Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Miał się kto śmiać! Kabaret Jurki z nowym programem

  • 24.06.2019, 17:16
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Miał się kto śmiać! Kabaret Jurki z nowym programem
Podczas Dni Cedyni furorę zrobił kabaret Jurki. Potrafił wciągnąć publiczność w scenki, które pochodziły z nowego programu. Przygotowując program, kabareciarze przestudiowali geografię gminy Cedynia, a na dodatek w skeczach wymieniali także miejscowościach z gmin Chojna i Moryń. A na widowni śmiech i komplet publiczności! A przecież nie tak dawno na podobnej imprezie, gdy Paweł Pawłowski ściągnął nie byle kogo, tylko Kryszaka - były pustki.

Dla porównania pierwsze zdjęcie w fotogalerii sprzed dwóch lat i frekwencja na tegorocznym kabarecie w cedyńskim amfiteatrze.

Czy jest ładna pogoda czy nie, to niektórzy mają problem z frekwencją. W dużej mierze jest to sprawa organizacji i informacji. Gdy w zeszłym roku burmistrz Cedyni zakazała aby np. igryfino było patronem medialnym, to klapę frekwencyjną zaliczyła, choć to oczywiście szerszy problem.

W tym roku organizatorzy Dni Cedyni nie mieli problemów z wcześniejszym informowaniem o wydarzeniach. I na swoich imprezach frekwencję mieli dużo lepszą niż to było w ostatnich latach.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (32)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

campus
campus 26.06.2019, 12:41
Kotowicz czego sie nie chwyciła to przeważnie porażka. Albo jak Mieszkowicach - najlepiej jest wychodza delegacje.
Adam
Adam 26.06.2019, 11:58
Była Burmistrz była najpiękniejsza w Powiecie a te co ją krytykują to stare baby po menopauzie co już nie mogą ot cała prawda stare Pruchna usychające ją krytykują
!
! 26.06.2019, 23:56
Była.
naftalina
naftalina 26.06.2019, 12:35
Była na trzecim miejscu po tej ze Starego Czarnowa i Widuchowej. A że więcej nie było więc miał 3 miejsce Ale to chyba 63 rocznik co niestety widac i wkrótce emerytura. Jakoś doczłapie w tych Mieszkowicach.
serum prawdy
serum prawdy 25.06.2019, 12:01
A podajcie mi chociaż jedną rzecz która przez 4 lata się Kotowicz udała, zaczęła i skończyła i miała na to finansowanie. Czekam! Albo jakie punkty swojego programu zrealizowała. Niech powie jak mamiła ludzi budynkiem socjalnym!
populi
populi 24.06.2019, 21:42
Widzę, że redaktor nie może zapomnieć G.Kotowicz złego zachowania.
Aśka
Aśka 24.06.2019, 23:49
Przecież redaktory od tego są aby patrzeć władzy an ręce i czy dobrze wydawane są publiczne pieniądze. Bo jeśli zaprasza się artystę i dużo mu płaci, a zapomniało się np. dobrze poinformować ludzi to wygląda mi to na niegospodarność.
firana
firana 24.06.2019, 20:21
Teraz wychodzi powoli cała niekomptencja Kotowiczki.
skaranie
skaranie 24.06.2019, 19:37
A teraz musimy się z nią męczyć w Mieszkowicach
kruk
kruk 24.06.2019, 19:29
Po tym pierwszym i drugim zdjeciu widac różnice klas w organizacji imprez. Jednak poprzedniczka była kiepską organizatorką.
Gość
Gość 25.06.2019, 17:43
Ojej ojej, macie szczęście, że pogoda wam dopisała, a od Pani Kotowicz w koncu się odczepcie, chcieliście spowrotem swojego Zarzyckiego to macie a kobiecie dajcie już spokój
faust
faust 25.06.2019, 17:54
To nie kwestia pogody, tylko organizacji. W zeszłym roku ładna pogoda była i co? I d u p a ! Jak ktoś ma dwie lewe ręce jak Kotowiczka to nic naprawdę wartościowego nie zrobi.
no
no 24.06.2019, 19:15
Kotowicz puszyła się puszyła a nic zrobić nie potrafiła!
fakt
fakt 24.06.2019, 18:53
Była Burmistrz była wredna i niezaradna dlatego już burmistrzem nie jest.

Pozostałe