Post na profilu, pytanie radnej i walka z wiatrakami [WIDEO]

  • 15.06.2019, 18:48
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Post na profilu, pytanie radnej i walka z wiatrakami [WIDEO]
Sprawa dotyczy zapytania radnej Agnieszki Smętek w sprawie ewentualnej zmiany obwodu szkolnego. Radna w imieniu zaniepokojonych rodziców poprosiła wójt o wyjaśnienie, czy prawdą jest, że planuje się aby dzieci z Ognicy uczęszczające obecnie do przedszkola i szkoły w Widuchowej, miałyby dojeżdżać do placówki w Krzywinie. Odpowiedź wójt Anny Kusy-Kłos była w dość stanowczym tonie.

-Niezrozmiałe dla mnie jest protestowanie przeciwko czemuś, czego nie ma i dyskusja na ten temat w mediach społecznościowych. Ani ja państwa nie zaprosiłam do znajomych, ani państwo mnie. Nie jesteśmy znajomymi na Facebooku, więc pewnych rzeczy po prostu nie widzę, ale nie jestem tym zbytnio zainteresowana. Kiedy jednak dyrektorzy szkół i nauczyciele z niepokojem mówią, że Ognica zamieszcza post na swoim profilu, zwołuje zebranie, to przypomina mi się historia Don Kichota i jego walka z wiatrakami - powiedziała wójt Anna Kusy-Kłos na sesji Rady Gminy Widuchowa 14 czerwca 2019 r.

 

Treść zapytania radnej Agnieszki Smętek do pobrania tutaj>>>

 

Odpowiedź wójt Anny Kusy-Kłos do pobrania tutaj>>>

 

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu sesji, gdzie poruszono sprawę dzieci z Ognicy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pytanie
pytanie 18.06.2019, 15:37
kto zatrudnił w gminie bez konkursu najwiekszą kodziarę i feministkę agnieszke O. ?????? nepotyzm
Do 15.37
Do 15.37 18.06.2019, 16:24
Odp. gryfiński wicek od oświaty , a póžniej ją wylał !!
pytanie
pytanie 17.06.2019, 06:38
a łukaszek już nie jest w klubie????? kupili go???
zdrada
zdrada 25.06.2019, 00:56
Mały człowiek poczuł się dowartościowany.
a-z
a-z 23.06.2019, 20:49
Wielki, mały człowiek.
Trubadurzy
Trubadurzy 16.06.2019, 09:44
Znamy się tylko z widzenia
A jednak lubimy się trochę
Przez ulicę szeroką jak rzeka
Zaglądamy sobie do okien, do okien
Znamy się! Znamy się!
Noto
Noto 16.06.2019, 02:47
Ploty ploty i jeszcze raz ploty że niby Rynica Ognice wmieszala w to wszystko. Wstyd że wierzycie w takie plotki i niepotrzebnie rodziców z Ognicy wprowadzacie w błąd!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 16.06.2019, 00:02
Po wypowiedzi Pani Wójt ...myśle ,że nie lekko mają radni ....i pracownicy...co to za kobieta.... Jestem zniesmaczona jej wypowiedzią .Ludzi ma za nic.Manipulatorka i nikt więcej
.Wyrazy wspólczucia...
wolność słowa
wolność słowa 16.06.2019, 11:03
Obraża wszystkich pytających w tym radnych działających dla mieszkańców nie obraża jedynie milczących.
egza
egza 15.06.2019, 23:34
A zaczęło się od Waydyka co to opowiadał że obwód dobrze byłoby przyłączyć Rynicę!
też rodzic
też rodzic 23.06.2019, 21:11
Czas najwyższy odłączyć Waydyka od Szkoły w Krzywinie i od Gminy Widuchowa i wszystko wróci do normy.
CO JEST GRANE
CO JEST GRANE 15.06.2019, 22:08
Tak się właśnie załatwia tych którzy o coś chcą zapytać. Odpowiedź Pani Wójt nieadekwatna do pytania. Jej radni akurat o nic nie pytają,siedzą potulnie, a dla pozostałych nauczka, lepiej nie pytać ??? Do czego to doprowadzi - ciekawe gdzie była "układana" jak załatwiać pytających. ... "pani nie ma wiedzy, jest pani niekompetentna, powinna pani to wiedzieć...." Panie przewodniczący dlaczego nie dopuszcza Pan do głosu, do obrony swoich racji pytających, których "atakuje" Pani Wójt. Miłościwie nam Panująca opuszcza posiedzenie po ataku, bo tak można odczytać tą wypowiedź wobec Pani Smętek i co. Myślę, że uważni widzowie bezpośredniej transmisji z obrad, lub ci co będą je odtwarzać właściwie odczytają to co wyprawia PANI WÓJT. To jest krótkotrwałe zwycięstwo - jeżeli tak rozumie rolę radnych to wspolczuję im.
oglądający
oglądający 23.06.2019, 21:06
Pytanie czy przewodniczący jest kompetentny, czy ma wiedzę o tym co powinien wiedzieć, a mianowicie jaka jest rola radnego / organ stanowiący/ a jaka jest rola wójta / organ wykonawczy/ i jaka jest rola przewodniczącego. Te obrady można porównać do kabaretu lub teatru kukiełkowego, w którym wójt manipuluje kukiełkami i wszyscy klaszczą.
Kichot
Kichot 15.06.2019, 21:22
Trzeba było nie słuchać koleżanki Has... To by nie było pytania a tak pai Has.... Chce namieszać i miesza bez sensu bo nie będzie miała darmowego dowozu dla dziecka
Agnieszka Smętek
Agnieszka Smętek 16.06.2019, 22:42
Drogi Kichocie ja mam swój rozum i umiem samodzielnie myśleć. Zastanawiam się czy wogóle przeczytałeś moje zapytanie. Na początku mojego pisma jest napisane dlaczego zadałam pytanie Pani Wójt. Czytaj ze zrozumieniem. Radna Hasiuk nie miała nic wspólnego z moim zapytaniem. O zaniepokojonych rodzicach z Ognicy dowiedziała się również ode mnie.
Fghm
Fghm 15.06.2019, 23:30
Wszystkie dzieci w gminie mają darmowy dowóz do szkoły to dlaczego dziecko radnej Hasiuk miałoby nie mieć. Zresztą ona ma teraz ladniejsze auto niż wójtowa.
a do zet
a do zet 21.06.2019, 23:18
A wójtowa ma auto, czy gminnym dojeżdża?
wagina
wagina 21.06.2019, 23:21
Chyba gdyby miał swoje to komornmik dawno by jej zabrał.
plotka
plotka 15.06.2019, 21:03
a potem nagle dla pisarza ludowego i węszyciela zmieni sie obwody był miła więcej kasy dla szkoły.. ale kuratorium czeka..
Mieszkaniec
Mieszkaniec 15.06.2019, 20:07
Tak to jest jak ktoś plotki roznosi po Ognicy wstyd
Rodzic zaniepokojony
Rodzic zaniepokojony 15.06.2019, 23:27
Mieszkaniec czyli zaniepokojeni rodzice według ciebie roznoszą plotki ? Przeczytaj sobie ze zrozumieniem pismo radnej.
zagadka
zagadka 15.06.2019, 19:23
Kto nie z Anią tego łamią?
odpowiedź
odpowiedź 21.06.2019, 23:22
Jeszcze trochę i Anię złamią, gorzej że przez nią i gminę złamią. Gmina nie jest prywatnym folwarkiem Ani. Jej folwark już poszedł pod młotek komorniczy.
nosił wilk razy kilka
nosił wilk razy kilka 21.06.2019, 23:26
Wszystko do czasu...
tortury
tortury 15.06.2019, 23:35
Kołem i "dobrym słowem"!
Zawiedziony
Zawiedziony 18.06.2019, 21:30
Taki to już jej styl tortury......w białych rękawiczkach . Żałosne ale prawdziwe .
szczur
szczur 21.06.2019, 23:26
Z tą babą strach pracować, sama nabroi, namiesza a później odwróci kota ogonem i zgoni na pracownika.Ten okręt powoli zaczyna tonąć.

Pozostałe