Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Uratował kilka osób z płonących aut

  • 17.06.2019, 08:30
  • Biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie
Uratował kilka osób z płonących aut
Kierowca z Ukrainy uratował kilka osób, które wyciągnął 9 czerwca br. z płonących aut po wypadku na A6 pod Szczecinem. Jego bohaterski czyn docenił marszałek województwa Olgierd Geblewicz. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 17 czerwca br. o godz. 10 w Szczecinie.

W spotkaniu udział wezmą:

- marszałek województwa Olgierd Geblewicz

- Pan Andreii z żoną i dziećmi

- ks. Artur Graban, Parafia Prawosławna w Brzozie

 

Spotkanie z bohaterem z Ukrainy

Poniedziałek, 17 czerwca br., godz. 10

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

gabinet marszałka Olgierda Geblewicza

Ul. Korsarzy 34, wejście G, I p.

Szczecin

 

O wypadku pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32622,karambol-na-drodze-sa-zabici-i-ranni

Biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Fakt
Fakt 17.06.2019, 22:20
Strach lodówkę otworzyć,bo ryj Geblewicza wyłazi
do ryja
do ryja 17.06.2019, 22:49
bardziej przyjazny niż "ryj Kaczyńskiego" "ryj Brudzińskiego" i "ryj Macierewicza"...
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 17.06.2019, 19:04
ten gościu powinien być odznaczony ORDEREM ORŁA BIAŁEGO I DOŻYWOTNIA RENTA TO JEST BOHATER Z TEJ ***NI CO NAS OTACZA HA HA AH
strażak Sam
strażak Sam 17.06.2019, 12:52
Nikotyński musi odejść zanim reszta aut się spali!
Nie Gapowicz!!!
Nie Gapowicz!!! 17.06.2019, 12:41
Po co tyle jadu??? Zachował się jak prawdziwy człowiek powinien zareagować brawo!!!!.
taka różnica
taka różnica 17.06.2019, 14:59
Tylko, że było ich wielu a jeden działał...
Ktos
Ktos 17.06.2019, 11:03
Jako jedyny zaczol ratować ludzi cymbale, a Polaczki stali i nagrywał całe zdarzenie, żeby to znajomym na fejsie się pokazać. Zastanów się co piszesz bo aż mi ciebie żal się robi.
88
88 17.06.2019, 13:42
no i po co ta agresja arschlochu ? czytaj ze zrozumieniem. Nie mam nic do tego kierowcy jako człowieka, ale do okoliczności w jakich tam się znalazł.
Kierowcę należało się wyróznić, ale trzeba też głośno powiedzieć, że żaden Polak nie ruszył na pomoc.

88 I 69
88 I 69 17.06.2019, 19:06
TEN TWÓJ KARAKAN NAWET JAKBY CHCIAŁ JEDNO CO BY WYCIĄGNAŁ TO *** KA Z KOSZER TORBY TRAKIEGO MAŁEGO *** KA HA AH AH
Knagulec
Knagulec 17.06.2019, 13:28
Dobrze gadasz frajery patrzyly jak dzieci sie palą
88
88 17.06.2019, 10:04
Kierowca z Ukrainy też jechał ciężarówką. On też stwarzał zagrożenie na drodze gdzie na morze ruszyli niedzielni kierowcy. Czy ktoś sprawdził, czy miał pozwolenie aby w Zielone Świątki mógł być zawalidrogą na tak uczęszczanej trasie turystycznej ?
Zachował się podczas wypadku jak każdy wrażliwy na czyjąś krzywdę człowiek i chwała mu za to. Nie rozumiem dlaczego tak się podkreśla , że to kierowca z Ukrainy. Mam rozumieć , że żaden polski ,katolicki kierowca nie ruszył na pomoc poszkodowanym w tym wypadku ?
Gosc
Gosc 18.06.2019, 23:13
Bo Polacy nie pomogli? A Ukraińcy da zawsze szykowani a da lepsi niż Polacy! Od razu pomagają obcym
Europejczyk
Europejczyk 17.06.2019, 11:59
Tak. Dobrze to zrozumiałeś... Bo Polacy to są chuuj warci! Komucho-katole!!! Uczyć się uczyć tępaki!!! A nie tylko chlać i oczerniać innych!!!
Zamość
Zamość 17.06.2019, 12:18
Za to co było na Wołyniu nie ma przebacz, mogli wygonic i domy spalic a nie maltretowac .
88
88 17.06.2019, 13:53
a żołnierze wyklęci z NSZ lepsi byli ?
Takie to były czasy, kiedy to politycy wszystkich narodowości dzielili ludzi na lepszych i gorszych.
Tak samo naród dzielą teraz politycy narodowo-socjalistycznej PiS. https://zolnierzeprzekleci.wor…
Knagulec
Knagulec 17.06.2019, 13:27
Co ty pier....sz dawno i tyle czy on tam byl co za debil
ewa
ewa 17.06.2019, 12:24
Może dlatego tak podkreślają że to Ukrainiec żeby pokazać że nie wszyscy byli lub są zli , ratował ludzkie życie narażając swoje . Nasze pokolenie nie może ponosić kary za winny innych .Zachował się odważnie , pewnie wielu naszym rodakom w tym momencie zabrakło tej odwagi , wazniejsze były fotki na fejsa.

Pozostałe