Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Mając zakaz prowadzenia pojazdów, spowodował kolizję z autobusem wiozącym dzieci na kolonię

  • 30.06.2019, 09:23
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mając zakaz prowadzenia pojazdów, spowodował kolizję z autobusem wiozącym dzieci na kolonię Fot. Policja
Patrol Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie podczas kontroli drogowej samochodu volkswagen passat ujawnił, że 36-letni mieszkaniec powiatu gorzowskiego kieruje pojazdem pomimo zakazu prowadzenia pojazdów wydanego przez Sąd Rejonowy w Międzyrzeczu. Na dodatek okazało się, że był on też sprawcą kolizji drogowej na 27. kilometrze drogi S3, w której udział brały dwa inne pojazdy: honda civic i autobus vol futura przewożący dzieci na wakacyjną kolonię. Do zdarzenia doszło 29 czerwca 2019 r. w okolicy miejscowości Piątnica – informuje portal igryfino asp. szt. Marcin Karpierz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Na szczęście w kolizji nikt nie ucierpiał i dzięki profesjonalnej obsłudze zdarzenia przez patrol i pracowników S3 nie wystąpiły duże utrudnienia w ruchu. Przyczyną zderzenia było prawdopodobnie niedostosowanie prędkości i niezachowanie bezpiecznego odstępu od pojazdu poprzedzającego.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nałóg
nałóg 04.07.2019, 21:22
Znowu Zbigniew K. narozrabiał?
pałą
pałą 04.07.2019, 11:03
Tylko guma i solidne gumowanie!
podejrzewam
podejrzewam 03.07.2019, 18:49
Pewno mu zabrali bo prowadził po pijaku.
do Edka, co we własnym oku... itd...
do Edka, co we własnym oku... itd... 01.07.2019, 23:03
Edku - "pupilu ubecki" - a pisowski radny i doradca marszałka z Opola - bez prawa jazdy kierował - miał miejsce parkingowe pod urzędem - i w dodatku szef skierował go.... do nadzoru nad ośrodkiem egzaminacyjnym kierowców...

I co po wybuchu afery?

"będziemy wyjaśniać"....
Edek
Edek 01.07.2019, 22:38
Co tu się zwykłym ludziom dziwić może napiszcie artykuł o najsztubie pupilku ubecki ej tvn
!!!
!!! 01.07.2019, 22:22
A ja myślałem , że to Zbigniew K.
radny
radny 04.07.2019, 11:04
Zbigniew K. jest nietykalny!
pantera
pantera 04.07.2019, 14:11
Jest nietykalny?! Do czasu. Do czasu....
Rafik
Rafik 30.06.2019, 18:24
W Polsce zaraz dowala 3 lata zakazu z 0.6% co potrafi komus zrujnowac zycie. Na Zachodzie jak to jest xa pierwszym razem to jeszcz3 jest żółta kartka a u nas zaraz zapier...
ŻBYSZEK
ŻBYSZEK 01.07.2019, 17:48
Ile jest warte dla ciebie ludzkie życie np twojego dziecka jeżeli masz?
Edek
Edek 01.07.2019, 22:42
Zbyszku to pytanie skieruj do Cimoszewicza i najsztuba ten ostatni już jest po wyroku.. Może kilka słów o wyroku a co napiszesz o mężu gurniak widzisz w tym kraju komuchy i pupili tvn maja się dobrze a te twoje frazesy schowaj w bajki
do Edka, co to belki we własnym oku.... itd
do Edka, co to belki we własnym oku.... itd 01.07.2019, 23:05
spójrz edku na swój pis. Frazesy zachowaj do usprawiedliwiania swoich partyjnych pobratymców.
Jak w Opolu...
Obywatel
Obywatel 01.07.2019, 16:37
Odrazu powinni debilom zabierac prawko i monitorawac fajtlape co nie umie jezdzic a najlepiej zakladac takim idiota opaski monitorujace zeby wiecej idiota nie wsiadl do auta moze wtedy dalo by rade wyrepic baranow z drog
Wolne sady i ogrody
Wolne sady i ogrody 30.06.2019, 10:20
Nic mu nie zrobią. Najsztub potrącił staruszkę na pasach, prawo jazdy też miał wcześniej zabrane samochód bez papierów. Ale WOLNE SĄDY w nagrodę, że nie był pijany umorzyły bo staruszka była za szybka.
krótko
krótko 30.06.2019, 09:54
Po prostu nałogowiec i tyle.
Jupi
Jupi 30.06.2019, 17:55
Sam jesteś nalogowoec ciołku pijany nie był
Rugeer