Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Żabnickie Lato z Rybką pełne atrakcji oraz nagród [FOTO]

  • 16.06.2019, 11:57
  • Żródło: Organizator
Żabnickie Lato z Rybką pełne atrakcji oraz nagród [FOTO] fot. dost.
W ramach Żabnickiego Lata z Rybką, oprócz głównego konkursu kulinarnego "Smaki Ryb Odrzańskich", organizatorzy przygotowali również konkursy dodatkowe. W tym roku rywalizowano w fotografowaniu oraz wędkowaniu.

Konkurs wędkarski wygrał Sylwester Momot, łowiąc ponad 11 kilogramów ryb. 

Natomiast w konkursie fotograficznym triumfowali w poszczególnych kategoriach Elżbieta Kosicka, Kamil Czajkowski oraz Grzegorz Kosicki.

Odbył się też pokaz profesjonalnego przyrządzania ryb słodkowodnych, a gryfińscy rybacy pokazywali jak naprawiać sieci. 

Można było przepłynąć się katamaranem oraz skorzystać z porad ratowników wodnych.

Dla najmłodszych uczestników imprezy organizatorzy przygotowali atrakcję w postaci dmuchanego zamku, pokazu klaunów oraz wieloboju sprawnościowego zorganizowany przez LKS Piast Gryfino.

Nie zabrakło góralskiej kwaśnicy przygotowanej przez mieszkańców wsi o bliźniaczej nazwie w Beskidze Żywieckim.

A wszystkim uczestnikom czas umilała kapela „Wełtynianka”.

Niezwykle udaną imprezę zakończył jak zwykle „Bal Rybaka” przy muzyce na żywo.

 

Patronat medialny nad imprezą sprawowało igryfino.

Źródło: Organizator

Zdjęcia (91)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rybka lubi pływać
Rybka lubi pływać 17.06.2019, 17:36
Nikotyński musi odejść!
tu bylec
tu bylec 16.06.2019, 20:53
w gardnie była ch. d. i kamieni kupa
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 16.06.2019, 21:15
ja se wziąłem do serca słowa BIEŃKOWSKIEJ Z PO ha ha ah za 6 tysiecy pracuje albo złodziej albo idiota ha haah dlatego jestem bezrobotny nie chcę być idiota i złodziejem ha ha ah https://youtu.be/pxzH1XSsMU8 by żyło się lepiej ha ha ah WSZYSTKIM HA HA AH https://youtu.be/041nXAAn714 SATANIC MILLS HA HA AH
wstyd
wstyd 16.06.2019, 20:45
kodziarze ewka i rzepa a z tyłu proboszcz jurek... tragedia
malutki człowiek
malutki człowiek 16.06.2019, 20:55
No i ty jeszcze malutki człowieczku... to dopiero tragedia
piecuch
piecuch 16.06.2019, 15:04
Jak widzę po zdjęciach to nawet poseł Rafał Mucha zawitał. To miłe!
gryfinka
gryfinka 16.06.2019, 15:01
Do czego to doszło aby po kulturę trzeba było jeżdzić z Gryfina do Żabnicy!
kabaret
kabaret 16.06.2019, 14:35
Seweryn całkiem na mózg upadł. Kapelusik góralski i do widzenia
cyrk
cyrk 16.06.2019, 17:29
Przecież nie mógł dobrze się czuć w tym towarzystwie, no to zwiał haaaa
A i tak oglądając tego brzucholca na fotkach dostałem niestrawności
Konopielka
Konopielka 16.06.2019, 15:08
Idzie, a taki ważny jakby kiełbase jad abo masło widział.
XXL
XXL 16.06.2019, 13:22
Jak to dobrze że wybraliśmy Panią Ewę Dudar na wicestarostę. Ma kto reprezentować Nas na przeróżnych imprezach od Siekierek po Żabnicę.
A jak tam pacjenci szpitala powiatowego mają klimę czy przynajmniej wiatraczki w pokojach ?
rykoszet:)
rykoszet:) 16.06.2019, 15:22
buchacha - szpital w budowie - za to w żłobku gminnym wybudowanym 3 lata temu zapomnieli o klimatyzacji i dzieciaki w 30 paru stopniach się gotują...
w internecie nic nie ginie...
w internecie nic nie ginie... 16.06.2019, 19:56
tak, a jakiś sawaryniarz krętaczył że "100% rodziców chwali żłobek, bo jakby nie chwalili, to nie ma przymusu oddawania dzieci do żłobka"...
W tym tygodniu był artykuł.



https://www.igryfino.pl/wiadom…
Do XXL
Do XXL 16.06.2019, 14:33
no mają,tak jak dzieci w gminnym żłobku
Zez
Zez 16.06.2019, 16:03
Tak, ale temat wysokich temperatur na istniejacych oddzialach szpitala przerabialiśmy już w ubiegłym roku. Czy coś się zmieniło ? Mowimy o najczęściej starszych, chorych ludziach. A to bo dzieci...przypomina w ....Ameryce murzynów biją.
do zez
do zez 16.06.2019, 17:33
Widzę, że lubisz dzieci...tylko inaczej

Pozostałe