Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Uderzyła w słup i dostała mandat

  • 16.06.2019, 22:51
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Uderzyła w słup i dostała mandat Policja (arch.) il.
Do zdarzenia doszło dziś 16 czerwca 2019 r. o godz. 20.21 na drodze koło Troszyna (gm. Mieszkowice). Kobieta, która kierowała autem, zjechała nagle na pobocze i uderzyła w słup. Na miejscu kolizji przyjechała policja i cztery zastępy straży.

Kobieta tłumaczyła się, że na piasku wpadła w poślizg. Przez policjantów została ukarana mandatem za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

.......
....... 17.06.2019, 22:23
panie władzo ten słup wjechał we mnie
Szofer
Szofer 17.06.2019, 21:37
Mam pytanie: niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Jak bym jechal 30km/h i bym uderzył w słup to też bym miał niedostoswanie prędkosci? Smieszy mnie ta formułka. Precz z komuna
automiszcz
automiszcz 17.06.2019, 15:19
Kto rozsadny daje babie auto,pytam sie kto?
Polk
Polk 17.06.2019, 13:04
Oto pozostałość komunistyczna!!! Zamiast spytać czy potrzebuje pomocy to jeszcze dobić!!! Zmienić prawo, przecież oni zyja z naszych pieniędzy!!!!
88
88 17.06.2019, 10:23
Jaka pewność, że to ona prowadziła pojazd ?
Poślizg na piasku -podczas jazdy? to raczej możliwe podczas ruszania.
Strach się spotkać zimą na drodze z takim kierowcą.
TO chyba ktoś ważny, że przyjechały aż cztery zastępy Straży Pożarnej?
GG
GG 17.06.2019, 08:44
Jak prawko za jajka to co się dziwić.
to wie egzaminator
to wie egzaminator 17.06.2019, 08:50
sugerujesz ze lizała jajka ha ha ah
poyyeb
poyyeb 17.06.2019, 07:59
Obstawiam: pomyliła pedał gazu z hamulcem?
kotek
kotek 17.06.2019, 08:47
Przecież mówi, ze żwirek! :)))))
garownik
garownik 17.06.2019, 07:47
Baby do garów
Polska policja jak malowana
Polska policja jak malowana 17.06.2019, 07:45
W UK policja zapadłaby czy nic jej się nie stało i pomogła z uszkodzonym autem. Szkodę naprawiona z ubezpieczenia. Jednak jesteśmy w Polsce w której policja nie jest od pomagania a od polowania i wykazywania się w statystykach.
dno
dno 17.06.2019, 06:36
ważne jak sie czuje a nie że dostała mandat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mandat
mandat 17.06.2019, 08:47
Oczywiście bardzo dobrze się czuje, wręcz wspaniale, chyba jeszcze nie była tak zrelaksowana!
zdumiony
zdumiony 17.06.2019, 00:23
Zastanawiam się jak ona to zrobiła? Słup oplotła niczym wąż... Chyba tańczy na rurze....
druh Boruch
druh Boruch 16.06.2019, 23:54
Niezła musiała być ta kobitka że aż 4 zastępy rzuciły się na ratunek!

Pozostałe