Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Ruszaj w tany! Na Balu Rybaka na Ciebie czekamy!

  • 15.06.2019, 20:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ruszaj w tany! Na Balu Rybaka na Ciebie czekamy!
Żabnickie Lato z Rybką zorganizowane 15 czerwca 2019 r. w Żabnicy (gm. Gryfino) tradycyjnie kończy się Balem Rybaka przy muzyce na żywo. Do tańca ruszyli zatem goście i miejscowi. A impreza dopiero się rozkręca...

W połowie czerwca po raz kolejny Żabnica zaprasza na świętowanie. Rano organizowane są zawody wędkarskie, a po południu rozpoczyna się konkurs kulinarny "Smaki Ryb Odrzańskich". W części artystycznej występują dzieci z żabnickiej podstawówki i zespoły ludowe.

 

Natomiast wieczorem czas na tańce. Dobra zabawa gwarantowana! Na dowód obejrzyj filmik:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (13)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Remek
Remek 16.06.2019, 12:43
Było ok dopóki ludzie nie zaczęli spadać z ławek i mało nie powpadali do Odry. Powinny być jakieś limity sprzedaży alkoholu. Jak widzisz że delikwent najprawdopodbnie będzie miał problem z dojściem do domu to mu alko nie sprzedajesz. Ale na Żabnicy to nie działa aby się nachapac i sprzedać jak najwięcej.
Klopp12
Klopp12 16.06.2019, 12:16
Dno i dwa metry mułu. Mało ludzi i muzyka do upy.
meduza
meduza 16.06.2019, 11:43
A co tacy zdziwieni że alkohol był?! Rybka lubi pływać!
Juras
Juras 16.06.2019, 11:40
Bawiłem się przednie.
Krzysiek
Krzysiek 16.06.2019, 11:10
Impreza dno. Kto był ten widział. Ludzie nie chlejcie tyle bo to wstyd.
Szczecin
Szczecin 16.06.2019, 10:42
Bo urzędem rządzi vic burmistrz a nie burmistrz to dlatego go nie ma.
Gryfino do Szczecina
Gryfino do Szczecina 17.06.2019, 07:57
Co ty piszesz? Burmistrz twierdzi,że od siedzenia w urzędzie ma wicków, a on jest od spraw reprezentacji gminy ( czyli od bywania na imprezach ) i od ważnych spraw hi hi hi, tylko kurde nigdzie sie nie sprawdza i to jest feler
mewka
mewka 16.06.2019, 10:59
Szukajcie go w Świnoujściu!
baza
baza 16.06.2019, 11:41
UMiG powinni przenieść do Świnoujścia!
żmija
żmija 16.06.2019, 09:50
Burmistrza w urzędzie nie zastaniesz, ale na imprezkach z darmowym korytkim zawsze jest i to odpowiednio wystrojony uffff. Taki niezawodny pasibrzuch !!
prośba
prośba 16.06.2019, 09:38
Proszę nie stukać tak głośno w klawiaturę bo głowa pęka. My tu w Żabnicy trzeźwiejemy!!!!!!
Gryf
Gryf 16.06.2019, 08:51
W tym roku lipa w tamtym było lepiej. No cóż organizatorzy nie dali rady
żabka
żabka 16.06.2019, 08:23
Było dennie i beznadziejnie
Ukraińka paszczu 100
Ukraińka paszczu 100 16.06.2019, 08:04
Ujem tam wiało wczoraj i się zmylismy do tego wisiała i powiewała dumnie flaga Niemiec wtf ? To nie ta strona Odry! Towarzystwo nachlane już o 19 i mało ludzi spodziewałem się wiecej.
Ola
Ola 15.06.2019, 23:39
Tam to potrafią się bawić. Byłam kiedyś to wiem. Teraz niestety nie mogę.
Mj
Mj 16.06.2019, 11:08
Tak z nabolem pod pachą wiocha tańczy i Śpiewa!!!!!!!
Bj
Bj 16.06.2019, 07:28
Taaaaaak szczególnie mafja rudzielcuw z czepia hi hi hi dobre
karaś
karaś 15.06.2019, 23:29
W tany? A ja jeszcze nie na...ny!
basia
basia 15.06.2019, 22:46
Bardzo fajna impreza tylko nie zapomnijcie wziąć psikacza na komary;)
alojzy sandacz
alojzy sandacz 16.06.2019, 08:13
co tam komary u mnie nawet mucha nie po ru cha ha ha ah

Pozostałe