Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Dostaną pieniądze ze Społecznika

  • 15.06.2019, 10:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dostaną pieniądze ze Społecznika
Znamy listę wniosków zakwalifikowanych do otrzymania mikrodotacji w ramach I naboru zadania "Program Społecznik na lata 2019-2021". Dofinansowanie w kwocie 4 tys. zł otrzyma wiele podmiotów z powiatu gryfińskiego.

Pozytywną ocenę formalną i zakwalifikowanie do dofinansowania otrzmały m.in. wnioski:

OSP w Widuchowej, Stowarzyszenia Sportowego "Fani Formy" z Trzcińska-Zdroju, Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Wsi Gądno, Stowarzyszenia Koła Gospodyń Wiejskich w Stołecznej, Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Binowa, Towarzystwa Miłośników Ziemi Mieszkowickiej, Stowarzyszenia "Nadodrzańskie Klimaty", Stowarzyszenia na rzecz Osób Niepełnosprawnych "Promyk", KGW w Orzechowie, Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Trzcińskiej, Stowarzyszenia Razem na Plus, Gryfińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Klubu Motorowego Chojna, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy Szkole Podstawowej im. Księcia Barnima I w Żabnicy, OSP w Lubiechowie Górnym, KGW Szafir w Krzywinie, Stowarzyszenia Prz-Stań w Swobnicy, Stowarzyszenia Klub Gryfińskich Mam, Bańskiego Klubu Sportowego "Iskra" oraz Stowarzyszenia Nowe Perspektywy z Kołbacza na organizację „Rodzinnego Pikniku nad Miedwiem w Żelewie”.

Lista rankingowa tutaj.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

senior
senior 16.06.2019, 08:35
Bezrozumne durne baby i tyle w temacie
je i howa
je i howa 16.06.2019, 07:35
a co z juziem i helenką ha ha ah https://youtu.be/p_rTD01tObg ha ha ah
pamiętliwa
pamiętliwa 15.06.2019, 12:26
Mam nadzieję,że Stowarzyszenie Gryfińskich Mam tym razem nie zrobi spotkania militarnego 1 września? I nie dadzą panie naszym dzieciom karabinów ??
 Pamiętliwy
Pamiętliwy 15.06.2019, 15:14
Przestań już kobieto przeżywać i zorganizuj coś lepszego,zamiast narzekać. Chętnie Cię ocenię
osa
osa 15.06.2019, 16:28
Tak mogła napisać tylko bezdzietna,stara panna
b
b 16.06.2019, 06:42
no nie... Mi tez sie bardzo nie podobało...
do 15.14
do 15.14 15.06.2019, 15:44
Przeprosiny się należą, a nie buta i arogancja wredna matko. Nikt w domu kultury Cię nie nauczył ?
a może być gorsza wpadka?
a może być gorsza wpadka? 15.06.2019, 15:28
na 1 września zabawę zrobić z wojny? To gorsze mogłoby być chyba tylko 10 kwietnia zabawa w pilotów...
KGW
KGW 15.06.2019, 11:50
Hurrra!!!! Dostaliśmy!!!!!

Pozostałe