Endrju jedną z gwiazd Widuchowskiego Jarmarku

  • 21.06.2019, 21:17
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Endrju jedną z gwiazd Widuchowskiego Jarmarku
Trwa Jarmark Widuchowski 2019. Dziś 21 czerwca 2019 r. rodzinny piknik nad Odrą odbywała się na nabrzeżu przy Bulwarach Rybackich (dawny Urząd Celny). Natomiast w sobotę impreza przeniesie się do parku przy ul. Robotniczej.

Program na sobotę 22 czerwca

15.00-18.30 • konkursy dla dzieci i dorosłych • prezentacja filmów (spotów) reklamowych z konkursu szkolnego, popularyzujących gminę Widuchowa • 17.00 oficjalne otwarcie Jarmarku Widuchowskiego 2019 • rozstrzygnięcie konkursów i wręczenie nagród • premiera teledysku Andrzeja Rybińskiego do piosenki „Piotruś Pan i Wróżka” • promocja nowej książki „Gmina Widuchowa na starych widokówkach”

Widuchowska noc z gwiazdami

18.30-4.00

• Endrju

• Mario Bischin

• covery

• premiera pierwszego nagranego na terenie gminy Widuchowa teledysku z udziałem mieszkańców „On najwyżej skacze”

• Stefano Terrazzino z zespołem

• Mirami

• DJ Sleeven

Wystawy, stoiska:

• aleja rękodzielników • stoiska kół gospodyń wiejskich • ADK Szafir • pokazy sprzętu służb mundurowych • darmowa strażacka grochówka • stoiska gastronomiczne • płatne zamki dmuchane • darmowe wyroby z dziczyzny i pieczony dzik - KŁ Bielik

Imprezy towarzyszące:

• turniej siatkówki (hala przy Szkole Podstawowej w Widuchowej od godz. 9.00) • marsz rekreacyjny nordic walking - trasa ok. 3,5 km, start godz. 9.00 na nabrzeżu (Bulwary Rybackie) • wystawa broni połączona z konkursami strzeleckimi (strzelnica sportowa w Widuchowej - godz.10.00-13.00)

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (42)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec gminy
mieszkaniec gminy 26.06.2019, 08:58
Jarmark Widuchowski to tradycja od lat. Jakość imprezy z roku na rok spada. Te same konkursy....nic nowego. Zapraszane gwiazdeczki co do których można polemizować. Ale cena ich występu szokuje. Nie można dla podtrzymania tradycji urządzić atrakcji dla dzieci, a resztę pieniędzy przeznaczyć np na zatrudnienie lekarza specjalisty, postawienie ławeczek, śmietników itc, itc. Coraz mniej ludzi przychodzi na tę imprezę- czy ktoś z widuchowskich decydentów to zauważył?
kaszanka
kaszanka 26.06.2019, 16:34
nie zauwazył bo impra dla lewaków i grzesia plastusia senatorka
chorągiewka na wietrze
chorągiewka na wietrze 26.06.2019, 16:49
Pasożyt plastuś nie ma nic wspólnego z lewactwem bo przecież nie dba o innych lecz wyłącznie o własne koryto
taka dziwna formacja
taka dziwna formacja 24.06.2019, 02:04
To już nie jest straż pożarna tylko straż wiejska wójtowej.
WIDUCHOWIANIN
WIDUCHOWIANIN 23.06.2019, 22:18
DNO WCZORAJ O 20:37 SAM JESTEŚ DNEM ZABEZPIECZENIE BYŁO IDEALNE. A JEŻELI CHODZI O PIJAKÓW TO SAM NIM JESTEŚ.
BO JEŻELI PISZESZ TAKIE GŁUPOTY TO WÓDKA CAŁKIEM ROZUM
CI ZJADŁA,
Smerfy zwane widuchowa
Smerfy zwane widuchowa 23.06.2019, 12:04
Wioska smerfow ze smerfetka w czarnych włosach na czele to i myśleć nie trzeba
dno
dno 22.06.2019, 20:37
czekamy na tragedię. scena pare metrów od ruchliwej drogi a pijaków setki.. kto tam mysli w tej wiosce nad bezpieczeństwem??????????????
omen
omen 23.06.2019, 00:00
Przecież zawsze tak było!
Kan kan i do przodu
Kan kan i do przodu 22.06.2019, 20:30
Oj dziś To się wójtowa nabawi , poje kaszany popije i potańczy :) a może nawet kankana zatańczy bo my pamiętamy tego słynnego kankana a może nawet dyrek wuefista z nią kankana odstawi ze swoim krzywym uśmiechem w końcu wszyscy spełnieni na swoich stołkach
.
. 22.06.2019, 19:31
Ten słynny pajac z Cedyni Endrju?
nie, to słynny pajac Tomasza
nie, to słynny pajac Tomasza 22.06.2019, 20:41
pajac Endrju jest w Gryfinie na Czechosłowackiej. Wsławił się ogłoszeniem w gazecie na pół strony z przeprosinami za stalking i pomawianie.
Podobno to też "ajwaj"...
Nlrwana
Nlrwana 22.06.2019, 23:32
Jechać dziada komuch jeden
psychiatra
psychiatra 23.06.2019, 00:03
Nirwana Hajdasiu Andrzeju, czy ty jesteś normalny ja się pytam? Namiasz do przemocy przeciwko sobie? Tym razem prowokacja przechodzi wszelkie pojęcia. Kończ waść, wstydu oszczędź rodzinie chociaż.
czarny
czarny 22.06.2019, 11:59
Brawo mieszkańcy Widuchowej i okolic !!! Życzę miłej atmosfery i zabawy !!! ( > a politycznym zawistnikom i malkontentom - na pohybel < )
przerażony
przerażony 22.06.2019, 12:04
Śmierci życzysz malkontentom (pohybel)? A potrafisz się bawisz gdy już śmierc nasza gmine właśnie wczoraj nawiedziła? To teraz dominuje kultura śmierci?
z fotela
z fotela 22.06.2019, 12:13
Oj , żeby głupota , ignorancja i chamstwo bolało to ty człowieku WYŁ-BYŚ z bólu do końca swoich dni ...!!!
Gabrycha
Gabrycha 22.06.2019, 11:27
Endrju Salwa?
flaszka
flaszka 22.06.2019, 08:26
tu arie operetkowe a w tle piwsko i kaszanka.. obciach totalny
folks musik
folks musik 22.06.2019, 10:42
Święto pegerusów i postkomuchów ma swoje klimaty :-)
komuna
komuna 26.06.2019, 07:46
oczywiście Plastus Grzesiu przyjechał nażreć sie i głupawo pousmiechac
;)
;) 22.06.2019, 00:20
Wójtowa da sobie w palnik w sobotę w piątek nie może bo w sobotę trzeba dobre wrażenie zrobić 😂😂😂
By ha ha
By ha ha 21.06.2019, 23:50
Chloptasia zostawiła w Szczecinie bo drzewa do lasu się nie bierze
12
12 21.06.2019, 23:40
Jak zwykle chamskie komentarze od chamskich ludzi. Któży do niczego nie doszli i nic w życiu nie zorganizowali!!!
13
13 22.06.2019, 00:03
12 do czego t y doszłaś? Wróć do szkoły uczyć się ortografii.
10 w skali Beauforta
10 w skali Beauforta 21.06.2019, 23:42
Piszesz o wójtowym zaciągu?
ten co doszedł do czegoś
ten co doszedł do czegoś 21.06.2019, 23:43
Wójtowa swego chłoptasia zostawiła w Szczecinie?
Hulaj cudza piekła nie ma
Hulaj cudza piekła nie ma 21.06.2019, 23:35
Największa gwiazda na jarmarku to wójtowa oj da sobie dzisiaj w palnik
Dziady
Dziady 21.06.2019, 23:31
Chyba niedługo to na grobach będą tańczyć i konsumować.
i wszystko
i wszystko 21.06.2019, 23:30
Obciachowa wójtowa to i obciachowa zbiegowisko.
Patyk
Patyk 21.06.2019, 23:24
Kusy-Kłos odwołąj imprezę bo tragedia jest w Gminie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kostucha
kostucha 21.06.2019, 23:21
Miłej zabawy!
łasica
łasica 21.06.2019, 23:06
Taka tragedia w Krzywinie a ci się bawią. Impreza powinna zostać odwołana!
Czesław
Czesław 21.06.2019, 22:51
Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek.

Pozostałe