Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Kobieta w ciąży uderzyła w drzewo

  • 05.07.2019, 11:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kobieta w ciąży uderzyła w drzewo Policja (arch.)
Do wypadku doszło kilkanaście minut temu na drodze krajowej nr 31 na trasie Gryfino-Chojna. Do wypadku doszło w okolicy Widuchowej między stacją paliw a zjazdem na Krzywin.

Kobieta prawdopodobnie w ciąży, z nieustalonych przyczyn uderzyła autem w drzewo. 

Ten odcinek drogi jest zalesiony. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aborcja jest spoko
Aborcja jest spoko 05.07.2019, 19:48
Jakby nie była w ciąży to by nie uderzyła. Ciąża to symbol pisowskiej Polski.
Lopez
Lopez 05.07.2019, 15:28
Na *** są zdjęcia prawidłowego auta który się rozbił widać gdzie bardziej pilnują szczegóły a nie dodają bylejakie zdjęcie.
obrazkowe społeczeństwo
obrazkowe społeczeństwo 05.07.2019, 16:13
przecież masz, że archiwum - hieny ze zdjęciami konającej księżnej Diany ci się zachciało?
Zobaczyć kobietę w ciąży po wypadku?
Wyluzuj!
Obrazkowe społeczeństwo - treść nieważna, tylko obrazki...
spokojnie
spokojnie 05.07.2019, 16:17
Hieny 24 nie przekonasz.
Kierowca
Kierowca 05.07.2019, 15:22
Do redakcji pytanie. Czy przedstawianie zdjęć zupełnie innego samochodu jest w porządku? To zupełnie inny samochód za wyjątkiem podobnego koloru. To był Renault Clio, jechałem tamtędy i właśnie taki samochód tam był rozbity.
spokojny
spokojny 05.07.2019, 16:18
A czy ty potrafisz czytać czy tylko piszesz na tym 24. Jak potrafisz to przeczytaj podpis.
obrazkowe społeczeństwo
obrazkowe społeczeństwo 05.07.2019, 16:16
No i? Dla mnie liczy się tekst informacji - a dla ciebie obrazki?
Wolisz nie wiedzieć co się stało, aż ktoś pojedzie do Widuchowej i zrobi zdjęcie wraku?
Czy poszkodowanej?
Pomyśl zanim ocenisz
Pomyśl zanim ocenisz 05.07.2019, 22:20
Skoro tak to patrz... Siedzisz sobie w domu, masz luz, patrzysz w neta i widzisz opis wypadku... Myślisz sobie, że akurat ktoś z twoich bliskich mógł tamtędy jechać... Ale patrzysz na zdjęcie i widzisz jakiś fake'owe zdjęcia samochodu i olewasz sprawę bo to nikt o kim mogłeś pomyśleć... Po jakimś czasie dzwonią do ciebie z policji albo znajomi że był wypadek, okazuje się że jednak ktoś bliski... Wyrzuty sumienia? Myśli że gdyby zdjęcie było autentyczne może był byś właśnie na miejscu zdarzenia... Różnie bywa
pomyśl, zanim zaczniesz fantazjować...
pomyśl, zanim zaczniesz fantazjować... 05.07.2019, 22:35
to żeś wymyślił - jak nie skojarzyłeś opisu - to i samochód ci nic nie dał - chyba że jakiś unikatowy...
zalesiony
zalesiony 05.07.2019, 14:29
Nikotyński musi odejść!
Schetyna kaput
Schetyna kaput 05.07.2019, 14:47
Twoja stara tez
Wspolczuj
Wspolczuj 05.07.2019, 12:43
Mam nadzieje, ze ta Pani i dziecko wyszli z tego bez szwanku
Jarek
Jarek 05.07.2019, 12:36
Jak jest w wysokiej ciąży to nie powinna sama jeździć samochodem.
Czytelniczka
Czytelniczka 05.07.2019, 13:01
Jeśli ciąża przebiega prawidłową to nie ma przeciw wskazań aby jeździła sama.
Oburzony
Oburzony 05.07.2019, 12:34
Wypadek to nie powód do drwin, śmiechu. Zdarzyć się może każdemu. Współczuć należy takiej osobie , a nie głupio komentować.
l
l 05.07.2019, 11:26
Ale Polonezem jechała?
w poślizgu
w poślizgu 05.07.2019, 12:06
Poloneza tańczyła!
xyz
xyz 05.07.2019, 11:21
Przykra sprawa. Moze rodzić zaczęła?

Pozostałe