Poszukują mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo

  • 28.06.2019, 14:37
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Poszukują mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo
Przez strażaków i policjantów oraz ratowników WOPR prowadzone są działania poszukiwawcze. Służby zostały zawiadomione dzisiaj 28 czerwca 2019 r. po południu, że jeden z mieszkańców gminy Cedynia zamierza odebrać sobie życie. 42-letni mężczyzna miał być widziany w okolicy Odry w Osinowie Dolnym.

Do akcji poszukiwawczej zadysponowano jednostki zawodowej i ochotniczej straży pożarnej z łódkami oraz Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

 

Aktualizacja z 28.06.2019 r. godz. 21.00:

Ze względu na zapadający zmrok poszukiwania zostają przerwane. Będą wznowione w sobotę 29 czerwca 2019 r. od godz. 10.

 

AKTUALIZACJA z 29.06.2019 r.:

Zaginiony odnalzł się 29.06.2019 r. Napisaliśmy o tym tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32845,odnazl-sie-poszukiwany-odwieziono-go-do-szpitala

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pomoc
pomoc 29.06.2019, 10:39
Dlaczego znajomi, rodzina, bliskie otoczenie nie rozmawia z ludźmi, nie dostrzega problemów, nie pomaga? Później zdesperowani ludzie idą po najłatwiejsze rozwiązanie, które tak naprawdę nie rozwiązuje niczego, a wręcz dostarcza dodatkowych smutków.
znajoma
znajoma 28.06.2019, 23:55
Żeby się szybko znalazł. Pawle wracaj do domu!
Asia
Asia 28.06.2019, 23:54
Jest to ewidentnie wołanie o pomoc najwyraźniej nie radzi sobie ze sprawami osobistymi może to jest sprawdzenie kto wyciągnie pierwszy pomocną ręke ... każdy z nas ma zawachania każdego z nas przerastają sprawy życia codziennego ciągły pogoń stres .... cieżko oceniać nie znająć sytuacji ale to już jest oznaka desperacji i nie radzenie sobie samym z.sobą ....acz kolwiek podziwiam.ludzi ktorzy potrafią siegnąc po sznur owinąć sie.sami sie powiesic świadomie .... jedni sami sie narażaja.świadomie na.życie z jakiś.tam powodów nie zalerzy im.na życiu gdzie inni cierpią z.powodów chorób lub giną nie winnie wypadkach .... ech..... przykre
świetlik
świetlik 28.06.2019, 22:15
Długa ta noc w Widuchowej!
Knagulec
Knagulec 28.06.2019, 21:56
Spokojnie jest pewnie u jakiejś ***ncji i wróci
Nie podpisałeś się
Nie podpisałeś się 29.06.2019, 07:06
Każdy ocenia swoją miarą.
Podatnik
Podatnik 28.06.2019, 20:14
Wopr czy raffer pojechał albo raffer czy wopr
Patryk
Patryk 28.06.2019, 21:39
A jaka to różnica?
....
.... 28.06.2019, 19:45
Taki człowiek potrzebuje pomocy chce być zauważony to nie jest tak że mówi i idzie popełnić samobójstwo..... W taki sposub wola o pomoc... Oby się znalazł
m
m 28.06.2019, 21:28
No oby,oby.Tylko dlaczego nikt z rodziny nie nakłonił człowieka do psychologa czy nawet psychiatry,tylko dopiero teraz ajwaj.
Tysiące złotych w kosmos na poszukiwania.
nino
nino 28.06.2019, 21:38
Jakbyś wiedział, że się przewrócisz to byś nie wstawał z łóżka!
???
??? 28.06.2019, 19:49
To dlaczego go nigdzie nie ma?
Wędkarz
Wędkarz 28.06.2019, 18:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Marcin
Marcin 28.06.2019, 19:03
Kolejny komentujący debil.
autko
autko 28.06.2019, 17:52
Dobry był z niego mechanik!
mam nadzieję
mam nadzieję 28.06.2019, 19:48
Dobry JEST z niego mechanik!
klio
klio 28.06.2019, 17:44
To góral z gór i słów na wiatr nie rzuca. Niestety....
Ktoś
Ktoś 28.06.2019, 16:05
Gdyby chciał to zrobić to by zrobił po cichu nikt by nie wiedział....
Brutalne ale prawdziwe...
robert
robert 28.06.2019, 16:00
Oby się znalazł żywy.

Pozostałe