i Porzecza oraz modernizacja polderu marwickiego. Celem "Projektu Ochrony Przeciwpowodziowej Dorzecza Odry i Wisły" jest między innymi ochrona przeciwpowodziowa miejscowości Marwice, Krajnik, Krzypnica, części Gryfina oraz Elektrowni Dolna Odra, Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Gryfino, Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, oczyszczalni ścieków. Dzięki inwestycji mają powstać wały przeciwpowodziowe na długości ponad 5,6 km. A jak obecnie wyglądają wały w Gryfinie? Zdjęcia otrzymaliśmy od zaniepokojonego czytelnika.

-Wygląda to tragicznie! Wał jest niższy. Zniszczone są tereny spacerowe - alarmuje czytelnik.

Otrzymujemy sygnały od mieszkańców Gryfina, że wały przeciwpowodziowe są rozjażdżane autami. Tak było też wczoraj 14 czerwca 2019 r. około godziny 20. 

-Jeżdżą po wale samochodem od strony Laguny! - informowała nas czytelniczka.

Poradziliśmy aby zadzwoniła na policję i mieszkanka Gryfina tak właśnie zrobiła.


 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (11)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gniewko Szczepan
Gniewko Szczepan 16.06.2019, 17:19
Yyy To Energopol przecież....
Rozkopali cały wał i zostawili syf... na kilka miesięcy.
Odziwo znowu jakiś sprzęt koło Puku stoi
Jaki kram taki pan.
Jaki kram taki pan. 16.06.2019, 16:58
Jak w 2011r. za Burmistrza Piłata zrobiono wały z Gryfina do Mniszek to była tam nawet ścieżka rowerowa po wałach i droga poniżej wałów. Od dwóch lat nie ma tam ani drogi ani wałów. Nie przejdziesz i nie przejedziesz. Nie ma też żadnych robót. Zdewastowano wały, drogę i ścieżkę i nikogo to w gminie nie interesuje.
Spacerowicz
Spacerowicz 16.06.2019, 16:53
To PGW Wody Polskie porzuciło wszystkie roboty hydrotechniczne na Międzyodrzu i Odrze. Energia Międzyodrza i obwodnice muszą poczekać do kolejnej kampanii wyborczej. Dalej nie ma decyzji dla PGE i dojnej. Wszystko siadło.
Jaki pan taki kram
Jaki pan taki kram 16.06.2019, 16:27
To są niedokończone i porzucone inwestycje przez PiS . Zabrali 100 milionów z projektu na Międzyodrze i mamy efekty. To samo dotyczy odcinka Gryfino -Mniszki.
prażubr
prażubr 16.06.2019, 10:30
eeee zdjęcia pierwsza klasa ;-)
Zlokalizować i ukarać
Zlokalizować i ukarać 16.06.2019, 00:21
Osoba , która wykonała te zdjęcia powinna dostać co najmniej mandat , jest przecież tablica wstęp wzbroniony ?
morświn
morświn 15.06.2019, 21:00
Roboty nie idą, bo wykonawca ma problemy z d...y. To nie przypadkiem Energopol wykonuje? Pytam, bo jeśli tak, to wszystko jasne w temacie zastoju na budowie.
kamerzysta
kamerzysta 15.06.2019, 13:50
zdjęcia robione chyba camera obscura w slangu powiedział bym rolką od papieru.
paranoja jest goła
paranoja jest goła 15.06.2019, 11:47
Chlewice i Porzecze to powiat myśliborski a ich wały nie mają nic wspólnego z gryfińską Laguną :-)
wujek dobra rada
wujek dobra rada 15.06.2019, 12:26
Oj Andrzeju z Czechosłowackiej, naucz się w końcu czytać ze zrozumieniem.
ciotka idiotka
ciotka idiotka 15.06.2019, 14:16
Słusznie. Wały w Gryfinie zostały wykonane w roku 2011 i nie mają nic wspólnego z tym projektem dotyczącym ujścia Myśli czy Marwic
Jaki pan taki kram
Jaki pan taki kram 17.06.2019, 19:22
Ciotko jesteś naprawdę idiotką. Toż PGW Wody Polskie rozkopały wybudowane w 2011r. za Piłata wały na odcinku Gryfino Mniszki niszcząc przy okazji drogę i ścieżkę rowerową na wale i przerwały czy porzuciły inwestycję. Taaaaka prawda pisiorku.
Ciotka idioty
Ciotka idioty 17.06.2019, 21:01
A co lemingu mają teraz wspólnego Mniszki z tymi wałami z 2011 koło Laguny ?
!!!
!!! 18.06.2019, 14:57
To był jeden projekt.
Brak policji
Brak policji 15.06.2019, 11:32
A gdzie ruch drogowy aby łapać kierowców???
Gornik z chmur
Gornik z chmur 15.06.2019, 11:29
Te zdjecia to ja robilem orzy pompie na mniszkach..nikt tam niczego nie rozjezdza bo nie ma takiej mozliwosci tak robote s***il wykonawca niech redakcja nie przeinacza faktow i rzetelnie informuje co jest na zdjeciach
Co za bzdety
Co za bzdety 15.06.2019, 10:54
K... co to za pierdoły! Zdjęcia robione rękawem a w dodatku z Mniszek. Jakie Marwice?! Jaka Laguna?! Co to jest?
#
# 15.06.2019, 11:14
Przeczytaj ponownie, spokojnie i ze zrozumieniem. Po co nerwy i agresja ?

Pozostałe