Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Tort za wotum zaufania i absolutorium dla wójt

  • 25.06.2019, 12:47
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tort za wotum zaufania i absolutorium dla wójt
Jednogłośnie, a konkretnie 13 głosami "za" przeszła uchwała za wotum zaufania dla wójt Marzeny Grzywińskiej. Podczas dzisiejszej sesji 25 czerwca 2019 r. po przedstawieniu sprawozdania finansowego przez skarbnik Grażynę Adrabińską, radni Rady Gminy w Starym Czarnowie głosowali za absolutorium dla wójt. I tutaj przegłosowano uchwałę jednogłośnie.

Wcześniej wójt Marzena Grzywińska pochwaliła się swoimi sukcesami, przedstawiajac raport o stanie gminy Stare Czarnowo. Niektóre slajdy można obejrzeć w fotogalerii. 

W sesji uczestniczył poseł RP Rafał Mucha, do którego skierowano serię pytań (o nich w kolejnym artykule).

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (16)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Z  boku
Z boku 26.06.2019, 20:59
Do Miś - żal ściska .......... tort był przepyszny ponoć znikł w mgnieniu oka ..... i o to przecież chodzi. Ta Wójtowa ze Starego Czarnowa to zawsze ma gest , ach to jest Kobieta na medal .
Miś
Miś 26.06.2019, 15:12
Tort ze smalcem.
– Nie ma smalcu, z musztardą jest tort!
– Dobrze, niech będzie…
radna
radna 26.06.2019, 15:09
Przepraszam pana radnego! Za czym ta kolejka?
– Do „Ostatniej paróweczki”, proszę panią.
– Eee… To już dla mnie nie starczy
Dzidek
Dzidek 25.06.2019, 21:58
Oooo w końcu :D Ja tu zostaje bo pod postami o tej gminie zawsze są fajne komentarze :3
JANKES
JANKES 25.06.2019, 20:30
"dzisiejsza sesja 26 czerwca" JEST CHYBA JUTRZEJSZĄ HEHE
Zachariasz
Zachariasz 25.06.2019, 20:17
A gdzie dwóch radnych? Strajk włoski?
Dzidek
Dzidek 25.06.2019, 21:57
Może SIEDZĄ gdzie indziej ... :D :D :D
Pietrek
Pietrek 25.06.2019, 19:20
Moja Zoska tez ma absolutorium w domu ale gada że nim swego kołduna nie napełni,potrzebne jej na gwałt pincet +.
Pds
Pds 25.06.2019, 19:01
Dobrze ze absolutorium za nami może ktoś się w końcu weźmie za to co się dzieje za jednym ze sklepów w Kołbaczu (pod namiotem) przeciez to bezpośrednie sąsiedztwo szkoły. Aż dziwne że nikt z tym jeszcze porządku nie zrobił.
Wieszcz
Wieszcz 25.06.2019, 20:06
A kto niby miałby coś z tym zrobić jak tam jeden z radnych pod tym namiotem urzeduje
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 25.06.2019, 18:37
Wynik 13:0 świadczy tylko i wyłącznie o tym, że w gminie sprawy idą w dobrym kierunku. Dobry gospodarz to i dobre wyniki.
Jshd
Jshd 25.06.2019, 18:23
To wszysgko za nasze pieniedze....naiwniacy!!!!
Dzidek
Dzidek 25.06.2019, 21:55
Bo ludzie to Panie głupie są :D
plebs
plebs 25.06.2019, 18:10
Najlepsze na absolutorium :Odwłok muchy, dwa patyki, ogon żubra, trzy papryki, płetwa rybia, łój z indora, jedna mysza, ale spora. Dodaj octu, arszeniku i zamieszaj to w nocniku.
ekspert
ekspert 25.06.2019, 18:08
Jestem ekspertem od tortów,zadawajcie pytania-czekam
Dzidek
Dzidek 25.06.2019, 21:51
Ile ten tort mógł kosztować?
happy birthday
happy birthday 25.06.2019, 17:41
A świeczki z tortu to kto zdmuchiwał?!
Gratulacje
Gratulacje 25.06.2019, 15:26
Bardzo czytelny raport. Ale to przede wszystkim osiągnięcia się liczą a te są niezaprzeczalne. Nawet ze smrodziarą pani sobie dała radę. Tak trzymać. Tylko te chłopaki urzędnicy (?) czy radni (?) patrzą na panią wygłodniali. To straszny stres. Nie dziwię się.
??
?? 25.06.2019, 17:34
Kto to jest "smrodziara"?
Mieszk. pow. gryfińskiego
Mieszk. pow. gryfińskiego 25.06.2019, 15:22
Widać gołym okiem jak gmina Stare Czarnowo nadrabia zaległości po poprzednikach. Szkoda, tylko,że ok10 lat za póżno. Ale tak się trzymali stołków.\, że trudno było przegonić do Gryfina, a sio, a sio...............
Mieszkaniec  gminy
Mieszkaniec gminy 25.06.2019, 14:41
Brawo Pani Wójt ze Starego Czarnowa, na 13 obecnych Radnych 13 głosowała - za absolutorium . No tak, no tak za dobrą , a nawet dobrą prace - dużo inwestycji , pozyskanych środków unijnych itp itd - Radni zagłosowali w 100 %. My też się dołanczamy do gratulacji.
miejscowe przysłowie
miejscowe przysłowie 25.06.2019, 17:35
Wosiu z wozu, koniom lżej!
........
........ 25.06.2019, 14:01
Donalda Wygaszają leszcza na raty. Po co Niemcom folksdojcz, który utracił wpływy w Polsce. Takich się spuszcza w kiblu w pierwszej kolejności.
jojo
jojo 25.06.2019, 13:19
Jest wielkie prawdopodobieństwo, że tak się stanie. Temu oszalałemu lewactwu z państw zachodnich zależy na zniszczeniu prawicowego rządu w Polsce i zrobią wszystko w tym celu. Na czele KE postawią nawet kompletnego durnia, oby tylko szczekał na nas i szarpał za nogawki. Jeżeli chcemy nadal żyć w państwie rządzonym przez prawicę i być chrześcijanami, to nie mamy czego szukać w UE. Przyjaźń z USA też nam w tym momencie nie pomaga. Z jednej strony lewactwo, a z drugiej nieuzasadnione roszczenia żydowskie.
NIEpokorny
NIEpokorny 25.06.2019, 21:54
Zacznijmy od tego że w Polsce nie ma rządu prawicowego xD
A "przyjaźń z USA" to zwyczajna podległość :P
biale zeby schetynki
biale zeby schetynki 25.06.2019, 13:49
Nie ma watpliwosci, ze w Bruksela obstawia sie tylko ludzmi mafii. O tym powinno sie glosno mowic, ze wazne stanowiska Unii europejskiej sa tylko dla sprawdzonych tzw swoich zlodzieji. To nie wazne, ze nieuk I len, czy dewiat, wazne aby robil to co mafia powie. Dlaczego nie wyjasniono sprawe pedofili w Brukseli, no bo pedofile zajmowaly wazne stanowiska i cisza . Jak widac wszystko jest budowane na gnoju, a pensje sa wysokie, aby cicho siedzieli I wrazenie szumu tego gnoju bronili. Tak zawojowali Europe!
szeroki ogląd sprawy
szeroki ogląd sprawy 25.06.2019, 13:27
Jak tam była demokracja to twoja rodzina jeszcze parobkami była i na folwarku pracowała, więc troche pomysl zanim coś skrytykujesz bezmyslnie.
halo
halo 25.06.2019, 13:45
zaden kraj nie byl zniszczony przez niermcy tak jak polska i potem 50 lat zycia w komunizmie dopiero teraz podnosimy sie.ciekawe w jakim miejscu by byly niemcy jak by zostali zniszczone tak jak polska.dziekuje za ortografie
helo
helo 25.06.2019, 17:36
A zwłaszcza powiat gryfiński był zniszczony w wojnę i po wojnie.
zdziwiony
zdziwiony 25.06.2019, 12:55
Zawsze były kwiaty, a teraz tort. Co za zmiana obyczajów.
kawa
kawa 25.06.2019, 12:59
Taka gotączka to popłynie!
bywalec sesyjny
bywalec sesyjny 25.06.2019, 13:16
Na sali obrad jest klimatyzacja!

Pozostałe