Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Wiceburmistrza zdradziła pewna słabość. Ewakuacja w UMiG [FOTO, WIDEO]

  • 15.06.2019, 16:42
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiceburmistrza zdradziła pewna słabość. Ewakuacja w UMiG [FOTO, WIDEO]
Dzięki ćwiczeniom straży pożarnej dowiedzieliśmy się, kto z władz gminy pracował w gryfińskim magistracie w piątkowe południe. Nie było burmistrza Mieczysława Sawaryna ani zastępcy Tomasza Milera. Był tylko jeden wiceburmistrz. W proburmistrzowskich mediach napisano: „Jak na gospodarza przystało, burmistrz Nikitiński opuszczał gabinet ostatni”. To prawda, ale może miał też jakieś inne powody?

Nie jesteśmy proburmistrzowskimi mediami. Nas nikt nie poinformował o planowanych ćwiczeniach w Urzędzie Miasta i Gminy. Jednak od czasu do czasu ciekawi jesteśmy, jak pracuje gryfińskie trio. Przypadkiem znaleźliśmy się w magistracie i nagraliśmy akcję ewakuacyjną.

Niektórzy pracownicy opuszczali budynek zaraz jak pojawił się dym, inni tuż po alarmie. Jak uchwyciliśmy kamerą, na parterze szybko pojawił się też wiceburmistrz Paweł Nikitiński. Jednak po chwili wrócił na górę. Kiedy ponownie schodził, trzymał w ręku charakterystyczne pudełeczko...

Cóż, tak kończy się mit o gryfińskim kapitanie schodzącym jako ostatni z okrętu.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z przeprowadzonej akcji ewakuacyjnej w UMiG 14 czerwca 2019 r.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

O ćwiczeniach p.poż. napisaliśmy wcześniej tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32678,pozar-w-umig-u-spkojnie-to-tylko-cwiczenia

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (21)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (105)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Srutututu ich to obchodzi. Nie jego kompetencja.
Srutututu ich to obchodzi. Nie jego kompetencja. 18.06.2019, 14:42
Za to na sobotnim spotkaniu z PGW Wody Polskie na temat pozbawienia Międzyodrza 100 milionów złotych dotacji i porzuceniu wszystkich inwestycji i planów w urzędzie nie pojawiły się nasze władze. Mimo, że od podjęcia tych decyzji minęło kilka tygodni brak jakichkolwiek reakcji burniszcza lenia.
......
...... 19.06.2019, 05:04
co mają wody do alarmu.?????
Katarakta
Katarakta 19.06.2019, 12:13
To że Nikotyński musi odejść!
3 razy też...
3 razy też... 19.06.2019, 06:21
TEŻ W URZĘDZIE, TEŻ WAŻNE I TEŻ BEZ SAWARYNA:)
:)
:) 19.06.2019, 12:08
dobre:):):)
Klęska żywiołowa
Klęska żywiołowa 18.06.2019, 14:52
Nikotyński musi odejść!
Narcyz
Narcyz 18.06.2019, 12:57
DNO
pochwała głupoty?
pochwała głupoty? 17.06.2019, 16:46
Ty, 88, ale co mają wybory do kpiny z bufonady propagandówki z tym „kapitanem co ostatni...” i krytyką głupoty wiceburmistrza, co polazł wbrew przepisom „w środek pożaru”?
Taki przykład daje pracownikom?
Inni mogli wrócić po napój, kanapkę, szminkę? Albo fajki?
To ćwiczenia pożarowe czy kpina?
To jak kpina – dlaczego był taki chaos w mieście, bo nie postawili strażników na skrzyżowaniach tylko pod samym urzędem i samochody stały w korku?

Żadne wybory - nawet na papieża nie zwalniają od konieczności myślenia..
88
88 19.06.2019, 12:52
Pytasz -' To ćwiczenia pożarowe czy kpina? / jak dla mnie to kpina.
Równie dobrze można to było zrobić w dzień wolny od pracy.
Strażacy w budynku na lajtowo bez przymusowych , służbowych uniformów w czasie pseudo-pożaru. Opuszczający obiekt ludzie , ruszali się jak muchy w smole i ta grupa osób stojących stojących na drodze ewakuacyjnej, jakiś szczupły inaczej, fotografka i pani z telefonem. Najfajniejsze zdjęcie to, to z siedzącym burmistrzem przy stojących paniach. Panu Pawłowi radzę zafundować sobie papierośnicę. W czasie takiej akcji dowodzą strażacy , jeżeli pozwolili na powrót burmistrza na piętro, to cały ten alarm nie powinien być zaliczony jako zadawalajacy. To farsa.
......
...... 18.06.2019, 07:41
jak by odcięli ulicę 1 Maja od skrzyżowania z chrobrego do dworca ,dopiero by się posypały gromy ,że przez głupie ćwiczenia zablokowane dojazdy
organizacja ruchu wymaga myślenia...
organizacja ruchu wymaga myślenia... 18.06.2019, 15:25
ale do czego dojazdy? No właśnie nie odcięli i wjeżdżający utykali w korku. Uważasz że to lepiej, że autobus z ludźmi czekał, aż Nikitiński wróci do ewakuowanych już pomieszczen po swoje pudełko?
......
...... 18.06.2019, 18:03
co gadać ze ślepym o kolorach?!
do "ślepego"
do "ślepego" 19.06.2019, 18:18
To jak z tercetem o organizacji ruchu. Urząd ewakuowany a ty "dojazd do urzędu musiał być dla interesantów"...
wiesz, że jest AUDIODEKSKRYPCJA?
wiesz, że jest AUDIODEKSKRYPCJA? 18.06.2019, 19:03
"nikt nas nie przekona, że czarne jest czarne a białe białe" - sawaryniarzowi lepiej było zrobić korek w centrum miasta niż zorganizować objazdy...
autopoprawka
autopoprawka 18.06.2019, 19:07
deskrypcja oczywiście - ale ty i tak wolisz zrobić korek a nie objazdy za to "ze ślepym o kolorach" nie gadasz...
taa
taa 17.06.2019, 21:28
głupota do entej
88
88 17.06.2019, 11:09
Współczuję burmistrzom tej nagonki. Kiedyś trzeba się pogodzić, że wygrał w wyborach zdecydowanie Mieczysław i to on decyduje komu zawdzięcza swój wynik. Widocznie ma zaufanie do swoich zastępców. Nie taki ten Paweł straszny jak go malują. Jaka pewność , że paczki z papierosami nie wyjął z kieszeni, tym bardziej ,że koło parku nie ma już ramki z fajkami. Bardziej mnie zdumiewa ten strażak , który po zadymionym Urzędzie chodzi bez maski i obowiązkowego uniformu. Oglądajac zdjecia, pomyślałem, że gdyby tak 1-go Maja przy UMIG zrobić ulicą jednokierunkową, to przy chodniku od Poczty do ul. Parkowej ,można by było zrobić kilkanaście miejsc postojowych.
"kto sieje wiatr zbiera burzę"
"kto sieje wiatr zbiera burzę" 17.06.2019, 15:34
"nagonka" - biedactwa - krytykę łamania zasad ppoż przez szefa zakładu pracy nazywasz "nagonką"? A co by Miler z resztą zrobili, gdyby tak poprzedników przyłapali? Nie pamiętasz?
A po co wracał "w ognisko pożaru"?
Kto wraca do ewakuowanego już piętra?
Po co?
I jesteś pewien że to tytoń?
......
...... 17.06.2019, 20:11
brawo .rozwijamy teraz teorię spiskową .po cóz to wicek szedł do góry .pewnikiem szpion
do głupiego, co się śmieje
do głupiego, co się śmieje 17.06.2019, 20:18
no właśnie trafiłeś w sedno - dlaczego wicek złamał zasady ewakuacji i poszedł sobie po magiczne pudełeczko?
Bał się, że ktoś sprawdzi zawartość?
Inni nie leźli pod prąd ewakuacji...
powiało głupotą
powiało głupotą 17.06.2019, 09:59
Ale grzmot z tego wicka ! Przecież mógł te fajki schować w kieszeni marynarki
towarzysz świtała się pyta
towarzysz świtała się pyta 17.06.2019, 08:19
a co na to rataj główny stażnik PGR-u ha ha ah a gdzie był kuduk mistrz PROPAGANDY się pyta gdzie był ten z SS sołtys steklinka spec od sportów wszelakich człowiek ORKIESTRA HA HA AH
do: piotrek ryp chorąży torpedzio ze strazy piekła ha ha ah
do: piotrek ryp chorąży torpedzio ze strazy piekła ha ha ah 17.06.2019, 08:17
"Nic nie czuję, jak we wiadro" haha
LINA HA HA AH
LINA HA HA AH 17.06.2019, 08:30
DOBRZE ŻE SIE NIE SPUSZCZALI HA HA AH miało być tak pieknie a wyszło jak zawsze ha ha ah
OFICER PROWADZĄCY HA HA AH
OFICER PROWADZĄCY HA HA AH 17.06.2019, 08:20
DOBRE NIE tak tacy zarządzją tym PGR- EM
balon w cyrku
balon w cyrku 17.06.2019, 06:28
Cyrk to zrobił z ćwiczeń pożarowych (poważnej sprawy) wiceburmistrz. Złamał zasady ewakuacji i polazł po pudełko (co by było, jakby każda urzędniczka po szminkę, portfel, ciastko, fajki, kanapkę, banana itp wracała do ewakuowanych pomieszczeń?) - taki przykład podwładnym.
Zaniedbał organizacji ruchu przy urzędzie - no bo "ratował z pożaru pudełeczko".
A na dodatek w reżimówce miał robić za "kapitana, co to ostatni z okrętu..." - tylko z balonu uszło powietrze...
piotrek ryp chorąży torpedzio ze strazy piekła ha ha ah
piotrek ryp chorąży torpedzio ze strazy piekła ha ha ah 17.06.2019, 07:06
ty sie ciesz ze nie poszedł na pierwszy ogień do z***domordyzaura jak kapitan dopa co pierwszy opuszcza statek zaraz po spodniach ha ha ah https://youtu.be/4e_83dW_1m8 ha ha ah
......
...... 17.06.2019, 05:28
cyrk można zrobić ze wszystkiego.Pomysłowość zgryżliwców nie zna granic. Teraz czekam na zarzut ,że tercet nie zawrócił odry kijem .mogą wisłę to co ,odra gorsza?
......
...... 17.06.2019, 09:35
jak napisałem .Tylko rzucić temat a zgryżliwcy natychmiast rozwiną,Ubaw po pachy.napisać ,ze na pl.barnima wyladowało UFO a zgryżliwcy napiszą ,ze tercet nie przygotował lądowiska
tercet nawet przedsiębiorcę z placu Barnima pogonił - to "ufoki"…
tercet nawet przedsiębiorcę z placu Barnima pogonił - to "ufoki" też się paździerzy w oknach przestraszą... 17.06.2019, 15:37
Żeby ci Sawaryn nas.rał na gębę ty będziesz chwalił maseczki borowinowe - "zgryźliwcu" - każdą krytykę tercetu odbierasz za "zgryźliwość"?

A UFO nie wyląduje - przestraszy się paździerzy w oknach gminnego budynku...
......
...... 18.06.2019, 05:19
co masz do pażdzierzy przecież to naturalny i ekologiczny budulec.ufoludkom sie na pewno spodoba .Gdyby na dodatek pażdzierz wchodził w skład ich menu .to dopiero by mlaskali.
jaki pan (mlaskający), taki kram
jaki pan (mlaskający), taki kram 19.06.2019, 15:57
"co masz do paździerzy" w oknach lokalu na placu Barnima?
W sumie PASUJĄ DO SAWARYNA I JEGO EKIPY, tu się mogę zgodzić...

..... Wczoraj, 05:19 co masz do pażdzierzy przecież to naturalny i ekologiczny
za dużo
za dużo 18.06.2019, 05:44
mlaska to Mietek - widać wolał zabić działający lokal paździerzami i wyrzucić z lokalu na placu Barnima firmę i zatrudnionych ludzi, zrezygnować z czynszu od prawie roku i podatków - bo co?
Bo ufo.

Ze sklepem sportowym ponad rok temu też tak było - działał w tym miejscu 40 lat, przynosił dochód gminie (i z czynszu, bo to gminny lokal, i z podatków) - to przebiegle wyrzucili!
I co - od wiosny zeszłego roku stoi pusty i niszczeje.

Bo co?
Bo ufo...
mówisz i masz:)
mówisz i masz:) 17.06.2019, 06:30
Odnośnie Odry - to ostatnio przegwizdali forsę na promocję Międzyodrza, (co należy do gminy Widuchowa). Bo próbowali podpiąć się jako autorzy sukcesu pod program rządowy.
Z którego rząd się wycofał...
Muł Międzyodrza
Muł Międzyodrza 17.06.2019, 08:52
Czyli dno, dna i kilogramy odrzańskiego mułu!
muł
muł 18.06.2019, 07:59
Muł odrzański i mongolski, gruzińskiego też nie brakuje
Tylko pić wolno
Tylko pić wolno 17.06.2019, 00:16
Prawdopodobnie to nie były ćwiczenia. Pożar zgłoszono w związku z kłębami dymu wydobywającymi się z jednego pokoi na I piętrze przy sekretariacie. Znaleziono setki niedopałków, papierosy, zapalniczki popielnice. Przypomnę, że w urzędzie obowiązuje zakaz palenia.
bochater
bochater 17.06.2019, 00:21
Najważniejsze, że boCHaterski wójt o gumowym Jasiu nie zapomniał i wócił po niego, a zszedł z paczką papierosów. Sam nie dał rady go wyciągnąć, ale strażaków poprosił ;)
gumowa maskotka
gumowa maskotka 16.06.2019, 23:35
Pan Nikitiński wrócił do petenta, tego co wynosili strażacy z Urzędu na noszach. Tego gumowego Jasia :))))))))
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 16.06.2019, 22:14
A FALENTA WRACA JAK BUMERANG HA HA AH https://oko.press/falenta-oskarza-pis-o-wspoludzial-w-nagrywaniu-politykow-po-kronika-skorzynskiego-8-14-czerwca-2019/ JUDE CABARET TAKI SATANIC MILLS
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 16.06.2019, 21:53

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

.......
....... 16.06.2019, 21:08
*** poszedł zgasić peta w gabinecie żeby nie było dymu na niego
prawie aj ale waj
prawie aj ale waj 16.06.2019, 20:59
trzyma sie tego Napoleona z kilka powodów tylko: brzydki kur***l, lubił brudne gatki i w ostatecznosci zęby mu wypadły
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 16.06.2019, 20:54
ten kabaret siega zenitu hahaah zaraz zrobią z wiceburmistrza bohatera ha ha ah tylko ze to były ćwiczenia haha ah a swoją droga też bym poszedł po fajki bo jak mozna brać udział w kabarecie bez fajek i ognia jak tylko dym był ha haah a swoją droga w tym PGR-e to prawdziwa rewia mody może czas na mundurki dla tych ściemniaczy ha ha ah rzeczywistości ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 16.06.2019, 20:33
komuś sie dopa zapaliła by ugasić pożar ciała straż ogniowa przyjechała z toporami z drabinami z bosakami i pompami słowem z całym inwentarzem używanym przy pożarze ha haah i po długiej długiej pracy ugasili go strażacy i znów stała się księżniczką z malusieńką ****ha haah
wolność!
wolność! 16.06.2019, 20:04
"pudło" - a co, popsuło wam szyki - już była zamówiona ustawka z reżimówką i taki pompatyczny tekst "o opuszczaniu gabinetu jako ostatni" (i jedyny obecny w pracy) - a tu zonk - opuścił na początku a potem wrócił łamiąc wszelkie zasady ewakuacji pożarowej po swoje "pudełeczko"...

A organizacja ruchu w mieście to była całkowita porażka - żeby nie zamknąć drogi i żeby nie zorganizować objazdów?
pudło
pudło 16.06.2019, 18:59
Lepszych jaj to nie widziałem żeby z Cedyni w taki upał przyjechać i śledzić Nikitińskiego toż to kabaret za darmo. A kogo to obchodzi co on trzymał w ręku. Nie macie większych problemów na głowie? Panie redaktorze na litość boską wszyscy wiedzą nie nie pała pan miłością do niego ale już takie numery odwalać ? Ciekawe jaki będzie następny artykuł ? Panu Nikitińskiemu życzę wszystkiego dobrego i mniej takich wścibskich dziennikarzy ;)
zakaz palenia
zakaz palenia 17.06.2019, 19:08
Nikotyński musi odejść!
Mongolia
Mongolia 16.06.2019, 20:08
Pawełek, nie kompromituj się
a często oglądasz czyjeś jaja???
a często oglądasz czyjeś jaja??? 16.06.2019, 19:43
che che - a przeczytałes treść - reżimówka była i opisała "dobrego gospodarza" - jak kiedyś Trybuna Ludu pierwszego sekretarza PZPR...

Chcieli zrobić propagandę - i wyszło jak zwykle...
Kuu
Kuu 16.06.2019, 18:30
A po ćwixzenuach na starostwie tez tak pluluscie w staroste
do plulusia
do plulusia 16.06.2019, 19:45
"pluluscie" - a czy tam starosta wracał "w środek pożaru" po magiczne pudełeczko?
A media synka wicestarosty pisały o "dzielnym kapitanie"?

Pozostałe