Nie był w stanie dmuchnąć w alkomat

  • 15.06.2019, 16:12
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie był w stanie dmuchnąć w alkomat zdj. il. (fot. Policja)
Patrol Zespołu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie przeprowadzał kontrolę na drodze krajowej nr 31 w Dębogórze (gm. Widuchowa). Szczególną uwagę funkcjonariuszy zwrócił jeden z motorowerzystów.

- Patrol ZRD podczas kontroli drogowej ujawnił, że 62-letni mężczyzna kierujący motorowerem marki Toros znajduje się w stanie nietrzeźwości. Stan kierowcy nie pozwolił na wykonanie z nim dalszych czynności służbowych. Mężczyźnie pobrano krew do analizy – informuje nas asp. szt. Marcin Karpierz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do zdarzenia doszło 13 czerwca 2019 r. ok. godz. 14.50.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

acidd
acidd 17.06.2019, 16:52
taki stary a taki głupi, szok, piłeś nie jedź, nawet na drugi dzień po zakrapianej imprezce trzeba się sprawdzić alkomatem, bo nidy nie wiadomo, specjalnie na takie okazje kupiłem sobie alkohita, bez sprawdzenia zakładam że nie mogę jechać i nie jadę.
Lopez
Lopez 16.06.2019, 23:01
To był kodzak z debogory chlejus przebrzydły.
teleturniej
teleturniej 16.06.2019, 00:17
Czy to prawda , że w Dębogórze sami Ukraincy mieszkają ?
Podaj prawidłową odpowiedź
- (Y) Yes
- (N) No
Lodzik
Lodzik 15.06.2019, 19:40

Policjant zatrzymuje blondynkę: - "Poproszę prawo jazdy!" - "A co to jest" - "To taki kartonik ze zdjęciem uprawniający do prowadzenia pojazdu" - "Aha, proszę bardzo" - "Poproszę jeszcze dowód rejestracyjny" - "E..?" - "Taki różowy kartonik mówiący o tym, że jest pani właścicielką pojazdu" - "Aha, proszę" Policjant zdejmuje spodnie. Blondynka: "Co, znowu alkomat?"
Lodziara
Lodziara 16.06.2019, 00:12
Ale się uśmiałam hahahaha , znam wszystkie psy z Gryfina
gość
gość 15.06.2019, 18:31
patrol Zakładu?????? jakiego zakładu?? Co wy palicie?
świadek jechowy
świadek jechowy 15.06.2019, 17:41
Podobno jechal przepisowo i to własnie wzbudziło w policjantach pewien niepokój
juuzzzikk