Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Poseł Jach odczytał list ministra Błaszczaka i obiecał nowe muzeum w Cedyni

  • 22.06.2019, 22:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Poseł Jach odczytał list ministra Błaszczaka i obiecał nowe muzeum w Cedyni Dobrej zabawy uczestnikom Dni Cedyni życzył minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak za pośrednictwem posła Michała Jacha.
-Dziękuję organizatorom Dni Cedyni za pielęgnowanie pamięci o początkach polskiej państwowości. Edukacja historyczna poprzez inscenizację bitwy, możliwośćć spotkania z rekonstruktorami, rzemieślnikami korzystającymi ze średniowiecznych metod - to wielkie wartości tego wydarzenia. Służą one propagowaniu tradycji i wiedzy o ważnym okresie w dziejach Polski. To właśnie wtedy kształtowały się pierwsze zręby naszej tożsamości narodowej. Wszystkim uczestnikom Dni Cedyni życzę dobrej zabawy - te słowa przekazał dzisiaj 22 czerwca 2019 r. minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.

W imieniu ministra Mariusza Błaszczaka list odczytał poseł PiS Michał Jach, przewodniczący sejmowej komisji obrony narodowej.

Podczas swego krótkiego wystąpienia poseł odniósł się do powstania w Cedyni nowego muzeum narodowego. Podkreślił, jak ważne są dla państwowych władz takie elementy budowania tożsamości narodowej.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gryfiniak
Gryfiniak 27.06.2019, 09:08
U nas TMHZG zlikwidowało muzeum na polecenie nikotyny.
wójcina z Gryfina
wójcina z Gryfina 27.06.2019, 13:23
Ten gościu noszący się jak nadęty napoleon sprawny intelektualnie inaczej powinien być odsunięty od władzy, bo tylko szkodzi gminie i ludziom
bobik
bobik 24.06.2019, 16:00
I płatne trolle się odezwały!
hary hary
hary hary 24.06.2019, 17:55
Apropos TVN i Pana Davida Zaslava - wniosek jest taki ze komunistom swietnie sie wspolpracuje z Zydami. Tvn zalozyly polskie komunistyczne sluzby, a gdy PIS doszedl do wladzy oddano TVN pod opieke w dobre rece panu Zaslavovi, aby PIS im krzywdy nie zrobil. Z historii znamy wiele takich przypadkow: Stalin wybral Zydow do zamiatania Polska, komunisci podzielili sie Polska z Zydami tzw.komandosami-pulawianami, oddajac im dla przykladu sterowanie umyslami Polakow (Pan Michnik poprzez Wyborcza), okradanie Polakow (Pan Balcerowicz poprzez reformy), wybierajac ich na stanowiska dyplomatolkow, aby szczekali na Polske zamiast jej bronic. Przykladow jest duzo, nie tylko w Polsce. Komunisci z ZSSR w okresie pierestrojki ukryli swoj majatek przed pazernym zachodem w rekach zydowskich oligarchow. Nawet dawno dawno temu cesarz Wilhelm II wysluzyl sie zydami do przeprowadzenia rewolucji bolszewickiej w Rosji, w celu odciagniecia jej od militarnej ekspansji. Do tego po 2ws Zydzi uzyskali status ofiar, wiec czerwone komuszki uknuly swietny interes. Ruszysz Zyda, jestes antysemita! Chcesz osadzic Pana Stefana Michnika, Pania Wolinska, Pana Bermana - nie wolno, bo jestes polskim antysemita! No, czerwone komuszki, co powiedzie na to? Do dziela - szczekajcie, ujadajcie. Boli prawda komusza zarazo? Tak robicie w bola cale spoleczenstwa. Jestescie mistrzami w wyslugiwaniu sie najemnikami, ktorym dobrze placicie czerwone piesk
kroliczek hary
kroliczek hary 24.06.2019, 15:45
rzed gliwickim sądem trwa proces w sprawie tzw. "urodzin Hitlera", do jakich doszło w jednym z lasów w pobliżu Wodzisławia Śląskiego. Impreza, którą z ukrytej kamery sfilmowała telewizja TVN, odbiła się szerokim echem w kraju i za granicą. W kwestii organizacji tego wydarzenia wciąż jest wiele wątpliwości - na przykład te, czy organizatorzy działali z własnej woli, czy na zlecenie. Dziś zeznawała dziennikarka TVN Anna Sobolewska.

W styczniu ubiegłego roku Superwizjer TVN24 ujawnił wyniki swego dziennikarskiego śledztwa dotyczącego działalności niektórych polskich środowisk narodowych, m.in. stowarzyszenia Duma i Nowoczesność. Na nagraniach ukrytą kamerą są pokazane m.in. obchody 128. urodzin Adolfa Hitlera zorganizowane w 2017 r. w lesie nieopodal Wodzisławia Śląskiego. Materiał pokazywał m.in. rozwieszone na drzewach czerwone flagi ze swastykami i "ołtarzyk" ku czci Adolfa Hitlera z jego czarno-białą podobizną oraz wielką drewnianą swastyką nasączoną podpałką do grilla, która po zmroku zostaje podpalona. Widać było też uczestników spotkania przebranych w mundury Wehrmachtu, wznoszenie toastów "za Adolfa Hitlera i naszą ojczyznę, ukochaną Polskę" i częstowanie tortem w kolorach flagi Trzeciej Rzeszy.
i tylko tyle
i tylko tyle 24.06.2019, 12:41
Pseudodziennikarze typu Sławiński mogą powtarzać przejęzyczenia ale jakie to ma znaczenie? To tylko pokarm trolli.
aha
aha 24.06.2019, 12:47
Tak jak Miler się karmił przejęzyczeniem prezydenta o Gryficach mimo że się ten poprawił.
Gdynia jak dynia
Gdynia jak dynia 24.06.2019, 14:14
Nikotyński musi odejść!
Jeden w trzech osobach
Jeden w trzech osobach 27.06.2019, 09:06
Z dogadywaczem Milerem i leniem ich panem.
.......
....... 24.06.2019, 11:51
niemożliwe och i ach był poseł Jach
do........
do........ 24.06.2019, 15:01
W Gryfinie na sesji też kiedyś był,zresztą został zaproszony
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 24.06.2019, 11:08
ale kabaret w tej GDYNI ha ah ah zabrakło tylko ibrahima ibn jakuba zyda z tortosy na białym obrzezanym kuniu co wyzwalał polin z pod okupacji nazistowskiej ha ha ah
Gdynia
Gdynia 24.06.2019, 12:29
Nikotyński musi odejść!
lumpek
lumpek 23.06.2019, 19:13
Mieliście dyniaki cedyniaki muzeum to "pogoniliście" ja do Mieszkowic bu ha ha
obcy
obcy 23.06.2019, 17:48
Redaktorku to ten posoł witał Gdynię czy Cedynię pisz prawdę bo to muzeum to może też w Gdyni. Już raz było ze szpitalem to może się powtórzyć
Mieszkaniec Cedyni
Mieszkaniec Cedyni 23.06.2019, 14:30
Witajcie mieszkańcy Gdyni.Bu Ha ha ha
Zbędny wydatek
Zbędny wydatek 23.06.2019, 09:32
Takie muzeum już jest. W Berlinie.
bonus
bonus 23.06.2019, 10:55
Muzeum oręża polskiego w berlinie? Co ty gadasz.
kodziarz
kodziarz 23.06.2019, 08:38
Pytanie dla "inteligentnych inaczej" czyli do pisowców: jakims cudem sam nie wiem uda mi sie przekopać glob ziemski na drugą strone i będę schodził po drabinie to wyjdę po drugiej stronie nogami do przodu ? Czekam na odpowiedz.

Precz z policyjnym państwem pisowskim
Precz z policyjnym państwem pisowskim 23.06.2019, 10:53
Głupie pisowskie plemnie. Niemcy nie przekopywali a oni będą! A wiadomo, że Niemcy do przewodnicy Europejskiej Nauki i Sztuki.
Ekstremalny
Ekstremalny 23.06.2019, 09:58
Upadli na głowę tak mają.
Olany
Olany 23.06.2019, 08:33
Minister Obrany Narodowej Mariusz Błaszczak i europoseł Joachim Brudziński zapowiedzieli swój przyjazd na tegoroczne Dni Cedyni.
JAK ZAPOWIEDZIELI TAK ZROBILI.
Do...Re...
Do...Re... 23.06.2019, 10:48
A gdzie" kolega " z Gryfina? Już niepotrzebny ?
muzeum
muzeum 23.06.2019, 08:10
czekamy na wrogi komentarz w gazecinie chojeńskiej...
gość
gość 23.06.2019, 13:13
Tak się składa, że jest jest to jedyny głos rpzsądku i zdrowego myślenia na tej beznadziejnej pustyni. Pustyni, ktorą owiał obłed i głupota, nienawiść do inteligentnej części społeczeństwa, a przecież lepiej się od nie uczyć, brać przykład. Ginie nasze społeczeństwo, pozostają prymitywne emocje i instynkty.
doch
doch 23.06.2019, 10:56
Przecież Gazeta Chojeńska jest za Museum w Chojnie!
500+
500+ 23.06.2019, 07:38
Jak PiS obieca to PiS da
precz z kodziarstwem
precz z kodziarstwem 23.06.2019, 05:45
Brawo Sawaryniarze!
mina
mina 23.06.2019, 01:50
Tylko żeby się nie pokłócili tak jak o Westerplatte.
GD
GD 23.06.2019, 01:24
Pomysł super!

Pozostałe