Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019

Ścięli jedno wielkie, posadzili trzy małe

  • 16.06.2019, 19:06
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ścięli jedno wielkie, posadzili trzy małe fot. TWS
Protesty i niezadowolenie niektórych mieszkańców nie pomogły i kilka tygodni temu drzewo rosnące tuż przy ul. Sienkiewicza zostało ścięte. Podobno zagrażało przechodniom. Pozostał tylko po nim duży pniak.

Jednak niedawno i trzeba przyznać, że ku zadowoleniu mieszkańców posadzono trzy młode drzewka.

Ciekawe komu i kiedy także te zaczną przeszkadzać?

TWS

 

O ściętym drzewie przy ul. Sienkiewicza napisaliśmy wcześniej tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/31491,dlaczego-scieto-topole-dopytuja-oburzeni-mieszkancy

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

aga
aga 17.06.2019, 19:28
to ścięte odrasta samo na pieniu i będzie jak znalazł jak te trzy uschną
zagajnik
zagajnik 17.06.2019, 09:50
na Krasinskiego na wielkim parkingu w srodku blokow poscinali drzewa i posadzili kupe malutkich które rosna już 4 lata i nie urosły ani centymetra to jakas kpina jest
......
...... 17.06.2019, 09:38
jak w "ranczu" ścięli jedno a wsadzili trzy>dlaczego trzy?
dlatego
dlatego 17.06.2019, 15:59
.. bo i tak nie podlewają..
Na przeciwko urzędu na skraju parku rosły rośliny - umarły niepodlane.
A można było na przerwie na papieroska pójść z konewką.
Sorry - niektórzy fajczą w gabinecie...
Michal
Michal 17.06.2019, 16:46
Na Jana Pawla klony posadzone wiedna.chyba drogie byly bo byly ladne
Henryk Sienkiewicz
Henryk Sienkiewicz 17.06.2019, 09:17
W polu grała mu bylica, w sadku pod chałupą ćwirkotały wróble, aż się wiśnie trzęsły! Wieczorami słuchiwał wszystkich głosów, jakie są na wsi, i pewno myślał sobie, że cała wieś gra. Jak posłali go do roboty, żeby gnój rozrzucał, to mu nawet wiatr grał w widłach. (Janko Muzykant)
Sienkiewicz Kuba śpiewa
Sienkiewicz Kuba śpiewa 17.06.2019, 08:54
Wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie
Nikt go nie poratuje nikt mu nic nie powie
Tylko się każdy gapi
Tylko się każdy gapi i nic

Siedzi w autobusie człowiek z liściem na głowie
O liściu w swych rzadkich włosach
Nieprędko się dowie
Tylko się w okno gapi
Tylko sie w okno gapi i nic

Uważaj to nie chmury
To pałac kultury
Liście lecą z drzew
Liście lecą z drzew

I tak siedzi w autobusie człowiek z liściem na głowie
Nikt go nie poratuje nikt mu nic nie powie
Tylko się każdy gapi
Tylko się każdy gapi i nic

Wsiadł drugi podobny
Nad człowiekiem się zlitował
Tamten się pogłaskał w główkę liścia sobie schował
Bo ja mówi jestem z lasu
Bo ja mówi jestem z lasu i już
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 17.06.2019, 09:10
https://youtu.be/ZOkhslPrNPs a zaznaczyli że to unijne ha ha ah https://youtu.be/p8WgrFkpKeI
tacy gospdoarze
tacy gospdoarze 17.06.2019, 00:17
Zaminił stryjek siekierkę na kijek. Żeby im chociaż jedno zostało to musieliby 10 posadzić.
zapłacimy, zapłacimy:)
zapłacimy, zapłacimy:) 17.06.2019, 00:25
Miś: Słuchaj! Ty będziesz robił dziadowskie oszczędności na sto - dwieście tysięcy, żeby nas byle łajza z kontroli wzięła za tyłek! Więc wbij sobie w ten twój oszczędny, kierowniczy, filmowy łeb: pieniądze należy zdobywać legalnie, a nie lewymi kombinacjami! Ten twój sznurek z helikoptera może sobie fruwać za ćwierć ceny z twoją żoną, a my, zapamiętaj sobie to, wynajmiemy helikopter na dziesięć godzin za pełną stawkę godzinową od instytucji. "Dziesięć godzin" - słownie.
Hochwander: Ale to jest kilkaset tysięcy!
Miś: Zapłacimy, zapłacimy! Film zrobi na zlecenie instytucja i zapłacimy. Rachunki mam z Cepelii na dwieście osiemdziesiąt tysięcy - zapłacimy. I nie sprzedamy misia żadnemu muzeum nawet Narodowemu za milion!
Wróżka
Wróżka 16.06.2019, 21:49
Posadzili wiele.. przeżyło kilka. Te pewnie też uschną.
Patriota
Patriota 16.06.2019, 23:42
To już tradycja.
Ochódzki
Ochódzki 16.06.2019, 23:37
Kupi się nowe, a co nie stać nas? A z dużymi to kłopot - trzeba dbać, pielęgnować, przycinać, formować - a tu co dwa lata sadzonka w to samo miejsce...
Dlaczego
Dlaczego 16.06.2019, 21:05
Kto niszczy gryfińską przyrodę?
Ig
Ig 16.06.2019, 21:04
Bydlaki.
rózga
rózga 17.06.2019, 09:11
Zanim te młode urosną- jeśli nie uschną- to nas już nie będzie. Stare drzewa są płucami miasta i dają piękny cień w upały..młode sadzić trzeba, ale z głową ! Widzę,że myślenie kogoś boli !!

Pozostałe