Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019

Wyróżniono i nagrodzono najlepszych [FOTO]

  • 19.06.2019, 22:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
 Wyróżniono i nagrodzono najlepszych [FOTO] fot. TWS
Uroczysta Gala Laureatów podsumowująca dotychczasowe sukcesy szkolne i kulturalne w roku szkolnym 2018/2019 r. zorganizowana została 19 czerwca w auli Szkoły Podstawowej nr 3 im. Noblistów Polskich przy ul. Iwaszkiewicza w Gryfinie.
Pierwsza część gali skierowana była do laureatów konkursów z przedszkoli oraz uczniów klas I-VI ze szkół podstawowych.

- Bardzo się cieszę, widząc tak liczne grono młodych ludzi zasługujących na wyróżnienie. Z wieloma z was spotkaliśmy się w ubiegłym roku i mam nadzieję, że zobaczymy się w 2020. Jestem z was bardzo dumny. Gratuluje wam, a przede wszystkim waszym nauczycielom. To ich praca i ich zasługa - te zdobyte przez was nagrody i wyróżnienia nie tylko w kraju. Dziękuję rodzicom i pedagogom. Wszystkim życzę wspaniałych wakacji – powiedział burmistrz Gryfina, otwierając Galę Laureatów.

Na scenie uhonorowano uzdolnionych tanecznie, lubiących poezję i teatr. Nie zabrakło również tych utalentowanych plastycznie. Nagrodzono również pasjonujących się m.in. matematyką, językiem polskim, sportem oraz zwycięzców konkursów i uczniów z najwyższą średnią ocen (tutaj padł rekord średniej – 6,0).

Sala na początku uroczystości wypełniona była po brzegi. Jednak upał panujący w auli powodował, że dość szybko pustoszały kolejne miejsca.

TWS

 
Na drugą część uroczystości zaproszono laureatów konkursów z klas VII-VIII ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Fototelację zamieścimy nieco później.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (54)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gosia
Gosia 24.06.2019, 10:01
A gdzie obiecana druga część fotoreacji z gali
kobuz
kobuz 24.06.2019, 10:03
Pewno czekaja aż Miler się wyspstryka :))))
były uczeń tego pana
były uczeń tego pana 24.06.2019, 08:42
Plecy burmistrza i .... na zdjęciach to widok wprost bezcenny he he he
brudne buty
brudne buty 24.06.2019, 10:04
Facet nigdy nie potrafił się ustawić.
Rafi
Rafi 23.06.2019, 02:13
Zgadzam się z No bez żartów... :(
Powiniem złożyć podanie o pracę w kuratorium oświaty. Prześwietlać w dzisiejszych czsach trzeba byłoby wszystkich. Pozwól tym dzieciom na uśmiech. Dostały tylko książkę i dyplom. Jeszcz w ich życiu dorosłym przyjdzie czas na złośliwości.
Dzieciaki gratulacje!!!
iwa
iwa 22.06.2019, 19:07
Nie wiem kto to prowadził, ale uważam, że zrobił by to również b. dobrze Kuba Kasprzak lub Janusz Janiszewski Cudze ściągacie swego nie znace
Sawa
Sawa 24.06.2019, 10:08
Ale ci mają przechlapane u P. Nikityńskiego. J. Janiszewski juz nie pracuje w teatrze bo wickowi sie nie podoba. Nikt kto ma swoje zdanie się nie podoba. Z Kolei K. Kasprzyk z Milerami kręci a GG pisze krytycznie o P. Nikityńskim.
ominęła mnie Gala
ominęła mnie Gala 21.06.2019, 13:40
Często uczniowie biorą udział w konkursach i otrzymują wysokie lokaty, ale są zgłoszeni do Gali, ponieważ nie spełniają wytycznych regulaminu. Do takich konkursów należy choćby Kangur matematyczny. Wyróżnienia w konkursach wojewódzkich też nie zawsze są uwzględniane (często wyróżnienie, to czwarte lub piąte miejsce na na np. ponad 300-stu uczestników i takiego ucznia też się nie zgłasza - byłam w takiej sytuacji). Myślę, że właśnie za takie wyniki nauczyciele wpisują 6. Nie o wszystkich dokonaniach jest głośno. Gala to, tylko dodatkowa książka, którą często odstawia się na półkę.
Anna
Anna 21.06.2019, 12:09
A myślisz, że wszyscy, którzy mają dopuszczające i dostateczne oceny to na nie zasługują. Zobacz ile dopuszczających nauczyciele wpisują, żeby niektórzy mogli skończyć podstawówkę a później się tutaj wymądrzać tak jak Ty. Gdyby trzeba było podać swoje imię i nazwisko to połowy tych złośliwych wpisów, by tu nie było. Naucz się cieszyć z czyjegoś szczęścia - to bardzo trudne. Nie znam osobiście tych geniuszy, ale znają ich ze szkoły moje dzieci i mówią, że są to osoby o bardzo dużej wiedzy i umiejętnościach. Gratulacje dla rodziców! A co do Gierka to nie żyje.
elo
elo 21.06.2019, 19:18
Jak to nie żyje?! Kto Gierek??!! Matko jedyna, a co sie stało!!!!
pewno
pewno 21.06.2019, 12:27
To z lenistwa.
kasa misiu, kasa...
kasa misiu, kasa... 20.06.2019, 22:50
Czy to prawda, że wynajęto firmę do poprowadzenia tej uroczystości?
Za ile?
2 firmy + szkoła
2 firmy + szkoła 21.06.2019, 12:27
Nieudacznicy nie potrafili.
paranoja
paranoja 21.06.2019, 13:03
wynajęta firma do prowadzenia wręczania nagród prymusom? Za moich czasów robił to dyrektor szkoły. A u Sawaryna urzędnicy, dom kultury, szkoły - NIE MA NIKOGO, KTO BY OGARNĄŁ temat?
6.0
6.0 20.06.2019, 19:00
6.0? Naprawdę? To my w Gryfinie mamy takiego geniusza? Ze od WF-u począwszy przez matematykę, biologię, języki obce, technikę, a na języku ojczystym skończywszy same 6? To chyba jakiś współczesny Da Vinci!
A jeżeli nie ma ten uczeń wybitnych dokonań z tych wszystkich przedmiotów to chyba jakaś autorefleksja nad zbyt łaskawym stawianiem oceny celującej się należy...
Smutne to, ze pompowane są sztuczne średnie. O takim geniuszu z 6.0 i jego dokonaniach we wszystkich dziedzinach powinno być głośno w całej Polsce. Tyle w temacie.
Artur
Artur 20.06.2019, 19:13
Za Gierka chodził ze mną do podstawówki podobny geniusz - miał zawsze czerwone paski. Niestety w technikum okazało się że nie jest już synem dyrektorki szkoły więc po roku wylądował w zawodówce .
?
? 20.06.2019, 19:11
Może po prostu startował we wszystkich konkursach jakie były? A że zdolny i normalnie miałby piątkę, to dostawał szóstki?
To jedyne wytłumaczenie, jakie przychodzi mi do glowy...
No bez żartów...
No bez żartów... 20.06.2019, 19:16
Startował? A od kiedy to za udział w konkursie dostaje się premiowana ocenę??? Toz to wszyscy by brali udział. Taka taktyka...
Rozumiem, ze można być laureatami w 4 nawet w5 konkursach, ale w 12? To powinno kuratorium taki talent z 6.0 prześwietlić i brać do szkoły wybitnych
klima
klima 20.06.2019, 16:13
Sugestia. Książki drogie jak piorun a tytuły przypadkowe i od czapy jak za komuny. kasa w błoto. Nie mozecie dac talonów do empiku albo czegos bardziej uniwersalnego ? Dxieciak przyniósl książke o beznadziejnym tytule. Radosc połowiczna. Czemu taką lipę robicie. I sero trzeba firme wynajmowac do prowadzenia lokalnych imprez???
Gosc
Gosc 20.06.2019, 22:42
Nasza cieniutka ksiązka na necie nieco ponad 5 zl, dziecko niezadowolone z samego tytulu. Inne dzieci ksiazki nieco lepsze a miejsca w konkurssch ogolnopolskich gorsze. Coz, chybil trafil. Przynajmniej na pamiatke dyplom z gali z zle napisanymn nazwiskiem zostanie
klima
klima 21.06.2019, 19:20
serio, a nasza za 80 zł i też lipa....
ufff
ufff 21.06.2019, 09:48
Z dyplomem i resztą zgadzam się , całość to tak jak Twój komentarz, też zostanie...i to z tymi błędami
Prowizorka
Prowizorka 20.06.2019, 20:10
Grunt to zapłacić firmie za odczytywanie nazwisk laureatów i autopromocję.Nagrody książkowe dla niektórych uczniów po prostu żenujące jak na taką galę z wielkim zadęciem..
nie wierzę!!!?
nie wierzę!!!? 20.06.2019, 19:08
Naprawdę za prowadzenie takiego apelu z wręczaniem nagród zapłacono wynajętej firmie?

Toż za moich czasów każdy dyrektor w szkole robił na koniec roku za taką "firmę"...
do 11.27
do 11.27 20.06.2019, 15:30
W tym mieście nawet kibla nie ma, rodzice marzą o klimatyzowanej auli , bo trudno oddychać w takiej sali, ,no ale przecież to nie wina burmistrza, tylko złośliwej baby !
Do oko
Do oko 20.06.2019, 11:27
oko Dzisiaj, 08:17
Panie burmistrzu .Szary garnitur i brązowe buty,mimo wszystko dziwne zestawienie,no i często ustawia się pan zadkiem do publiczności, dlaczego ? .łeeee

Oko ty to naprawdę masz oko 😂😂😂 odnoszę takie wrażenie że nie masz pojęcia co do czego pasuje jesteś złośliwym babskiem sama byś chciała tak wyglądać ale niestety starość nie radość. Burmistrz prezentuje się bardzo dobrze a to że zostały puszczone takie zdjęcia miej pretensje do Pana redaktora albo wejdź na inne portale tam są inne ujęcia może zaspokoisz swoją ciekawość. A tak nawiasem co ty tak się czepiasz wszędzie tego burmistrza co chciałabyś zostać jego stylistyką 😂😂😂
rodzic
rodzic 20.06.2019, 14:43
ponoć burmistrz reprezentuje mieszkańców ....no to nich to robi godnie
oko
oko 20.06.2019, 14:33
Twierdzisz,że pisze stare babsko, które chce wyglądać tak jak burmistrz? Masz poczucie humoru, albo jesteś debil ! Uważasz,że ten pan na innych portalach prezentuje się lepiej,bo jest młodzieńcem,tylko tu gościa postarzają ?? Zmień okulary i leki !! Co do stylizacji,to wystarczy,że ciebie ma !!
ad vocem:)
ad vocem:) 20.06.2019, 11:49
Jaką burmistrz ma stylistykę to widać a czasem słychać.


Dzisiaj, 11:27 chciałabyś zostać jego stylistyką
do wielbiciela brązowych butów - dobrze że wyczyszczone:):):)
do wielbiciela brązowych butów - dobrze że wyczyszczone:):):) 20.06.2019, 11:46
jasne - to wina fotografa, że burak jest burak. A zdjęcia "glamour" to w reżimówce...

A co do stroju - "złośliwe babsko" - a ty kim jesteś? Facetem? Nie sądzę...

Strój jak strój. Ale twoja reakcja - szkoda że w przypadku debilnych inwestycji nie okazujesz podobnej wrażliwości...
mama
mama 20.06.2019, 10:33
Ta gala z roku na rok pokazuje to samo : brak klimatyzacji w auli to tragedia , ludzie wychodzili na korytarze bo słabli i za długo to wszystko trwa, to nie przyjemność a kara ....
taki mamy klimat?
taki mamy klimat? 20.06.2019, 09:32
Kiedy w końcu będzie w tej sali klimatyzacja?
oko
oko 20.06.2019, 08:17
Panie burmistrzu .Szary garnitur i brązowe buty,mimo wszystko dziwne zestawienie,no i często ustawia się pan zadkiem do publiczności, dlaczego ? .łeeee

Pozostałe