Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Ubierz się na biało i spędź noc świętojańską na zamku

  • 20.06.2019, 08:42
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ubierz się na biało i spędź noc świętojańską na zamku fot. dost.
To będzie niezwykły czas pełen atrakcyjnych wydarzeń. Zapraszamy do uczestnictwa w imprezach przygotowanych w ramach nocy świętojańskiej na zamku joannitów w Swobnicy (gm. Banie). Start już w sobotę 22 czerwca 2019 r. o godz. 15. Nieco wcześniej, bo o godz. 13 organizatorzy przygotowali grę terenową dla dzieci i młodzieży pt. "Poszukiwanie kwiatu paproci". Szczegóły poniżej.
PROGRAM IMPREZY - NOC ŚWIĘTOJAŃSKA 2019 - ZAMEK JOANNITÓW W SWOBNICY:
 
13:00 - gra terenowa dla dzieci i młodzieży - "Poszukiwanie kwiatu paproci";
15:00 - rozpoczęcie imprezy, otwarcie kramów z jedzeniem i piciem;
15:30 - pokaz artystyczny grupy woltyżerskiej - Stowarzyszenie Podkowa;
16:15 - RzeźBIM i Tatanka - pokaz rzeźbienia piłą mechaniczną w drewnie;
16:30 - rozpoczęcie warsztatów florystycznych, wicie wianków na konkurs "Mistrz florysta";
18:00 - pokaz walki rycerskie Klubu Sportowego "Hanza";
20:00 - pochód nad rzekę z wiankami;
22:30 - występ grupy teatralnej "Harcówkowego Teatru";
23:00 - występ grupy ogniowej "Fire Arrow".*
 
Wystawy i ekspozycje stałe:
Mirosław Wójcik - wystawa dawnych Słowian;
Walery Siejtbatałow - wystawa obrazów artysty malejącego ustami.
 
Przewidziane konkursy: rzut świętojakiem, drużynowe ubijania masła.
 
Atrakcje dla dzieci: malowanie twarzy, tworzenie własnego świętojaka, warkoczyki świecące w nocy, wata cukrowa.
 
W ofercie: pyszne jedzenie, ciasto, zimne piwo.
 
Prosimy, ubierz się na biało!
 
Zapraszamy!
 
*organizator zastrzega sobie prawo do przesunięć czasowych w trakcie trwania imprezy
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (20)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

OLO
OLO 20.06.2019, 21:43
je chowa cuda się zdarzają ty tez musisz wierzyć że cuda się zdarzają
powodzenia a jak nie to renia zrozumiem.
je chowa
je chowa 20.06.2019, 18:30
Podobno jak się ubierzesz na biało to mieszanie krwi cie ni ominie
Jja
Jja 26.06.2019, 00:17
Żenada... Nie wiesz co tracisz... Impreza świetna:)
OLO
OLO 20.06.2019, 15:04
Warto najpierw sprawdzić potem komentować byłem było zajebiści
OLO
OLO 20.06.2019, 14:49
To impreza plenerowa na zamku dla rodzin promująca Swobnicę
Byle z gumką  i bez ofiar.
Byle z gumką i bez ofiar. 20.06.2019, 13:44
Słychać coraz częściej, że w Noc Świętojańską tak jak kiedyś Templariusze księża rozdziewiczają niepokalanie dziewice.. To ich rytuał.
dwóch na jednym kuniu
dwóch na jednym kuniu 20.06.2019, 18:10
zozdziewiczają ale chłopczyków ha a ah
wieloryb
wieloryb 20.06.2019, 11:40
A na fotce ta to kto?
waleń
waleń 20.06.2019, 17:39
Ta tłusta i gruba?
Quasimodo
Quasimodo 21.06.2019, 11:10
Też by chciała
wiła wianki
wiła wianki 20.06.2019, 09:47
czemu na biało czarne wyszczupla chyba się te panny wypasły na tym skupie dziczyzny tego co te pola golfowe miał tam robić https://youtu.be/-WeSA2q5KSw
Ja
Ja 26.06.2019, 00:15
Robimy coś dla spolecznosci i naprawde jest to swietna impreza.... Sam jestes wypasiony a w dodatku mozg ci wypasiono słomą!!!!!
To w Bani ksiądz sobie włożył żarówkę w odb .... .
To w Bani ksiądz sobie włożył żarówkę w odb .... . 20.06.2019, 13:45
Na czarno jest kościół czyli Antychryst
Radio Erewań
Radio Erewań 20.06.2019, 14:48
Nie żarówkę lecz wibrator - i nie on sobie tylko zrobiła to jego gosposia z którą się zabawiał w te klocki
Wyuzdani czarodzieje
Wyuzdani czarodzieje 21.06.2019, 01:30
To teraz, a ja mówię o tym zok.2008r.

Pozostałe