Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019

OSP dostała dofinansowanie na łódź

  • 24.06.2019, 16:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
OSP dostała dofinansowanie na łódź
Ochotnicza Straż Pożarna w Trzcińsku-Zdroju dzięki dofinansowaniu ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego kupi nową łódź ratowniczą. Będzie to druga taka jednostka w powiecie gryfińskim. Umowę gwarantującą przekazanie dotacji podpisał w piątek, 21 czerwca 2019 r. w Szczecinie wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa. Stronę beneficjenta reprezentował prezes tamtejszej OSP Piotr Kobusiak. W spotkaniu uczestniczył również burmistrz Bartłomiej Wróbel.

Przyznane dofinansowanie to efekt rozstrzygniętego konkursu skierowanego do drużyn strażackich. OSP z regionu otrzymają od 76,5 tys. zł do blisko 1,5 mln zł unijnego wsparcia na doposażenie swoich jednostek.

-OSP to istotny element całego systemu bezpieczeństwa, dlatego Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego pomaga jednostkom m.in. przez dofinansowanie zakupu nowych wozów strażackich i niezbędnego w codziennej pracy sprzętu – mówi wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa i dodaje, że zainteresowanie ogłoszonym konkursem było duże. – Zaplanowany budżet pozwolił nam na przyznanie dotacji dla czternastu przedsięwzięć, które w największym stopniu przyczynią się do osiągnięcia założeń konkursu. Dzięki ponad 11,3 mln zł zostanie przeznaczone na zakup trzynastu nowych wozów strażackich, trzech łodzi ratunkowych, pięciu dronów czy quada – wylicza wicemarszałek Jarosław Rzepa.

OSP w Trzcińsku-Zdroju dzięki przyznanemu dofinansowaniu w wysokości 76,5 tys. zł kupi łódź ratowniczą. Prezes Piotr Kobusiak podkreśla, że nowy sprzęt pozwoli lepiej rozwijać się jednostce i zapewni wyższy poziom bezpieczeństwa. Tego samego zdania jest burmistrz Bartłomiej Wróbel. – Taka łódź jest strażakom bardzo potrzebna, zwłaszcza że otaczające nas jeziora wykorzystywane są przez mieszkańców jako kąpieliska. OSP będzie mogła szybciej dotrzeć do potrzebujących pomocy – argumentował burmistrz.
 
Przyznane dofinansowanie dla OSP w Trzcińsku-Zdroju wyniosło do 85% wartości projektu.

Projekt. „Zakup nowej łodzi ratowniczej z wyposażeniem/na przyczepie dla Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzcińsku-Zdroju” jest realizowany w ramach III Osi priorytetowej Ochrona środowiska i adaptacja do zmian klimatu, Działanie 3.4 Adaptacja do zmian klimatu Typ 2.Wyposażenie służb ratownictwa w specjalistyczny sprzęt wykorzystywany w sytuacjach wystąpienia zjawisk katastrofalnych lub poważnych awarii Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014–2020.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Franek
Franek 26.06.2019, 21:34
moje fakturki za kwiatki :)
He He He ..
ويمارس
ويمارس 25.06.2019, 17:09
ويمارس الجنس مع مؤخرتك
ops
ops 25.06.2019, 06:20
normalnie wydarzenie roku...farsa
:D
:D 24.06.2019, 21:18
A myślałem że to podpis likwidacji szkoły w Stołecznej ...
!!!
!!! 24.06.2019, 21:22
Nie doczekanie!!!
Fakt
Fakt 24.06.2019, 19:27
Chciał wyrwać geblewicz rzepkę oj przydałby się ktoś na POdczepkę
😎
😎 24.06.2019, 19:15
Uśmiech jokera
Yousef
Yousef 24.06.2019, 18:41
هزم الجمع ويولون الدبر بل الساعة موعدهم و الساعة ادها و امر.
صدق الله العظيم
walić parcha
walić parcha 24.06.2019, 18:45