Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Piorun uderzył w balkon. Ewakuacja 3-osobowej rodziny

  • 23.06.2019, 11:55
  • dost.
Piorun uderzył w balkon. Ewakuacja 3-osobowej rodziny SR
Przyczyną całego zdarzenia był piorun. Ewakuacja trzyosobowej rodziny, nadpalony balkon i popękane szyby w budynku to efekt burzy. Prawdopodobnie w balkon nie trafił piorun bezpośrednio, ale kulisty.

Była godzina 4.54, gdy strażacy dostali wezwanie do pożaru. Płonął balkon na pierwszym piętrze. Z minuty na minutę sytuacja stawała się coraz bardziej niebezpieczna. Ogień i kłęby dymu szybko się powiększały. Na miejsce przyjechały 3 zastępy straży pożarnej. Gdy przyjechali strażacy balkon był już cały nadpalony. Okna do mieszkania miały popękane szyby. Ewakuowano 3-osobową rodzinę. Na szczęście nikt nie potrzebował pomocy medycznej. Akcja strażaków zakończyła się o godz. 5.21. 

Taka burza przeszła nad Świnoujściem w sobotę.

dost.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (64)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obcy
obcy 26.06.2019, 23:21
Redakcjo te dwa pioruny to zupełnie co innego. Kulisty to ogień św Elma chyba jak pamiętam ze szkoły
decha
decha 26.06.2019, 22:46
Po prostu pech!
Wypler
Wypler 24.06.2019, 14:21
Zaprawde dziwny jest ten znak na szybie!
Niktmi nie powie, że jest inaczej
Niktmi nie powie, że jest inaczej 24.06.2019, 15:56
Mnietek powinien nakleić krzyż. Piorun to kara za grzechy.
szyba
szyba 24.06.2019, 14:54
Nikotyński musi odejść!
kretyn z Czechosłowackiej
kretyn z Czechosłowackiej 24.06.2019, 16:02
Weź leki!
Fan club Knagulec&Gumowiec
Fan club Knagulec&Gumowiec 24.06.2019, 14:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

pogromca ciot
pogromca ciot 24.06.2019, 14:17
(...)
Komentarz usunięty.
administrator
popieram!!!
popieram!!! 24.06.2019, 14:22
I bardzo dobrze panie Admin . Nie daj pan sobie zrobić chlewu przez konkurencję w komentarzach.
Pindol
Pindol 24.06.2019, 16:07
Zamknij ryło
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 24.06.2019, 13:34
KNAGULEC I GUMOFILC DWA ZYDOWSKIE DEBILE HA HA AH i na dodatek jeden debil pracuje w policji ha ha ah co splendoru jej nie przynosi ha ah ah ps kto wkleja na szybę paski z aluminium robiac antene do wi fi to tak kończy jak na zdjęciu ha ha ah
antena do wi fi  ha ha ah
antena do wi fi ha ha ah 24.06.2019, 13:08
POPATRZCIE SE NA SZYBĘ ten idiota zrobił sobie gromołapkę ha ha ah na metalowym stelarzu okiennym ha aha h to co się dziwi
Gumofilc
Gumofilc 24.06.2019, 14:04
Knagulec dobrze gada z czego rżysz pusty łbie skórzany ajwaj aleluja co za dętka zmurszała
Knagulec
Knagulec 24.06.2019, 13:44
Ale ty jesteś pusty dzban
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 24.06.2019, 14:16
uczyłem się od najlepszych pustych dzbanów ha ha ah zobacz jak to jest jak sie z kogoś robi wała a to jest tylko próbka moich możliwości ah ah ah puste łby kto siał wiatr na pewno nie ja ha ha ah
zmylić trop
zmylić trop 24.06.2019, 12:28
A dlaczego jak w komentarzach o GG to zaraz pijawia się zgraja ajwajów i i innych troli?
parol
parol 24.06.2019, 14:26
Chcą spalić temat żeby jutro o tym napisać.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 24.06.2019, 10:59

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 24.06.2019, 12:05

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 24.06.2019, 12:23
idz powołaj się na mnie krakowiaczka da ci maść na bul dopy i na flsaczą marsz ha ahah
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 24.06.2019, 19:29
(...)
Nie stosuj gróźb karalnych. 
Komentarz usunięty.
admisnistrator
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 24.06.2019, 13:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

tak to
tak to 24.06.2019, 10:10
Sa ludzie, którzy przyciągają pioruny. I żyją!
Arleta
Arleta 24.06.2019, 09:22
Strach się bać w takich sytuacjach!
Cienki pindol
Cienki pindol 24.06.2019, 09:06
Szukam Ajwaja aleluja i do paszczy,pod wiezowcem powiedziano mi ze ssa mocniej niz odkurzacz przemysłowy dajcie namiary bo strasznie mnie swędzi konar
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 24.06.2019, 11:02
idz na flisaczą tam ci zrobia dobrze ha ha ahsłyszałem ze stankie wicz dobrze obrabia do spółki z grazynka ha ah ah
Obserwator patologii
Obserwator patologii 24.06.2019, 12:11
Ooo ajwaj aleluja wypełzł z szamba ***
pogromca zydowskich łbów ha ha ah
pogromca zydowskich łbów ha ha ah 24.06.2019, 12:25

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pindol
Pindol 24.06.2019, 09:52

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

były "członek" zarządu
były "członek" zarządu 24.06.2019, 09:21
Półświatek dostał zlecenie na komentowanie.
yeti
yeti 24.06.2019, 08:35
Panie doktorze pies mnie ugryzł.
Gdzie? -pyta doktor
W Pyrzycach-odpowiada pacjent.
czytelnik
czytelnik 24.06.2019, 07:54
gdzie to było ????????????????? jak zwykle nie napisane marna redaktożyno kto cię trzyma jeszcze w tej robocie amatorze.
Luj
Luj 24.06.2019, 09:53
Na taczke go dziada
nauka czytania i rozumienia tekstu
nauka czytania i rozumienia tekstu 24.06.2019, 09:25
A swoją gazetkę już napisałeś, że z rana krytykujesz konkurencję? Podpowiem ci półanalfabeto gdzie w artykule jest napisane o miejscu akcji. Pod reklamą "park rozrywki..."

Znalazłeś już z Kamilkiem czy to za trudne? :)))))))
nie mogę
nie mogę 24.06.2019, 14:27
Hahaha ale wpadka!
brrrr
brrrr 24.06.2019, 02:36
Ale zimno tej nocy. Trzy razy mniej na termometrze niż w dzień. 12 st. C.
przestroga
przestroga 23.06.2019, 22:48
W Baniach ludzie zlekceważyli burze i sprzęty wymieniają na potęgę.
przestroga
przestroga 23.06.2019, 22:25
Dobrze, że mieli zamknięte okna! Aż niewiarygodne - ale warto pamiętać w trakcie burzy o zamknięciu okien...
Danuta
Danuta 24.06.2019, 09:23
Moja znajoma jeszcze siedzi w oknie i robi fotki tak lubi burze. A ja pa ciotki mówię bo się jej boję
stary zwyczaj
stary zwyczaj 23.06.2019, 22:47
Kiedyś gromnice palili w oknach.
Danuta
Danuta 24.06.2019, 09:27
A ja stawiam obrazki święta i się modlimy.
Bardzo boję się burzy
Luj
Luj 24.06.2019, 09:54
Chyba Danuta trzymasz za drazek starego
T nie możliwe
T nie możliwe 23.06.2019, 20:28
to w Polsce ?
Katolik
Katolik 24.06.2019, 00:21
Piorun to zawsze kara za grzechy. To gromowładny jest panem życia i śmierci i piorunów. Tak jest w każdej religii. Tak naucza ksiądz Sebastian na religii i proboszcz z ambony.
Logika
Logika 25.06.2019, 13:27
To czego piorun trafia w kościoły..?
gumofilc
gumofilc 23.06.2019, 16:33
Nie wiem czy wiecie ale przed chwilą ajwaj ssał mi kolbę.
Meeeeeetek
Meeeeeetek 24.06.2019, 15:59
Umie to robić.
Knagulec
Knagulec 24.06.2019, 06:41
Pewnie po królewsku z torbą do japy
Słwoianin
Słwoianin 23.06.2019, 15:31
Perun się zemścił hahahaha
!!!
!!! 23.06.2019, 13:55
Piorun i pożar to zawsze kara za grzechy. Spytaj proboszcza.

Pozostałe