Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Szlaban się zaciął?!

  • 15.06.2019, 19:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Szlaban się zaciął?! fot. czytelniczka igryfino
Byłam dzisiaj 15 czerwca 2019 r. po południu świadkiem niepokojącej sytuacji. Jedno ramię szlabanu na przejeździe kolejowym w Gryfinie było opuszczone do połowy. Natomiast drugie stało pionowo - informuje nas czytelniczka. Czy zadziała gdy pociąg będzie jechał?

-Czy szlaban jest zepsuty? Czy zadziała prawidłowo, gdy będzie jechał pociąg? - z niepokojem pyta pani Marzena.

Sprawdziliśmy - szlaban obecnie funkcjonuje prawidłowo.

Mamy zatem nadzieję, że sytuacja opisana przez naszą czytelniczką świadczyła tylko o chwilowym zacięciu się urządzenia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (57)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rogatka
rogatka 18.06.2019, 08:47
Nikotyński musi odejść!
GRYFIŃSKIE MASOSKIE CIOTKI HA HA AHAH
GRYFIŃSKIE MASOSKIE CIOTKI HA HA AHAH 17.06.2019, 21:11
bawią mnie porównani typu PIŁAT HA HA AH ITD OFICER PROWADZĄCY JEST TEN SAM JAK ZA PIŁATA TAK I ZA MIETKA HA AH AH TAK JAK KUDUK JEST SZEFEM PROPAGANDY I SPORTU W ***NI GRYFINO HA AH AH 
TW Judek
TW Judek 18.06.2019, 09:28
Odczep się psychopato!
men
men 17.06.2019, 16:36
Słyszę ,że ten " wykropkowany,czy wielokropek" i kilka innych nicków ,to ktoś "ważny " hehehe no to dostał gostek po gaciach i łysinie !!
Tomaszek
Tomaszek 17.06.2019, 12:38
Ma być kolejny podjazd i nowe schody na wysokości ZOL-u.
:):):)
:):):) 17.06.2019, 15:51
nie lepiej całą skarpę przerobić na schody od straży do przejazdu?
:):):)
cha cha
cha cha 17.06.2019, 08:46
barierka w poprzek szlabanu to tylko w Gryfinie.
......
...... 17.06.2019, 09:41
tercet do wymiany.po co komu schody i barierki .Lepiej na przełaj przez tory.
wielokropek ma widzenie:)
wielokropek ma widzenie:) 18.06.2019, 22:40
Gdzie ty widzisz wielokropku chcących "na przełaj przez tory"? Większość chce w poprzek, nie wzdłuż - i nie w poprzek ulicy dwa razy z parku na górny taras...
A schody co 10 metrów to debilizm i Bareja w czystej postaci!
do wielokropka - ty w ogóle myślisz?
do wielokropka - ty w ogóle myślisz? 17.06.2019, 15:54
wielokropku idioto - czy tyle zrozumiałeś? Schody co 10 metrów zamiast usunąć barierkę PRZED szlabanem gdzie ZAWSZE było przejście - bezkolizyjne i bezpieczne dla ludzi idących na Górny Taras?

Gdzie ty wyczytałeś o "na przełaj przez tory"?

Ty w ogóle potrafisz myśleć, czy jak sekciarz, co guru sekty postanowi to "prawda objawiona"?
Do ....... 9.41
Do ....... 9.41 17.06.2019, 10:31
Zacznij myśleć idioto ,zanim coś napiszesz!!
do...
do... 17.06.2019, 15:56
Sawaryniarz wielokropek nie myśli - od ślepo wierzy... "i nic go nie przekona, że czarne jest czarne, białe białe" - a barierka przed szlabanem i schody co 10 metrów to idiotyzm...
......
...... 17.06.2019, 20:06
no i brawo .pusciły nerwy .a ten wasz wielokropek spokojniutko bez wyzwisk ..i świat się smieje
do głupiego, co się śmieje:)
do głupiego, co się śmieje:) 17.06.2019, 20:16
bez wyzwisk? Ty śp. Piłata wyzywasz, pisowców lokalnych i krajowych wyzywasz - tylko Sawaryna miłujesz miłością bezkrytyczną.
Zapominając, że z pisowskiego nadania był dyrektorem dojnej (ani energetyk ani ekonomista - pierwszy taki spadochroniarz) a za drugiego pisu jest we władzach koncernu - też przecież z pisowskiego nadania...

A coś na temat debilizmu i niemożności usunięcia Milerowej barierki przed szlabanem i budowy pancernych schodów 10 metrów od istniejących?
parafraza
parafraza 18.06.2019, 06:41
A na temat debilizmu i niemożności usunięcia Milerowej barierki przed szlabanem i budowy pancernych schodów 10 metrów od istniejących wielokropek... nawet srutu tutu ani słowa...

Moralność Kalego po prostu nie widzi niewygodnych dla siebie pytań...
......
...... 18.06.2019, 05:12
a cóż pisowcy lokalni sobą reprezentują .Mirakowski tylko wypiął pierś po ordery.Romanicz jakoś nie słyszałem o nim aby coś robił dla gryfina .Bufetowa zaangażowana w walkę o stołki w spółdzielni "regalica"jakiż wyzwisk i epitetów uzyłem w stosunku do ś.p.Piłata .Napisałem że był alkoholikiem .bo był.wy zaś idiota ,idiotyzm ,odmieniany na wszelkie mozliwe przypadki .itp. tu własnie widać moralność kalego.odnośnie schodów i barierek jakoś nie słychać interpelacji pisowskich radnych!
parafraza
parafraza 18.06.2019, 06:37
Parafrazując – a co wypinał Sawaryn? Co zrobił dla Gryfina Sawaryn? Kto pociągał za sznurki w rozróbie w spółdzielni w zeszłym roku?
CÓŻ SAWARYNIARZE SOBĄ REPREZENTUJĄ?
Szczególnie "w dziedzinie nałogów"?
ojej
ojej 18.06.2019, 15:34
co wypinał Sawaryn to ja nawet nie chcę wiedzieć...
Sawaryn to... ... ... (wstaw sobie ze swojej wyliczanki)...
Sawaryn to... ... ... (wstaw sobie ze swojej wyliczanki)... 18.06.2019, 05:49
Idiota chwali paździerze w oknach gminnego lokalu. I chwali szuka nałogów u innych, gdy sam ćpał.
I pyta co sobą inni reprezentują, gdy sam jest podłym obłudnym tłustym człowieczkiem.

che che
che che 18.06.2019, 05:57
Wielokropek to obłudny idiota. I to używając jego pokrętnych wyjaśnień - nie epitety tylko fakty.
Ale wyzywać PiS i chwalić Sawaryna (pisowca) - to już szczyt obłufy albo idiotyzmu..
parafraza
parafraza 18.06.2019, 06:38
Jak ktoś o moralności Kalego wymyśla innym o „moralności Kalego” to już szczyt obłudy!
Jak ktoś wyzwiskami sypie wokół pisząc, że... pisze prawdę – to już szczyt perfidii!
......
...... 18.06.2019, 07:37
ale prawda was boli.co prezentuja w "dziedzinie nałogów"idiota,podły obłudny tłusty człowieczek,obłudny idiota .szczyt obłufy albo idiotyzmu.szczyt perfidii.to jest własnie wasz język konwersacji.pisałem o przykłady epitetów z mojej strony.CISZA.wykazałem "działalność samorządowców CISZA.pytałem o interpelacje pisowskich radnych CISZA .zamiast tego stek wyzwisk .To jest właśnie Panowie wasza kultura konwersacji.wnerwia i boli prawda OJ BOLI
do ćpuna
do ćpuna 18.06.2019, 15:37
twoja kultura konwersacji zwyzywać śp. Piłata dwa lata po śmierci - na argument, że Sawaryn debilowate schody 10 metrów od istniejących zbudował...

I to jest sawaryniarska "kultura wypowiedzi"...
Boli? I ma boleć!
Boli? I ma boleć! 18.06.2019, 14:14
No to pojechałeś teraz na szczyt hipokryzji obłudny tłusty idioto
przerywnik z mongolii
przerywnik z mongolii 18.06.2019, 07:56
Czas na leki. Oj bolo oj boli baaaaa
......
...... 18.06.2019, 12:54
zamurowało? tylko czas na leki ?.tak to jest jak argumentów brak i zostaje tylko demagogia
do ćpuna
do ćpuna 18.06.2019, 15:38
A jakie masz argumenty poza wyzywaniem niezyjącego od dwóch lat Burmistrza? Co masz do powiedzenia o barierce przed szlabanem i schodach 10 metrów od istniejących?
......
...... 18.06.2019, 17:57
podaj w końcu w jaki sposób i kiedy wyzywałem nieżyjacego burmistrza a nie slizgaj sie na jakichś sloganach .wyduś to w koncu z siebie ,albo weż na klatę i przyznaj ,ze nic takiego nie było .
Projektant najtańszy z najtańszych
Projektant najtańszy z najtańszych 18.06.2019, 18:54
Było, było, a za te skandaliczne schody będące idiotycznym podjazdem to powinieneś iść siedzieć!
...widzenie:)
...widzenie:) 18.06.2019, 22:43
dlaczego najtańszy?
Bareja w czystej postaci - schody "legalne w oparciu o 6 instytucji" - i "nikt nie zapyta po co ten miś"...
to się nazywa brak kultury...
to się nazywa brak kultury... 18.06.2019, 18:46
Jak ci wytłumaczyć zasady kultury, jak ci ich brak?
Rok temu zmarł Ojciec pana Sawaryna.
Powiedz to samo o Nim, co mówisz o Piłacie.
Jak poczuje się syn?

Nie mówię o funkcji, poglądach, czynach mojej sympatii do rodziców albo do syna - mówię o dziecku czytającym o swoim zmarłym rodzicu.

Zrozumiałeś?

Pewnych rzeczy się po prostu nie robi. NIE UCHODZI...
Argument
Argument 18.06.2019, 14:16
Weź leki i rzuć palenie - mądrzejszy nie umrzesz ale przynajmniej zdrowszy ;-)
......
...... 18.06.2019, 18:00
no widzisz nie palę od 20 lat .leków nie biorę bo zdrowie mi dopisuje ..Co do mądrosci to nawet nie ma co mówić .szkoda fatygi .wy i tak jestęscie najmądrzejsi (oczywiście we własnym przekonaniu .jak to mówią :sama chwała w kącie stała ,dalej nie szła bo sie bała
łagodna pielęgniarka
łagodna pielęgniarka 18.06.2019, 18:56
Spójrz na zdjęcie - błąd urzędniczy barierka przed szlabanem.
Przejście tam było ZAWSZE - bezpieczne i niekolidujące z ruchem samochodów.
Zagrodzili.

"Gospodarze gminy" zamiast dogadać się... zrobili pancerną konstrukcję 10 metrów od istniejących schodów - wygodnych, dobrych TRWAŁYCH (czego o innych schodach w Gryfinie nie zawsze można stwierdzić).
PO CO?

Na krytykę ty, jak CZŁOWIEK NIESPEŁNA ROZUMU:

...... Wczoraj, 09:41 .po co komu schody i barierki .Lepiej na przełaj przez tory.

A potem się dziwisz, że ci wymyślają od idiotów?

Jakie "na przełaj przez tory"?
Chwalisz wydatek grubych dziesiątek tysięcy na schody zamiast na przywrócenie przejścia i naprawienie URZĘDNICZEGO BŁĘDU?

Nie rozumiesz o co chodzi krytykom BEZMYŚLNOŚCI WŁADZ? I MARNOTRAWSTWA PIENIĘDZY?

I jeszcze teraz o śp. Piłacie zaczynasz...

Masz coś do powiedzenia o swoim wpisie "lepiej na przełaj przez tory"?
Ktoś tu chciał chodzić "na przełaj"?

Pomyśl chociaż trochę.

Sawaryn nie jest bóstwem nieomylnym.

Myli się jak każdy. Wicki również.

Ale człowiek skromny potrafi z błędów wyciągnąć wnioski i na nie zareagować.

Człowiek pyszny - nie...
......
...... 18.06.2019, 21:10
podaj choć jeden przykład ,ze uwłaczyłem Piłatowi .nie uciekaj w opłotki.gdzie ja chwalę schody .człowieku całkowicie sie pogubiłeś .Dla sensacji i podbicia własnego ego wymyślasz niestwozone rzeczy,a faktów nie umiesz podać .Teraz ja ciee obrażę tylko raz .JESTEŚ MIERNOTĄ UMYSŁOWĄ I TRADYCYJNYM PIENIACZEM.to wszystko na twój temat
brawo - pokazałes swój poziom MIERNOTO UMYSŁOWA I PIENIACZU!
brawo - pokazałes swój poziom MIERNOTO UMYSŁOWA I PIENIACZU! 18.06.2019, 22:31
Napisz to samo o zmarłym rok temu Ojcu Sawaryna i zapytaj SYNA "czy uwłaczyłeś"!
A chwalisz DEBILNE SCHODY I BARIERKĘ tutaj - i nawet nie rozumiesz o co chodzi z barierką:

...... Wczoraj, 09:41 tercet do wymiany.po co komu schody i barierki .Lepiej na przełaj przez tory.
......
...... 19.06.2019, 05:02
ja o chlebie ty o niebie.I co mi udowodnił ten twój wpis ?NICojciec syn chwalenie barierek?Jeden bełkot.
Brudziński ci wyjaśni...
Brudziński ci wyjaśni... 19.06.2019, 06:13
A co ma twoje wyzywanie zmarłego Burmistrza z tymi barierkami? To dopiero bełkot!
Skoro "nie uwłaczasz" powiedz to samo o innym Zmarłym.

Nie możesz?

Bełkoczesz...

Chwalisz barierkę czy ganisz?

Pokaż, gdzie ganisz...
"to nie jest szczyt naszych możliwości"
"to nie jest szczyt naszych możliwości" 17.06.2019, 08:50
Lepiej - schody za grube tysiące od 3 miesięcy budują 10 metrów od tych widocznych na zdjęciu -zamiast naprawić urzędniczy błąd i przywrócić przejście przez tory po tej stronie...
Więczysław
Więczysław 16.06.2019, 20:02
Tercet - zróbcie coś z tą kostką brukową. Na kostce rośnie trawa. Nikt o to nie dba? Jest wiele takich miejsc w Gryfinie, że trawa i chwasty opanowały chodniki i kostki betonowej.
Nic nie poradzisz
Nic nie poradzisz 16.06.2019, 23:38
Taki klimat w Gryfinie, niekorzystny dla człowieka . Gryfino wybudowane na bagnach to wodorosty przerastają.
:)
:) 16.06.2019, 23:42
przy torach bagno i wodorosty? Cóóóż - w końcu to zawsze jakieś wytłumaczenie...
Bienkowska
Bienkowska 16.06.2019, 23:39
Ale jak Sawaryn wzniesie tężnię to klimat się zmieni.
:)
:) 16.06.2019, 23:43
I dwa tysiące miejsc parkingowych - tysiąc te co mówił wcześniej i drugi tysiąc dla sanatoryjnych gości:)
się zgłaszam!:)
się zgłaszam!:) 16.06.2019, 20:08
mamy ogrodnika miejskiego ale nie mamy chodnikarza miejskiego...
Zatrudnią i efekt będzie podobny...
:)
:) 16.06.2019, 23:44
po stanie zieleni miejskiej sądząc - zwiną chodnik?
Mlody
Mlody 16.06.2019, 18:58
Szlaban przy otwieraniu zablokowal sie o rozwalony plot, ktory jest przy nim. I oto cala hiatoria.
......
...... 16.06.2019, 16:16
cholera i znowum tercet nie dopilnował!
a ktoś ci tu mówił o tercecie? To masz:):):)
a ktoś ci tu mówił o tercecie? To masz:):):) 16.06.2019, 18:16
odbiło ci z miłości do Sawaryna? Tercet to wybudował "przeciwczołgowe schody" 10 metrów od istniejących, bo widocznej na zdjęciu barierki przed szlabanem nie potrafił zdjąć,
Za tanio by wyszło...
Byku
Byku 16.06.2019, 09:42
Knagulec pomóż policji wypałuj się sam
Knagulec
Knagulec 16.06.2019, 00:32
I kogo tu by przegumować
Ryyyyyyyj
Ryyyyyyyj 17.06.2019, 14:44
Ryj se przegumuj Tu chodzi o poważna sprawę
G
G 15.06.2019, 23:18
Ten szlaban chyba ma też złego sterującego.Zamyka jak pociąg jest w Daleszewie a otwiera jak pociąg jest w Nowym Czarnowie plus toaleta i 15 min czekania a korek od SP1 do Intermarche
ło
ło 15.06.2019, 23:28
Pewno go pokarało....
Fox
Fox 15.06.2019, 20:29
I co w tym niepokojącego. Awaria i tyle. Odpowiednie służby były na miejscu.
widać na zdjęciu
widać na zdjęciu 15.06.2019, 20:00
a na zdjęciu gryfiński ewenement - barierka w poprzek szlabanu - a za nią pas, który zawsze był przejściem z parku na Górny Taras - bezkolizyjnym z ruchem samochodów.

Żeby było ciekawiej - tan nadal jest to przejście, tylko pomalowane skośnymi pasami.

Ani samochody nie jadą ani piesi.

To się nazywa urzędnicza mentalność wszystkich szczebli i opcji...
Spostrzegawczy
Spostrzegawczy 15.06.2019, 19:51
Wystarczy spojrzeć na sygnalizator...

Pozostałe