W Gryfinie znika kolejny sklep

  • 18.06.2019, 18:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W Gryfinie znika kolejny sklep
Nie ma dobrych warunków na prowadzenie drobnego handlu w lokalach w Gryfinie. W mieście króluje sprzedaż straganowa, a lokale w centrum straszą często puste. Źle też jest na Górnym Tarasie, o czym niedawno pisaliśmy. Teraz zniknąć ma kolejny sklep, tym razem przy ul. Wyspiańskiego.

Ponad ćwierć wieku temu sklep założyła p. Maria Wilczyńska. Obiekt wrósł się w krajobraz i ma klientów. Osiedlowy sklep ma jednak zostać zamknięty ze względu na wysokie koszty jego prowadzenia.

Jest jednak grupa klientów, która martwi się ewentualnym zamknięciem i nawołuje do zakupów, aby namówić obecnego właściciela do zmiany decyzji. Żółta kartka z hasłem „Ratujmy najlepszy sklep osiedlowy w Gryfinie!!!” krąży po domach. Kto wie, jak się to skończy…

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (77)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

......
...... 22.06.2019, 14:20
tak w ogóle mam pytanie do atakujacych burmistrza .jak to się stało ,ze ludzie go wybrali ? czy mieszkańcy gryfina to ciemny naród ,a jedynie sprawiedliwi to ci co krytykuja w czambuł p .burmistrza i jego zwolenników nazywaja "wielbicielami " no cwaniaczki dajcie głos .tylko merytorycz nie bez demagogii. proszę macie głos!
do cwaniaczka - NSDAP też startowała w wyborach...
do cwaniaczka - NSDAP też startowała w wyborach... 22.06.2019, 21:16
Cwaniaczku wielbicielu Sawaryna - jakoś ci szacunku do wyborców nie starcza w przypadku Prezydenta RP, posłów, europosłów - na których głosowało dużo więcej ludzi.

Co więcej - "cwaniaczku" - odpowiedz, ile osób wiedziało o kilkudziesięcioprocentowych podwyżkach, które uchwalał Sawaryn głosami starej rady po wybraniu nowej?

O sposobach pozyskiwania głosów na wsiach - była mowa oficjalnie na sesji rady gminy.

I co "cwaniaczku" - pokaż swoją merytorykę!
Dlaczego TY MOŻESZ KRYTYKOWAĆ PIS - a nikt nie może krytykować Sawaryna?

Zresztą "desantowca" pisowskiego na dyrekturę Dojnej, potem nominata pisowskiego do władz całego koncernu..

To proszę, odpowiedz, cwaniaczku - dlaczego krytykujesz demokratycznie wybranych innych przedstawicieli a nie pozwalasz krytykować i wyzywasz krytyków twojego guru?
Samochód
Samochód 20.06.2019, 11:48
Zobaczcie sobie wjazdy na dziki parking najbliższy targowiska. To 15.min. pracy dla spychacza, i dwie łyżki tluczenia. Przeciez to obywatele gminy urywaja podwozia na wystających kraweznikach i kamieniach. To jeden z wielu przykladow troski...
po co ta budowla?
po co ta budowla? 19.06.2019, 21:08
Miś: Powiedz mi po co jest ten miś?
Hochwander: Właśnie, po co?
Miś: Otóż to! Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu i co się wtedy zrobi?
Hochwander: Protokół zniszczenia...
sorry:)
sorry:) 19.06.2019, 21:11
sorry, miało być przy "genialnej" słomianej inwestycji przy przejeździe.
Poszukiwałam w internecie cytatu i źle wróciłam:)
Polk
Polk 19.06.2019, 16:26
Poprzednicy tylko oddawali działki pod hipermarkety, teraz żniwo tych decyzji. 3 biedronki, 2 intermarche, lidl, i żabki. A wszystko w nich to gorszy sort!!! Czas kupować w polskich sklepach!!!
Demokrata
Demokrata 20.06.2019, 07:10
To nie klient ma decydować gdzie kupuje, tylko urzędnik?
mieszkanka
mieszkanka 20.06.2019, 07:59
Zapytaj Sawaryna, który woli pustostany gminne trzymać, bo pogonił CHCĄCYCH działać (a więc mających klientów)...
:)
:) 19.06.2019, 18:01
A PiS nie "oddawał działek pod hipermarkety"? A w tych polskich sklepach to aby nie towar z Makro i selgrosa?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 19.06.2019, 07:01
TO NIEWIDZIALNA REKA RYNKU BALCEROWICZA HA HA AH NO I TA ULICA TEGO OD WESELA ha ha aha h https://youtu.be/B-t7CqvBM2A
......
...... 19.06.2019, 04:55
to dlaczego mieszkańcy Gryfina nie oleja marketów i nie przeniosą sie z zakupami do małych sklepików.?rozpocząć społecznie kampanię reklamową ,nie chodzić do lidla ,biedronki,netto czy muszkieterów .Ludzie jednak optują za wygodniejszymi i tańszymi zakupami w marketach .Nie do rzeczy jest obwinianie o to tercetu.
"to nie jest kompetencja burmistrza"... A CO JEST???
"to nie jest kompetencja burmistrza"... A CO JEST??? 19.06.2019, 16:14
a co według ciebie wielokropku JEST kompetencją burmistrza? Bo Sawaryn jak parł do władzy pouczał "ludzi nie obchodzi, czyja to kompetencja, to burmistrz jest gospodarzem miasta"...

A teraz od czego ten gospodarz?
do .........
do ......... 19.06.2019, 08:46
No Ciebie wielokropku myślenie jednak boli !!
Zatem konkretnie pytam: dlaczego Gryfino cofa się, nie rozwija ? Dlaczego ludzie z nadziejami i wyższym wykształceniem uciekają ? Wiocha i zaniedbania, uliczny handel kwitnie, a te klombiki kwiatów ( w tym syfie) w centrum pasują jak gumofilce do garnituru. GDZIE JEST GOSPODARZ tego miasta ?? Czy tylko na festynach i imprezach ?? Nie podoba się p burmistrzowi krytyka ? No bo nie ogarnia tematu i obowiązków ,uważa że od pracy i siedzenia w urzędzie ma wicków i urzędników ??? Panie Sawaryn NIKT NA SIŁĘ PANA NIE TRZYMA !! Szerokiej drogi !!
......
...... 19.06.2019, 15:55
jja nie o klombikach ,ulicznym handlu ,gryfino czy wiocha itp .co ma burmistrz do tego ze padaja małe sklepiki kosztem marketów /i to jest temat artykułu .zaiste musisz zdrowo nienawidzic burmistrza skoro w każdym linku wylewasz swoje zale .ale trzymaj sie tematu
do ......
do ...... 19.06.2019, 18:24
No , a ja tak po bandzie poleciałem,bo niestety to wszystko to są powiązane sprawy,a raczej problemy dotyczące życia mieszkańców ,no i szkoda,że nie moźesz odp na moje żale i pytania. Nie mam za co lubieć burmistrza,bo wiele widzę i słyszę, w przeciwieństwie do Ciebie, nie wylewam na burmistrza niczego i nie za kaźdym razem, chociaż to się temu panu należy..ja po prostu nie mam na to czasu !
"musisz niezdrowo kochać burmistrza"...
"musisz niezdrowo kochać burmistrza"... 19.06.2019, 16:06
ty za to kochasz bezgranicznie Sawaryna, skoro "nic nie jest jego kompetencją'.
I skoro skandalu z pustymi GMINNYMI lokalami nie widzisz - jak sklep sportowy czy fast food...

40 lat był tam sklep sportowy - musieli wyrzucać?
I trzymać pustostany od zeszłego roku?
......
...... 22.06.2019, 05:33
Ztym wtrącaniem do każdego tematu i linku "sklep sportowy" jest już śmieszne.pewnie były właściciel sie tak produkuje .Błędem tto było zlikwidowanie barku na pl. Barnima .
pewnie urzędnik wywalający przedsiębiorcę o napisał???
pewnie urzędnik wywalający przedsiębiorcę o napisał??? 22.06.2019, 06:36
właścicielem sklepu sportowego to jest gmina - czyli my wszyscy. Sklep stoi pusty od ponad roku. A PRZEDSIĘBIORCA CHCIAŁ TAM DZIAŁAĆ - I PŁACIĆ CZYNSZ, PODATKI.

Nie dziwi cię brak gospodarności właściciela?
O sklepie, co działał 40 lat w tym miejscu i przez Sawaryna (nie żadne obiektywne czynniki rynkowe itp) przestał działać - uważasz że to śmieszne?

To wyjaśnij - czemu Sawaryn wyrzucił działający i chcący działać sklep z lokalu, w którym był pona 40 lat?
trafione, wielokropku...
trafione, wielokropku... 22.06.2019, 06:52
"właściciel" lokalu po sklepie sportowym i z paździerzami w oknach na placu Barnima tu pisze? Coś w tym moze być...
hipokryzja wielokropka sawaryniarza
hipokryzja wielokropka sawaryniarza 22.06.2019, 10:01
Wielokropek wie, co mówi, gdy pisze o odzywaniu się na forum właścicieli pustostanów po sklepie sportowym ina placu Barnima.
To gmina czyli tercet...
zapytaj Brudzińskiego:)
zapytaj Brudzińskiego:) 19.06.2019, 06:19
To dlaczego tercet wyrzucił działający i CHCĄCY DZIAŁAĆ sklep sportowy z lokalizacji od co najmniej 40 lat?
Żeby od ponad roku stał lokal pusty bez czynszu i dbałości i niszczał?

Dlaczego paździerzami zabite okna w fast foodzie na placu Barnima - też gminnym?
Lepiej mieć pustostany niż minimalne choćby wpływy do budżetu (czynsze i podatki) (o pracy dla ludzi nie wspominając)?

O targowisku to nawet nie ma co mówić...

To dopiero NIEDORZECZNOŚĆ...

......
...... 20.06.2019, 05:43
z tym sportowym sklepem to ktoś dostał paranoi.Wszyscy starzy mieszkańcy Gryfina mówią o tym miejscu "stara księgarnia a nie były sklep sportowy .Poza tym brak jakiegos parkingu ,raczej nieatrakcyjne miejsce .Ileż on miał tam utargu?Czego można sie przyczepić ,to brak zagospodarowania budynku po byłej policji(milicji).i druga sprawa to likwidacja "jagi " na placu barnima.tego to już nie rozumię .można było zjeść ,wypić piwko(kulturalnie,nie widziało sie tam meneli).Targowisko samo umiera śmiercią naturalną .
a ono, jak komenda policji rozpaść się nie chce...
a ono, jak komenda policji rozpaść się nie chce... 20.06.2019, 22:41
patrząc na "troskę gospodarzy" od 5 lat o targowisko i "parking" obok - to nie naturalną śmiercią a podtruwane...
gryfiniak
gryfiniak 20.06.2019, 18:16
paranoja to z tym twoim kultem Sawaryna - kto mówi o sklepie sportowym księgarnia? Ktoś, kto od lat 70tych w Gryfinie nie był?
......
...... 20.06.2019, 20:30
nie od lat 70tych tylko od 1946(oczywięcie z rodzicami,aż taki stary nie jestem)a posłuchaj starych gryfiniaków .jak chcą cos określić mówią "stara księgyarnia .ty pewnie w latach 70tych przyjechałeś na budowę DO
księgarnia o sklepie sportowym mówi tylko ten, co od 50 lat nie był ani…
księgarnia o sklepie sportowym mówi tylko ten, co od 50 lat nie był ani w jednym ani drugim sklepie... 20.06.2019, 20:51
wielokropku ty nie byłeś w Gryfinie od 1946 i nazywasz sklep sportowy księgarnią?
Ogarnij się facet!
Księgarnia była pod nóżkami od lat 70 tych - na Chrobrego.

Kto w mieście używa na określenie sklepu sportowego "księgarnia" - jak przeniosła się na Chrobrego w latach 70tych?

Ktoś, kto nie był od 50 lat ani w księgarni na Chrobrego ani w sklepie sportowym...

Co świadczy o jego inteligencji i obeznaniu w mieście...

gryfiniak Dzisiaj, 18:16 paranoja to z tym twoim kultem Sawaryna - kto mówi o sklepie sportowym księgarnia? Ktoś, kto od lat 70tych w Gryfinie nie był?

...... Dzisiaj, 20:30 nie od lat 70tych tylko od 1946
demencja?
demencja? 20.06.2019, 22:43
"tam gdzie była księgarnia" - jeśli ktoś tak mówi to o obecnym banku w bloku pod nóżkami.
No chyba że w księgarni nie był faktycznie od 50 lat...
pp
pp 20.06.2019, 09:34
Człowieku to ile ty masz lat, no i pewnie demencja starcza już cię dopadła !? W tym mieście WSZYSTKO UMIERA , bo to miasto nie ma włodarzy !!
gryfiniak
gryfiniak 20.06.2019, 18:18
Nie - ostatni raz czuł potrzebę pójścia do księgarni jak była na Szczecińskiej - w latach 70-tych. Potem była w bloku "pod nóżkami" - ale jak widać człowiek ani księgarni ani sklepu sportowego od czterdziestu paru lat nie odwiedził...
dobijanie chorego to nie "śmierć naturalna" wielokropku
dobijanie chorego to nie "śmierć naturalna" wielokropku 20.06.2019, 07:55
Nieudzielanie pomocy umierającemu to przestępstwo. Bezczynne czekanie na śmierć, żeby opylić działkę handlarzowi nieruchomości – to podłość...

Od 5 lat jedyny ślad „gospodarzenia” to zielona płachta na części płotu. Nawet reszty płotu gmina nie pomalowała...

Targowisko nie „umiera śmiercią naturalną” wielokropku. Tercet bardzo się stara, żeby nikt, ale to nikt nie przeszkodził w śmierci...


Popatrz, że w innych gminach targowiska działają - ba nawet w Szczecinie sobie istnieją.
Ba, dobrzy gospodarze zdobywają środki ZEWNĘTRZNE na ich renowację!!!

.... Dzisiaj, 05:43 Targowisko samo umiera śmiercią naturalną .
nie znam NIKOGO, kto mówi o sklepie sportowym "księgarnia"...
nie znam NIKOGO, kto mówi o sklepie sportowym "księgarnia"... 20.06.2019, 05:55
chyba z lustrem gadasz. Proste pytanie - kiedy KSIĘGARNIA zniknęła z tamtej lokalizacji?
W latach 70tych.
To jacy "wszyscy starzy mieszkańcy"?

W księgarni jest bank.
Bo "wszyscy starzy mieszkańcy" to mówią o "starej księgarni" czyli lokalu w bloku "pod nóżkami" obok SKOKu i fryzjera!

Co do twojego tłumaczenia "że to dobrotliwy" burmistrz pogonił przedsiębiorcę, "bo to złe miejsce było" - ALE ON CHCIAŁ BYĆ W TYM "złym" miejscu!!!
Widać mu pasowało - duży ruch, ludzie idący Szczecińską, przystanek autobusowy... - jak dla mnie - świetna lokalizacja.
Zresztą ani ja, ani tym bardziej burmistrz nie jest od tego, żeby na siłę uszczęśliwiać przedsiębiorców.

Fakt jest taki, że chciał tam prowadzić, prowadził od wielu lat, gmina miała wpływy z comiesięcznego czynszu.

Co jest teraz?

Ano lokal stoi pusty od ponad roku - więc jako gospodarz gmina nie powinna się interesować comiesięcznymi wpływami?

mieszkanka
mieszkanka 20.06.2019, 07:57
wielokropek nazwie sklep sportowy "księgarnią" byle usprawiedliwić Sawaryna. To umig nazwie KNAJPĄ? - bo w latach powojennych była - bodaj tam, gdzie straż miejska...
gryfiniak
gryfiniak 20.06.2019, 18:20
Prawda - w obecnym urzędzie gminy była knajpa. Wielokropek powinien stwierdzić że "wszyscy starzy mieszkańcy mówią o tym miejscu" knajpa...
Uczciwy
Uczciwy 19.06.2019, 09:37
Ale powstają też nowe sklepy np. ten który został ostatnio otwarty w miejscu po dawnym SNACK-BARZE. Co wy na to?
......
...... 20.06.2019, 05:48
a ja wolałem dawny snack bar.Pamiętacie te goloneczki ? z kumplami mozna było pójść na piwko ,pół literka pod golonkęe .nie jest to broń boże pochwała alkoholizmu.teraz co ? pijalnie piwa,piwo pod chmurką .O wiele większe spożycie alkoholu niz było kiedyś.
tu się zgodzę:)
tu się zgodzę:) 20.06.2019, 06:03
Tu się zgodzę - teraz w "snack barze" wyjątkowo niestrawne rzeczy serwują:):):)
prorok czy co?
prorok czy co? 18.06.2019, 23:52
Przecież Sawaryn ostrzegał albo będziecie więcej płacić albo....
Kono nowicz
Kono nowicz 18.06.2019, 23:38
Nie będzie niczego!
Demokrata
Demokrata 18.06.2019, 23:34
Jeszcze są handlowe niedziele. Jeszcze nie wszystkie upadły.
Stendorf
Stendorf 18.06.2019, 23:06
W Norwegii wyj,,,,li śmiesznego Lidla-zapłacili ogromne kary-ale wy.....li ich z rynku-tego oczekujemy!!!!!!!
jojne koperta
jojne koperta 18.06.2019, 21:44
chyba nie zdradze tajemnicy ze połowa tzw sklepów w gryfinie to pralnia kasiory
Ni chu... w Polsce nie da się żyć.
Ni chu... w Polsce nie da się żyć. 18.06.2019, 23:38
Jak tu nie prać kasiory , jak sam zus z księgowością to 1500zł , koszty ogrzania , podatki , podatek dochodowy , katastrofa na kogo my w tym kraju pracujemy ? To nie wina jakiegoś Lidla tylko rosnące koszty utrzymania działalności a o normalnych pracownikach nie ma co marzyć po 500+ małe firmy padają jak muchy.
POPIS-OWY NUMER
POPIS-OWY NUMER 19.06.2019, 09:24
ja wiem ze murzynów białych brakuje morawiecki da rade PO upadło ZA JEGO CZŁONKOSTWA W TEJ PARTII teraz czas na PIS
guru
guru 18.06.2019, 23:46
Jak powiedział guru - "płace będziemy mieli zachodnie a ceny jak dotychczas" - to teraz główkuj żeby to zrobić...
przedsiębiorca
przedsiębiorca 18.06.2019, 22:14
Co masz gościu na myśli?
git
git 18.06.2019, 23:39
Biebry?
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 18.06.2019, 22:19
Jeb...e jakieś śmieci
zły
zły 18.06.2019, 21:24
Przecieź w Gryfinie handel kwitnie na ulicach tego miasta, jak na wschodzie ,więc po co nam sklepy!
taaak
taaak 18.06.2019, 23:39
I dlatego prawdziwy handel umiera panie burmistrzu!
kaak
kaak 18.06.2019, 21:08
Już wiem dlaczego ścieżka w parku prowadząca na Górny taras nazywa się ścieżką zdrowia. Naprawdę aby ją pokonać trzeba mieć dużo sprytu i zdrowia to istny tor przeszkód. Lawirujesz miedzy dziurami w chodnikach, robotnikami, koparkami, stertami piachu, dziurami w nawierzchni. Spokojnie w tym roku powinniśmy organizować Armagedon 2019 zamiast wojenki na moście.
Luj
Luj 18.06.2019, 22:04
Co ty je...sz za śmieci tu
ogólnie
ogólnie 18.06.2019, 20:46
Jak pracodawcy będą płacić tyle pracownikowi za tą samą pracę co w Niemczech to na pewno nie będzie problemu ze znalezieniem fachowców w Polsce. Poza tym, sprowadzając obca siłę roboczą płace dla Polaków nie będą rosły bo każdy pracodawca chce dużo zarobić i mieć jak najniższe koszty. I jeszcze jedno polski pracodawca nie dzieli się zyskami ze swoimi pracownikami. Coś takiego jak premie i nagrody w polskich prywatnych firmach nie funkcjonuje.
Czytelniczka
Czytelniczka 18.06.2019, 21:02
Ale też pracodawca wymaga żeby mieć wykształcenie średnie matura np do sklepu lub wyższe, a zarobki da najniższa krajowa
Nic się nie zmieniło od wieków
Nic się nie zmieniło od wieków 18.06.2019, 23:50
No bo po to ludzie się uczą na uniwersytetach żeby mieć lekką pracę no ale za tym idą lekkie pieniądze.
Państwo szkoli sobie tanich pracowników, darmowe szkolnictwo odrabia się do emerytury.
Wszystko policzone, To rząd na nas żeruje.
Zaraz za podwyżkami zarobków wzrastają ceny towarów a cymbały się cieszą bo nie potrafią liczyć.
VIP
VIP 18.06.2019, 20:44
ZATRUDNIĆ CUDZOZIEMCÓW, NP. BIAŁORUSINÓW. ONI CHĘTNIE ZA PÓŁ PENSJI BĘDA PRACOWALI.
A można zapłacić pół pensji w naszym kraju ?
A można zapłacić pół pensji w naszym kraju ? 18.06.2019, 23:51
A białorusinki za pół pe ni sa.
Lumpy spod wieżowca
Lumpy spod wieżowca 18.06.2019, 22:16
Dawać Białoruś kolby czekają do obróbki pod wiezowcami, bo juz Ukrainy mamy dosyć
Złoty wiek gryfńskich kupców. Jak sami nie zamkniecieto wykończy was banda…
Złoty wiek gryfńskich kupców. Jak sami nie zamkniecieto wykończy was banda trojga. Musisz się okupic. 18.06.2019, 20:34
Sklep na GT na poczcie też opróżniono do końca.
czyszczyciele
czyszczyciele 18.06.2019, 23:40
Tak jak dworzec PKP!
Nie okupili się i ich pogoniono.
Nie okupili się i ich pogoniono. 19.06.2019, 00:33
Felix, sportowy na Szczecińskiej, U Darka na GT. Nawet księgarnia na Osiedlu Południe padła.
Speckomisja d/s targowiska
Speckomisja d/s targowiska 18.06.2019, 22:09
Nikotyński musi odejść!
Łajza Gryfińska
Łajza Gryfińska 18.06.2019, 22:17
Bierz taczke i dymaj w puzon hehe
cha cha cha
cha cha cha 18.06.2019, 20:15
Złote czasy Mietka.
Kora
Kora 18.06.2019, 20:09
Jak Dulska ci nie doniesie, to sobie spiszesz z gazety? Coś widziałem, że tydzień GG nie wychodziła i od razu miałeś mniej tekstów na swoim portaliku :)
Niemen
Niemen 18.06.2019, 22:17
Młynarz rozumiem nigdy sam nie pisze, tylko co mu Seweryn powie?
bankrut
bankrut 18.06.2019, 20:15
Gryfińska teraz co dwa tygodnie to trzeba się spieszyć.
!
! 18.06.2019, 20:38
Czyli padła.
początek
początek 18.06.2019, 20:45
Jeszcze dycha ale na czynsz koło UMiG było trudno.
Aaa
Aaa 18.06.2019, 20:09
Wielka szkoda że zamyka się nasz osiedlowy sklepik.Wysoka jakość produktów i przemiła,swojska atmosfera nigdy nie dorównają żadnym marketom ani nawet straganom.
Nabrzeże na cztery statki pasażerskie i wodolot
Nabrzeże na cztery statki pasażerskie i wodolot 18.06.2019, 20:04
Heniek herbu białe myszki zrobił kilka baniek na lokalizacjach dla biedry i lidla. Przy okazji - jak na wizjonera wypada- zaorał garażowca na GT, targowisko miejskie i cały drobny handel.
tężnie i sala za 18mln...
tężnie i sala za 18mln... 18.06.2019, 22:21
Mietek herbu białe ... wyrzucił z gminnych lokali działające przedsiębiorstwa - sklep sportowy po 40 latach lokalizacji i fast fooda.
Ani czynszu, ani podatków ani pracy (fast food).
PUSTOSTANY OD ROKU...

Bo co?

Bo nico...
Pikuś
Pikuś 18.06.2019, 21:29
Dobrze że był ten Heniek. Inaczej niemoty i nieudolne miernoty nie miałyby na kogo zwalić swojego lenistwa. Budownictwo komunalne 0, komenda ruina, pałacyk ruina......i jeszcze dużo takich gwiazdek. Miler za tępy, przerastają go zadania, Nikt-tyński oszołom i Sawaryn zadufany w sobie ***k. Do Warszawy wsiok pojechał i tam mu powiedzieli że inwestycje są drogie. Olaboga! Już jest wyrok sądu, gmina nie ma gospodarza!!!
...
... 18.06.2019, 22:22
drogie a nawet bardzo drogie - we stolycy mu powiadali!
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 18.06.2019, 22:08
Powywozić bandę na taczkach i będzie gitara
taka prawda
taka prawda 18.06.2019, 20:16
5 lat mieliście na zmianę wizji i co? Za Heńka sklep funkcjonował a za Mietka zamykają.
...
... 18.06.2019, 22:25
Targowisko od 5 lat kwitnie - jak go w niedzielę stróż nie kosi... A nabrzeże czekają żeby opylić - bo "łunia zabrania" ZERO POMYSŁU...

Pozostałe