Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019

Wpadł z marihuaną

  • 24.06.2019, 20:48
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wpadł z marihuaną
Tym razem czujnym okiem wykazali się policjanci ze Szczecina. W Gryfinie przy ul. Pomorskiej oddział prewencji policji ze Szczecina zatrzymał 22-letniego mieszkańca powiatu gryfińskiego.

Okazało się, że gryfinianin miał przy sobie susz roślinny w postaci marihuany.

Do zatrzymania doszło 22 czerwca około godziny 18.06.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 26.06.2019, 17:47
Dobrze ze mieszkam w Anglli .na ulicy pale ludzie usmiechnieci .A Polska dogorywa
kokon zielska
kokon zielska 26.06.2019, 15:36
Pytanie do was kogo wolicie spotkać o 1 w nocy w parku na swojej drodze 20 zjaranych osób czy 20 pod wpływem wódki?
ja
ja 26.06.2019, 19:43
20 pod wpływem wódki
Rafał Małolepszy
Rafał Małolepszy 26.06.2019, 13:29
Taka akcja .. prewencja ze Szczecina ... by zabrac woreczek maryśki ? Komuś się nudzi albo taki poziom poziomu zaawansowania prac prewencji, na prawde nie ma powazniejszych problemów ? To Wam Panowie z Policji nie należą się podwyżki - jesteście specjalistami do spraw niskiej szkodliwości, otartymi o granice niepotrzebności. Na to idą moje podatki ?!
......
...... 26.06.2019, 08:34
z tą marychą to wielka ściema .próbowałem palić (jak każdy ciekawski)jednego skręta .i nic .co do twardych narkotyków zgadzam sie .bezwzględny zakaz i potępienie .Ale marycha ?Dużo większy efekt"daje" popularny piołun.W ogóle o wiele grozniejszy jest ALKOHOL!!!!!
Ćpun
Ćpun 26.06.2019, 11:38
Zadna ściema moze jarałes majeranek po prostu nie złapałeś klimatu planety a tylko ci sie wydawało ze nic a na stówe byleś na bombie nie wyczailes fazy musiałbyś ze mną zajarac
Nigdy nie paliłem baki, ale
Nigdy nie paliłem baki, ale 26.06.2019, 00:43
Legali[ZA]c[JA]!
WeedBoy
WeedBoy 26.06.2019, 00:40
Ja codziennie jaram około 16:20 w lasku przy Czepinie.. Polecam, mniejsze ryzyko złapania.
Ćpun Gryfiński
Ćpun Gryfiński 26.06.2019, 11:34
Dawaj namiary nam dobry towar z Holki zajaramy z butli będzie wesoło
?
? 26.06.2019, 00:33
Panie policjancie! Jestem przestępcą bo palę ganję
Panie policjancie! Ale kiedy palę to w topie czy miale
To wcale nie staję się agresywny, nie czynię nikomu krzywdy
?
? 26.06.2019, 00:31
Macie mnie za narkomana, macie mnie za przestępce
Przecież nie mam gun'a tylko joint'a trzymam w ręce
I się pytam dlaczego jest ganja zakazana
I się pytam dlaczego jest prawda zakłamana
OPERACYJNY
OPERACYJNY 25.06.2019, 18:40
Wielu mądrych jaraczy w komentarzach. IP nam powie, czy może jest tu jakiś diler :)
Konfitura
Konfitura 25.06.2019, 19:26
Ty OPERACYJNY tylko uwazaj żeby ci czasem dekla nie poderwało
diler
diler 25.06.2019, 19:33
Przed 6 nawet nie przychodźcie ;-)
Zajęty jestem z moją Jolką.
--------------|------------
--------------|------------ 25.06.2019, 13:39
I bardzo dobrze.Brawo Policja!Potem taki ćpun wsiada za kierownicę i zabija ludzi jeżdżąc po chodnikach.
Narkoman?
Narkoman? 26.06.2019, 00:36
Tyyy ziomek, ale ty głupi jesteś, alkohol legalny a wypadki sie przez to zdarzaja.. tak samo jest/bedzie z trawka.. tylko ze przez trawe jest mniejsze ryzyko spowodowania wypadku.
Ćpun Gryfiński
Ćpun Gryfiński 25.06.2019, 14:08
Co ty pier....sz najgorzsze legalne śćierwo to alkohol legalny wole spotkac na ulicy towarzystwo po zielsku niz nachlane ryje
Gumowiec
Gumowiec 25.06.2019, 15:21
To fakt. Od zioła jeszcze nikt nie umarł ani z nożem się na bliźniego nie ruszył. Te psy to nasrane mają pod czapkami i czepiają się niewinnej młodzieży
Knagulec
Knagulec 25.06.2019, 16:49
Dobrze gadasz Gumowiec coś w tym jest trzeba się zagłębić
smakosz alkoholi
smakosz alkoholi 25.06.2019, 14:29
Zamknij ryło ty ćpunie Gryfiński bo na milicję zapodam!!!
Ćpun Gryfiński
Ćpun Gryfiński 25.06.2019, 14:56
Zapodać to ci mogę do japy knage smakoszu alkoholi,aż ci sie bedzie przelewało malibu
.
. 25.06.2019, 15:56
Oż ty w du$%$#@ je%[email protected]#&%$ ćpunie Gryfiński.
Ćpun Gryfiński
Ćpun Gryfiński 25.06.2019, 16:46
Ruszyło widze zasr....u
Gumowiec
Gumowiec 25.06.2019, 17:39
Trzeba przegumowac tego smakosza porządną gumą to mu się odechce chlać w taki upał
Knagulec
Knagulec 25.06.2019, 18:54
Dobrze gadasz Gumowiec wlewa pewnie jabola w ryło i zaciesza przegumować smakosza nadgrzbietowo i podpietowo
Ćpun
Ćpun 25.06.2019, 13:19
I co? Szkodził jakoś posiadając susz? To już w sobotę nie można przychillować... Chory kraj i chore przepisy! Policja nie powinna być tak zacofana i na takie sprawy przymykać oko.. Używka o niskim potencjale uzależnienia i szkodliwości.
XYZ
XYZ 25.06.2019, 18:44
Nie pale , ale szczerze polska zacofany kraj , gorszy jest alkohol ! widac na ulicach pełno meneli i co sie dzieje po nim. Powinno byc jak w Holandii coffee shopy i gitara, a w polsce musisz sie chowac bo inaczej lipe bedziasz miał/a. W Polsce jak by wprowadzili taki obieg jak w Holandii to by Państwo mialo takie kokosy z tego ,że na nic by nie brakowało i może by polepszyli szpitale.
Ćpun, ktory nie chce sie powiesic za lapanki.
Ćpun, ktory nie chce sie powiesic za lapanki. 26.06.2019, 00:27
Najgorsze co szkodzi na psyche to nie ziele, lecz prohibicja - stres i lęki spowodowane obawą na policyjne łapanki.
Ćpun Gryfiński
Ćpun Gryfiński 25.06.2019, 18:55
Święte słowa
Smakosz
Smakosz 25.06.2019, 14:12
Dobrze gadasz i w dodatku człowiek wyluzowany i wesoły i ma własciwosci lecznicze,wiec w czym problem maja zacofane głaby
Boy
Boy 25.06.2019, 13:12
Zajmijcie się może poważniejszymi sprawami, niż normalnego ziomka preferujący jaranie ziela, niż wypicie wódki i awanturowanie się pod monopolowym.
Erwin
Erwin 25.06.2019, 08:59
Erwin traktor det
Mam pusty nos
Mam pusty nos 24.06.2019, 23:16
A u kogo teraz można kupić coś do palenia albo do wciągania ?
Pindol
Pindol 25.06.2019, 12:31
Zapytaj ajwaja aleluja on zna wszelkie rynsztoki
Szczał na dziesiątkę
Szczał na dziesiątkę 24.06.2019, 23:14
Wykazali się czujnym uchem a nie okiem bez donosu by się nie udało.
Ale to bardzo dobrze , nienawidzę narkomanów obszczanych.
zaszczaniec
zaszczaniec 25.06.2019, 22:52
A to nie ciebie widywano obszczanego pod biedrą
Kowal
Kowal 25.06.2019, 18:47
Też takale mam , ale marihuana to nie narkotyk , reszta tak , marihuana to jak tyton rosnie na polach.
Ćpun Gryfński
Ćpun Gryfński 24.06.2019, 22:10
W morde znowu towaru nie bedzie,ale kanał
Ss