Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Nawołują do odwołania zarządu i rady nadzorczej SM Regalica

  • 20.06.2019, 19:43
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nawołują do odwołania zarządu i rady nadzorczej SM Regalica
Wanda Hołub, Teresa Glińska, Jan Gładkow i Wiesław Borowiak podpisali się pod ogłoszeniem nawołującym członków Spółdzielni Mieszkaniowej "Regalica" w Gryfinie do licznej obecności podczas walnych zgromadzeń i głosowanie za odwołaniem zarządu i rady nadzorczej spółdzielni.

Autorzy odezwy argumentują swoje stanowisko tym, że Prokuratura Rejonowa w Myśliborzu wszczęła 6 lutego 2019 r. śledztwo  w sprawie "Nadużycia udzielonych uprawnień przez prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej "Regalica" w Gryfinie przy zawarciu umowy z firmą T. w celu osiągnięcia korzyści majątkowej". 

Natomiast radzie nadzorczej czworo podpisanych członków spółdzielni zarzuca niedopełnienie obowiązku właściwego nadzoru nad działaniami spółdzielni.

 

Na plakacie nie jednak informacji, że myśliborska prokuratura dotąd nie postawiła nikomu zarzutów. 

Prezes SM Regalica złożył zawiadomienie do Prokuratury Rejonowej w Gryfinie o podejrzeniu popełnienia czynu zabronionego polegającego na formułowaniu pomówień pod adresem prezesa i zarządu spółdzielni.

 

Teraz członkowie SM Regalica na walnych zgomadzeniach zadecydują o losie dotychczasowego zarządu i rady nadzorczej.

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (158)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bełch Eugeniusz
Bełch Eugeniusz 25.06.2019, 21:10
To w kwestii zebrań już ostatni wpis. Wynik był przewidywalny. Tak jak na poprzednich tak i na tym cały Zarząd otrzymał absolutorium. Wolą większością członków zagłosowano by Rada Nadzorcza swą funkcję pełniła do końca Kadencji.
Podsumowanie wszystkich głosów z 6 Części Zebrań S.M."Regalica" jest jednoznaczne. Władze Spółdzielni pozostają i dla dobra Spółdzielni i w interesie członków pełnią dalej swe funkcje.
Teraz śmieszniejsze scenki w wykonaniu elektoratu "Zespołu Wstydu".
Na prośbę przewodniczącego Zebrania by członkowie posiadający mandat wyborczy zajęli miejsca przy stole, zareagował członek Gładkow i gestem powstrzymał swój elektorat siedzący za jego plecami. Zarysował się w miarę przejrzysty podział. Rozsądni przy stołach , elektorat za plecami członków Hołub, Borowiak i Gładkow. Gdy rozległy się śmiechy pojedynczo,ukradkiem do stołów przeszło 7 osób . Pleców liderów pilnowało dwie osoby On i Ona.
W głosowaniach "elektorat" 9 osobowy był przeciw. Nawet nie wyobrażacie sobie jaki wysiłek myślowy musieli przezwyciężyć, fałdy na czole , wytrzeszcz oczu a i tak nic nie zrozumieli. Sami oceńcie.
Jak co roku członkowie asekuracyjnie wydają Zarządowi zgodę na zaciągnięcie pożyczki w wysokości 500 tys. zł. Pożyczka może być pobrana jedynie w krytycznej sytuacji np. powódź lub pożar i konieczność ewakuacji i zakwaterowania poszkodowanych mieszkańców.Mimo corocznej zgody pożyczka nigdy nie była pobrana.
W jednym z mieszkań od lat 90 był odłączony pokój, z którego korzystała policja. Z chwilą wybudowania nowego Komisariatu pokój zwolniono. Właściciele mieszkania zwrócili się do Spółdzielni z prośbą o możliwość kupna zwolnionego pokoju o ok 10 metrów kwadratowych. Sytuacja przejrzysta, pokój odpłatnie powinien wrócić do metrażu mieszkania. Jednak to było zbyt trudne - troje z elektoratu było przeciw a na wszystkich zebraniach wszyscy obecni członkowie głosowali za sprzedażą pokoju.
Pełniejszą relacje otrzymacie od Zarządu Spółdzielni.
śpij spokojnie, póki możesz
śpij spokojnie, póki możesz 25.06.2019, 23:03
A w kwestii zarzutów dla Jacka W. ? Jednak 100 osób miało czelność zaświecić mu w ślepia jawnym sprzeciwem. W tajnym głosowaniu było jeszcze gorzej dla Rady. Teraz czas na prokuratora. To nie koniec, to zaledwie koniec początku.
czas na prokuratora
czas na prokuratora 25.06.2019, 23:54
A w kwestii zarzutów dla H, G, G, B, W?
Przecież też jest sprawa w prokuraturze?
kokosz
kokosz 25.06.2019, 21:16
Swaryn przegrał i tym razem. Oj tak łatwo nie odpuści.
Wargacz
Wargacz 25.06.2019, 07:00
Nikotyński musi odejść!
WB
WB 25.06.2019, 06:09
Szanowna Redakcjo!
Prokuratura bada co najmniej dwa wątki sprawy. Także wywieranie niedozwolonej presji na osoby, które podpisały się pod wnioskiem
o zwołanie NWZCz. Dotychczas przesłuchano Radę Nadzorczą i wiele innych osób. Na koniec przyjdzie czas na najbardziej zainteresowanych, czyli Zarząd. Wtedy też przyjdzie czas na postawienie zarzutów. Z jakich art. kk, to zależy oczywiście od wyników śledztwa. Nie stanowi tajemnicy śledztwa, że udokumentowany jest czyn z art. 296 par.1 kk.
W bardziej ludzkim języku: niedopełnienie obowiązku i spowodowanie straty o znacznej wartości.
Cierpliwości, ta Spółdzielnia już nie będzie taka sama!
sąd sądem, a sprawiedliwość....
sąd sądem, a sprawiedliwość.... 25.06.2019, 06:18
To, że nie taka sama - to widać w postępowaniu chcących przejąć władzę. Ale czy lepsza?

Ale w prokuraturze jest też zdaje się i sprawa druga - o której mowa w artykule a brak słowa w komentarzu?

I co? "Cierpliwości, ta spółdzielnia nie będzie taka sama"?
Mają ludzi za kretynów
Mają ludzi za kretynów 24.06.2019, 18:01
Albo osoba Bełch jest ***, albo członkowie Spółdzielni szwankują na umyśle!
Zawory nic nie kosztują, bo zapłaci się za nie z funduszu remontowego?
Powiedzcie Bełch, kto co miesiąc wpłaca ciężką kasę na fundusz remontowy ? Krasnoludki ?
......
...... 25.06.2019, 05:09
tak dla przykładu jaką to cięzką kasę od mieszkania płaci sie na fundusz remontowy?
mają ludzi za kretynów
mają ludzi za kretynów 25.06.2019, 06:50
Razem jakieś 3 miliony rocznie ? Ale nawet gdyby to była 1 złotówka, to nie wolno jej tknąć.
pyton
pyton 25.06.2019, 18:22
To po co fundusz, jak "nie wolno go tknąć"? Przecież po to właśnie jest, żeby go wydawać! Kiszenie nic nie da.
do towarzysza komucha
do towarzysza komucha 24.06.2019, 20:47
Powiedzcie, komuchu, czy mieszkanie bez tych zaworów może być? To dlatego nic WIĘCEJ nie płacicie, towarzyszu...
I, wicie, rozumicie, towarzyszu - te zawory się wymienia. I nie płaciliście do tej pory za wymianę...
Buka
Buka 24.06.2019, 21:17
Prezio wywalił w błoto co najmniej 700 tysięcy i odpowie za to!
Żadne fałszywe sprawozdania ani absolutoria udzielane przez zastraszonych lub nieświadomych członków mu nie pomogą.
On o tym wie.
zaklinacz
zaklinacz 24.06.2019, 21:46
No tak, bo kto nie popiera twoich to "zastraszony i nieświadomy"...
Zaklinasz rzeczywistość - od tego jest sąd. Zarzut fałszerstwa to poważna sprawa - także dla ciebie, jeśli nie udowodnisz...
Bełch Eugeniusz
Bełch Eugeniusz 23.06.2019, 18:46
Gdy tylko pojawi się mój wpis to zaraz telefon. Po raz ostatni odpowiadam na telefoniczną prośbę o komentarz do treści wpisu Kogoś, Kto podpisał się jako "członek nie członek" więc zapewne jakiś "Fiutek" przeżywający duchowe rozterki. Przeczytałem wpisy i zaskoczyła mnie ilość wpisów tej samej osoby na forum różnie się przedstawiająca. Był Polak, Pol,księgowy, Grażyna i wiele innych a na koniec 'członek nie członek.
Gdybyś miał minimum wiedzy o Spółdzielni to byś wiedział, że taka decyzja dotyczy całego kraju i prezes jednej Spółdzielni nie ma nic do gadania. Cóż już raz prosiłem abyś przestał pisać a zaczął tańczyć lub śpiewać. Więc nie nadwyrężaj umysłu bo Ci żyłka pęknie i będziesz miał kłopot.
Spróbuję raz jeszcze w miarę moich możliwości pomóc. Członku masz rozchwianą świadomość własnej osobowości. Podpisując się jako "Grażyna" zdradzasz Swoje ukryte pragnienie bycia kobietą. Pewnie ukradkiem przebierasz się w sukienki i zakładasz biustonosz to nic zdrożnego. Są większe zboczenia. Również nie trap się tym czy jesteś członkiem czy nim nie jesteś. Zapewniam, że intelektem nie odbiegasz od członków "Zespołu Wstydu". Piszesz równie lotnie co Oni formułują Swe zarzuty.Dla mnie jesteś członkiem. Napiszę więcej. Z Ciebie jest kawał członka. Śmiało możesz wszędzie mówić, że Pan Eugeniusz napisał, że z Ciebie to kawał członka. Zapewniam Cię, że wielu piszących na tym forum jest tego samego zdania. (Gdy poprosisz to doczekasz się wpisów " oświadczam, ,,ze popieram Pana Eugeniusz i też uważam Ciebie za kawał członka". Wierz mi, nie tylko piszesz, zachowujesz się ale i na pewno wyglądasz jak członek. Jeżeli masz wątpliwości weź rozbierz się do naga i stań przed lustrem. Przekonasz się, że Ty to Ty i niczym nie różnisz się od członka. Jak nikt inny ty jako członek pasujesz do "Zespołu Wstydu". Nie trap się więcej! Być może tatuś "Wiesio" będzie się gniewał ale nie zwracaj na to uwagi. Ważne jest Twoje samopoczucie.
Jeżeli moim wpisem pomogłem to bardzo się cieszę.
Pikuś
Pikuś 23.06.2019, 20:29
Och Panie Eugeniuszu, proszę być ponad tymi milerkami. Przecież to jednemu z nich szykują stołek prezia SM .
ciekawy
ciekawy 24.06.2019, 21:17
Kamilkowi czy Tomaszkowi?
tupet
tupet 24.06.2019, 02:02
Za krótki jest aby sięgnąć.
Bełch Eugeniusz
Bełch Eugeniusz 23.06.2019, 11:25
Umieściłem wzmiankę o przebiegu zebrań i zaczęły się telefony, że nie o wszystkim co działo się na zebraniach napisałem. A powinienem napisać o zaworach bo Prezes Warda o nich mówił.
Proszę bardzo o to uzupełnienie.
Na czwartym zebraniu ktoś z "Zespołu Wstydu" na przewodniczącego zebrania zgłosił członka Borowiak. Wynik był przewidywalny - kandydatura została odrzucona.
Na zebraniu nr 5 z powodu braku chętnego do składu Komisji Wyborczej zebrani zgodzili się na udział w niej członka rodzaju żeńskiego Hołub. Nie wiem czym to tłumaczyć ale oba "żeńskie członki" tj. Glińska i Hołub posiadają taką samą konstrukcję myślową. Obie miały ogromny problem z liczeniem oddanych głosów. W komisji w, w której udział brała członek Hołub również było więcej głosów oddanych niż głosujących. Liczenie powtórzono!
Odnośnie zaworów grzejnikowych - odpowiedzi udzielił Prezes Warda. Przede wszystkim zdementował oszczerstwa "Zespołu Wstydu", że spółdzielcy przez 10 lat będą płacić za zamontowane zawory. Żaden członek Spółdzielni tak jak za zawory na wodę, tak i za zawory grzejnikowe nie zapłaci ani złotówki. Cała suma jest zabezpieczona z funduszu remontowego. Na zamontowane zawory mamy 10 letnią gwarancję. Firma w ramach gwarancji nie tylko będzie dbała o sprawność systemu ale i prowadziła rozliczenia.
Członek Borowiak powiedział, że można wziąć pożyczkę z Banku. Pomysłu pogratulował Prezes Warda, bo sama myśl brania pożyczki na 10 lat jest absurdalna. Nie tylko co roczne wysokie odsetki to jeszcze zatrudnienie firmy, która zawory zamontuje, zaś zawory będą miały tylko roczną gwarancję. Zatrudnienie dodatkowych kilkunastu osób do spisania wskazań liczników grzejnikowych osób pętających się po mieszkaniu. Kolejne osoby do pisania rozliczeń a na koniec firmę dbającą o sprawność systemu. Przy kilku tysiącach zaworów nie trudno sobie wyobrazić awarię np. 500 sztuk, które Spółdzielnia będzie musiała kupić i zamontować za dodatkowe pieniądze. Jeżeli pominąłem jakieś sformułowanie techniczne to proszę o wyrozumiałość. Starałem się problem przedstawić w jak najprostszy sposób i zrozumiały dla jak największej liczby spółdzielców.
Grupa Inicjatywna dla obecnych Władz Spółdzielni za działanie na rzecz Spółdzielni i dla dobra jej Członków Udziela Pełnego Poparcia!
gość
gość 24.06.2019, 20:44
Brak szacunku dla ludzi, nawet gdy s a oponentami świadczy o tym jakim jest Pan gburem! Szczególnie w przypadku osób starszych czy kobiet. Dobrze wnioskuje, że podobne jest całe Pana otoczenie i wspierana strona sporu? No i najwyraźniej nie ma Pan co robić z czasem tylko wszędzie te swoje wywody, których ze względu na powyższe nie doczyta do końca. Ilość i długość wpisów nie świadczy o ich jakości. Kończąc pozdrawiam sekcje propagandy Pana Prezesa.
do sekcji propagandy walczących o przejęcie stołków...
do sekcji propagandy walczących o przejęcie stołków... 24.06.2019, 21:06
Brak szacunku powiadasz? Dziwne, że nie widzisz inwektyw do człowieka, co miał odwagę podpisać się własnym nazwiskiem. Widać taka obłuda "w twoim otoczeniu"...
busz
busz 24.06.2019, 21:19
I tacy właśnie atakujący z zza węgła są ci reberianci od siedmiu boleści.
Pikuś
Pikuś 23.06.2019, 20:34
Hołub...przecież ona zawsze głosuje na tak jak jej burmistrz każe. I nawet dokumentów nie czyta bo ich nie dostała HAHAHAHA. Pisuary mają świetnych radnych! Jeden sprzedawczyk Sobczak druga intelygentna Hołub. I Romanicz Supermen już rok składa te samą interpelację. Panie Bełch gonić to barachło!!!
Polk
Polk 23.06.2019, 18:24
Panie (....) zrób pan porządek na swoim podwórku czyli w rodzinie. Sąsiedzi pamiętają wszystko. Wstyd.

Część komentarza usunięta. admin2
Pikuś
Pikuś 23.06.2019, 20:35
Pilnuj swojej baby a nie się cudzymi zajmujesz!!!
wstyd?
wstyd? 24.06.2019, 20:45
a dlaczego nie ma się czepiać szczegółów Pana życia skoro one świadczą o wartości Pana publicznej wypowiedzi w tej publicznej sprawie? Wstyd w oczy kole?
?
? 24.06.2019, 21:09
Może zajrzymy do prywatnych spraw drugiej strony? Chcesz magla?
Co ma prywatne życie ze sprawami prób przejmowania władzy za pomocą pomówień i kłamstw?
do trolla
do trolla 23.06.2019, 18:58
Panie młynarzowy trollu – żeby tobie nie sprawdzono własnego podwórka i rodziny. I tego wyzywania od „psa nycza"...
Klasyczna metoda – jak ktoś niewygodny - atak na rodzinę, na pracę zawodową.
Skąd my to znamy?
I wszystko jasne...
Czlonek nie członek
Czlonek nie członek 23.06.2019, 11:17
A czy wiecie ze warda stworzył przepis który mowi, ze jak nowi właściciele lokali nie sa członkami SM regalica, chyba ze zapłacą prawie 2 tys zlotych!!!! Mimo że ci od których kupili mieszkania byli członkami SM regalica!!! Tak kombinuje stary komuch i jego świta z rady. Bo kto tam jest? Stare komuchy skonecki, nucz i pozostali
zamienił stryjek siekierkę na kijek
zamienił stryjek siekierkę na kijek 23.06.2019, 11:54
A co, ciebie nie wybrali? To niech ci, którzy sprzedają mieszkanie, opuszczą 2 tysiące - będzie na zapisanie się do spółdzielni...
Księgowy
Księgowy 23.06.2019, 11:08
Mają rację. Jestem byłym księgowym na emeryturze. Przejrzałem księgi spółdzielni mieszkaniowej regalica i jestem w szoku. Jak oni mogli pozytywnie przechodzić AUDYT?!!! Weźmy chociażby dwa bloki w baniach. Fundusz remontowy wpłacają na oddzielne konto, ale w spółdzielnia później bierze to do wspólnego wora co jest niezgodne z prawem, bo to widzimisie wardy! Również nie rozlicza wpłat na ogrzewanie, członkowie spółdzielni mieszkaniowej regalica z Bań nie mają pojęcia na co wpłacają co miesiąc 300 zł za ogrzewanie. A obiecał im kokosy, kupił kocioł od znajomka, który się okazał za mały, czyli to warda powinien ponieść konsekwencje swoich decyzji!!! Jego powiedzenie ,,LUDKI BĘDĄ PŁACIĆ,, powinno się zmienić i brzmieć ,,WARDA MUSI ZA TO ZAPŁACIĆ,,
wykrywacz trolli młynarzowych...
wykrywacz trolli młynarzowych... 23.06.2019, 12:01
Zamieszczasz swój tekst jako "Polk" i piszesz o "psie nyczu", potem jako "emerytowana księgowa" Grażyna - o "psie Wardy" - piszesz o rzekomych długach i nieprawidłowościach - o których ANI SŁOWA W ZAWIADOMIENIU DO PROKURATURY nie ma...

Polk Dzisiaj, 10:33
smutne
smutne 23.06.2019, 06:33
Każdy, nawet ci państwo ze zdjęcia mogą chcieć władzy.
Smutne tylko, że takie metody stosują.
I chcą pogorszyć sytuację mieszkańców - bo podział i rozdrobnienie - to właśnie pogorszenie.

A pan Gładkow to już miał szansę wcielać w życie swoje poglądy jako członek zarządu powiatu przez wiele lat.
I co - może pochwalić się wcieleniem jakiegoś?
takie to życie właśnie jest
takie to życie właśnie jest 22.06.2019, 22:25
A wiecie co jest najzabawniejsze ,że ajwaj ma w wielu postach rację ?Najzabawniejsze jest to,że co niektórzy mają gatki pełne,że ludzie czytają prawdę w wielu postach i przeca wiemy ,że tak jest i wiemy to, o tych ludziach,co pisze ajwaj.Dlaczego nie idziemy do prokuratury?!!!Któż to wie?Niemoc,bojaźń,układy i układziki,zbyt mała wiedza o ?!!!!!!!!!!!!!!!!!Ogólnie rzecz biorąc -polityka,układy i układziki, oraz samo zycie to syf straszny- a polityka to jest gorsza od k....y!!!!!!1
proste
proste 22.06.2019, 22:45
Bo facet ma "żółte papiery". Poza tym, kto ma siłę na walkę w prokuraturze, wynajmowanie adwokata, potem w sądzie - jeśli skończy się tym, że uznają faceta za niepoczytalnego?
A co do rzekomej "racji" - bzdura.
A raczej stek bzdur, fobii, chamstwa, grubiaństwa, podłości.

do proste wczoraj 22.45
do proste wczoraj 22.45 23.06.2019, 08:10
Mnie też wkurza sposob pisania tego pana. Ale z treści komentarzy wynika i ja też uważam,że p Ajwaj,to człowiek,który posiada dużą wiedzę o pewnych osobach, o ich życiu i różnych przekrętach o których czasami pisze. Dlaczego nikt nie poda człowieka do sądu? Myślę,że w sądzie mogą wypłynąć dużo gorsze sprawy i afery.
Pikuś
Pikuś 23.06.2019, 10:13
HAHAHAHA. Żeby tylko wiedzę posiadał. Co na niektórych to ma kwity. I to takie kwity że ci wszyscy którym tu wrzuca wolą nie zauważać jego pisania.... Hahaha. Praca w służbach i kontakty procentują po latach.
......
...... 23.06.2019, 11:20
Pikuś to sb
Do ......
Do ...... 23.06.2019, 13:35
Boisz się ? No i masz pełne gacie. !! Słusznie ! Za uszami też masz dużo. KARMA WRÓCIŁA
......
...... 23.06.2019, 04:23
przecież to jeden i ten sam gość pod różnymi nickami .ajwaj przestań zaśmiecać .forum .Och jaki czujesz się ważny ilu ludzi absorbujesz .tak naprawdę jesteś niczym
prawda boli
prawda boli 23.06.2019, 06:17
SAM JESTEŚ NICZYM bo ajwaj jest KIMŚ
gotowizna
gotowizna 23.06.2019, 11:03
Sugerujesz, że Ajwaj jest starym ubekiem?
Pikuś
Pikuś 23.06.2019, 20:26
Debile. Innych służb nie znacie? Jakie ub jakie SB? Musiałby mieć teraz jakieś 80 lat!!! Kretyni.
paradoks losu
paradoks losu 22.06.2019, 10:09
a wiecie co jest najzabawniejsze w tej jude ***ni ha ha ah że tak was dymają od lat w majestacie prawa kt.óre sami poparliście ps nycz stary pedale wieczorka nie mieszaj w SSM a gromadzkiego wsadz se w dope cieciu i nie nasyłaj na mnie bo to działa w2 drugą stronę ha ah ah
......
...... 22.06.2019, 14:09
kto w2 końcu wie kto to jest ajwaj .przecież to juz nie idiota to nie wiem co .dla mnie to kupa gówna w mózgu
proste
proste 22.06.2019, 22:46
gościu ma zlecenie, wiadomo od kogo. Załatwione żółte papiery - wiadomo przez kogo.
ten co liczy
ten co liczy 22.06.2019, 17:03
Forma realizacji jego treści skądinąd ważnych, ciekawych i co gorsza dla niektórych prawdziwa, jest jaka jest, bo dla wychowanych na POprawności POlitycznej tłumoków jest nie do przełknięcia, niestety ten Świat jest tak urządzony przez kilka rodzin handlowych i prawniczych, że dla "poszukiwaczy prawdy" takie skojarzenie formy i treści jest jak cios w łeb stu kilowym młotem !
Aj waj to w jakiś sposób nasze sumienie, bo prawda zawsze bywa bolesna i żadne celebryckie czerwone dywany, media i głupawe seriale jej nie przykryją.
Z drugiej strony widząc co się dzieje w sferze tzw. wolnej myśli dziwię się, że chłop jeszcze komentuje, hmmm...
proste
proste 22.06.2019, 22:48
bzdury gadasz. Nie doszywaj ideologii pod obłąkanie.
I nie nazywaj chamstwa, grubiaństwa, wulgarności "wolnością myśli"...

Bo to chore...
prawda boli
prawda boli 23.06.2019, 06:19
sam jesteś chory komuchu w jude kabarecie
......
...... 22.06.2019, 20:11
mojego sumienia proszę nie łączyć z ajwajem.nic ważnego ,ciekawego nie ma w tych jego dywagacjach .Co to są polityczne tłumoki ? nie upoważnił cię nikt do oceny innych ludzi.Zresztą co ja wymagam od sympatyka ajwaja!
ten co liczy
ten co liczy 22.06.2019, 22:02
Tłumokami są ci co głosują na POmagdalenkowe Pomioty, tłumokami są ci, którzy głosują na tych samych co byli a się nie sprawdzili, np. w Gryfinie, tłumokami są ci co głosowali na bierdonia i sld oraz psiss, o peło nie wspomnę, tłumokami są ci którzy gapią się w telewizor i na podstawie tej "wiedzy" oceniają świat, czy jestem sympatykiem tego gościa, niekoniecznie, bo forma i pewne treści mnie nie przekonują, seksualność to prywatna sprawa i lachociągi mnie nie interesują.
Ma gość jakąś wiedzę i tyle, albo aż tyle, bo dzisiaj liczą się tylko emocje, te najniższe zresztą !
proste
proste 22.06.2019, 22:50
Tłumokiem jesteś nazywając tłumokiem każdego, kto nie popiera twoich poglądów.
Tłumokami są ci, co głosują na Gładkowa, chociaż gościu przez wiele lat w zarządzie powiatu nic nie zrobił, żeby chociaż ułamek swoich barwnych poglądów zrealizować...
......
...... 23.06.2019, 11:23
A co sam gościu mógł zrobić, gdy tam w powiecie pełno komuchów
poczuł się dobrze?
poczuł się dobrze? 23.06.2019, 12:16
A siłą Gładkowa do tego zarządu powiatu wzięli? I co tam zrobił z tego, co głosi? Przez tyle lat?
ten co liczy
ten co liczy 23.06.2019, 08:36
"Tłumokiem jesteś nazywając tłumokiem każdego, kto nie popiera twoich poglądów."
Czytanie ze zrozumieniem to przywara jedynie kilku procent populacji, gdzie napisałem, że tłumok to ten co mnie nie popiera ?
Jeżeli chodzi o tą "barwną postać" to nie napisałem o niej, bo to niegroźny folklor, trzeba umieć warzyć proporcje, gdyż nie pawie są groźne a to całe pomagdalenkowe chazarskie tałatajstwo !
Ilu Polaków brało udział w tzw. okrągłym stole, wiesz chłopie ?
?
? 23.06.2019, 08:56
A na jakie ugrupowanie według ciebie można głosować, żeby nie być w twoich oczach "tłumokiem"?
Nie było przy Okrągłym Stole obywateli innych państw.
Chyba że "tłumokiem" nazwiesz również tych, którzy nienawidzą faszyzmu?
ten co liczy
ten co liczy 23.06.2019, 09:10
Nie ma jeszcze takiego ugrupowania, rodzi się to w bólach, bo nacjonalizm i patriotyzm obecnie jest sekowany.
Też faszyzmu nienawidzę zwłaszcza niemieckiego hitleryzmu !
Poniżej link jakiej proweniencji "obywatele" nas i innych uraczyli swoją bytnością na salonach:
https://tiny.pl/tc1ht
proste
proste 23.06.2019, 10:46
Niestety, "tłumokiem jest ten", kto tłumaczy "nie ma takiego ugrupowania czy osób, jakie chcę, to nie wybieram spośród tych, co są"

Demokracja to wybieranie z tego co jest.
Albo startowanie samemu i przekonywanie do siebie.

A jak nie idziesz na wybory - głosujesz na najgorszego z możliwych kandydatów.

Dzisiaj, 09:10 Nie ma jeszcze takiego ugrupowania,
ten co liczy
ten co liczy 23.06.2019, 15:49
Kto ci na łeb nadepnął, demokracja to mój i tylko mój osobisty wolny wybór, demokratycznie nie głosuję, bo mam takie prawo jak nie ma na kogo, chcesz mnie faszyzmem zmusić do głosowania na "mniejsze" zło, nie tędy droga !
To ja sam decyduję na kogo zagłosuję, żaden prezes, "ojciec" czy "sondażownie" nie są w stanie mnie zmusić i nakłonić !
proste
proste 23.06.2019, 22:18
A kto cię zmusza? Ale jak nie wybierasz, nie narzekaj, że wybrali źle. Bo ty nie wybierałeś wcale. Czyli głosowałeś na najgorszych z kandydatów...

Jak nie lubisz chleba razowego nie musisz go jeść. Ale nie narzekaj, że jesteś głodny...
nycz wszechmogacy
nycz wszechmogacy 22.06.2019, 09:59
przytoczę trochę historii ha ah ah kur wy zydowskie zarządzły tym burdelem i tak jest do dzis ha ah aha
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 22.06.2019, 09:43
głaDKI ile ci płacą za ten kabaret ha a ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 22.06.2019, 09:38
A NAJZABAWQNIEJSZE JEST TO ŻE PRZETARGI WYGRYWA TA SAMA " BEZSTRONNA" ZYDOWSKA GAWIEDZ HA AH AH z partyjnym pozdrowieniem ha ha ah ten teatrzyk rozwalił bym wam w 7 minut jak bym miał dostęp do tzw księgowości ha ah ah puścił bym was z torbami ha ah aha a wiem o czym piszę ha ha aha h
....
.... 23.06.2019, 11:28
To mozesz iść z członkiem SM regalica i przejrzysz księgi. Jesteś komuchem i chcesz wprowadzić zamieszanie. Stara komunistyczna metoda i propaganda. 2 lata w Moskwie nie poszły w las co?!!!
ajwajaleluja i do przodu
ajwajaleluja i do przodu 22.06.2019, 07:04
NIE DAJCIE SIĘ PODZIELIĆ zgoda buduje dzielenie zawsze podnosi koszta bo ten co dzieli musi oddać temu co mu dał na dzielenie ha ha ah https://youtu.be/k6pAXGrdOuw
bramkarz WYPARŁO HA HA AH
bramkarz WYPARŁO HA HA AH 22.06.2019, 07:01
gdyby o kur wa gdyby ha ha ah ah https://youtu.be/k6pAXGrdOuw
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 22.06.2019, 06:59
https://youtu.be/k6pAXGrdOuw ha ha ah ah
12 groszy dla lachociągów a 5 grosik dla policji  ha ha ha
12 groszy dla lachociągów a 5 grosik dla policji ha ha ha 22.06.2019, 06:54
ty wielokropek chcesz wycieczke ha ha ah wieczorek stawia dla lachociagów od lat tylko musisz zostać moim " przyjacielem" ha ah ah https://youtu.be/9Bw42avJlMg magdalena gdy popije robi lachę gdzie byle ha ahah kozakiewicz od wf na*** jak zawsze ha ha ah
......
...... 22.06.2019, 05:01
temat poważny a zaczynają pojawiać się obrzydliwe fejki.nie wstyd wam tak ordynarnie robić kloakę z tematu?
taka metoda bagienna
taka metoda bagienna 22.06.2019, 06:50
Zakrzyczenie tematu. Podobnie jak z każdym niewygodnym dla władz gminy tematem - zero merytotrcznej dyskusji i argumentów.
Tutaj zwolennicy "puczu" najwyraźniej przegrywają i usiłują wszelkimi sposobami zmienić niewygodny dla nich temat.

Nie jestem ze spółdzielni, ale patrzę na sposoby walki o władzę i znam wiele osób - po obu stronach...

Nie podoba mi się sposób przejmowania,
Nie podoba mi się motywacja.
I nie podoba mi się to, że poza samą władzą - właściwie nie wiadomo ani KTO miałby rządzić, ani JAK...

Polk
Polk 23.06.2019, 10:24
Warda musi ponieść konsekwencje swoich czynów. Podejmował decyzje jednoosobowo bez zgody rady tylko z nyczem!!! To arturek rządził?!!
do trolla bagiennego
do trolla bagiennego 23.06.2019, 10:47
Ależ masz gościu fobię na sąsiada...
Czechosłowacka