Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Wiemy, ile wydano na Dni Gryfina i rekonstrukcje historyczne

  • 08.07.2019, 13:05
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiemy, ile wydano na Dni Gryfina i rekonstrukcje historyczne
Znamy kwoty wydatkowane w latach 2015-2018 na organizację Dni Gryfina oraz widowiska historyczne. Przez cztery lata na Dni Gryfina i rekonstrukcje historyczne wydano łącznie 1.447.595,76 złotych. Przychody z tych imprez wynosiły razem 157.684,60 zł, w tym pozyskane przez gminę Gryfino środki od sponsorów stanowiły łącznie 117.208,50 zł.

W okresie od 2015 do 2018 r. najdroższe Dni Gryfina były w ubiegłym roku (tegorocznych kosztów jeszcze nie znamy). Na święto gminy wydano wówczas 373.386,67 zł.

Natomiast najdroższe rekonstrukcje historyczne zorganizowano w latach 2016 i 2017. Na każde z tych widowisk historycznych wydano ponad 200.000 zł.

Szczegóły publikujemy w fotogalerii.

Powyższe dane są odpowiedzią wiceburmistrza Pawła Nikitińskiego na interpelację złożoną przez radnego Rady Miejskiej w Gryfinie Piotra Romanicza.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (139)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wodzu
wodzu 13.07.2019, 07:15
Normalnie szkoda słów. Zarząd Gminy prowadzi bardzo destrukcyjną politykę. Już dawno Naszym" WODZĄ" przestało zależeć na losie współmieszkańców.
Fan Mietka
Fan Mietka 12.07.2019, 15:43
Ten człowiek -Nikietynski nie zna wartosci pieniadza. Łatwo sie wydaje cudze pieniądze. Mam nadzieje, ze w przyszlym roku dojdzie do referendum i zostana odwolani
falszywa moneta
falszywa moneta 12.07.2019, 19:28
Przecież Nikitiński i Sawaryn to jak awers i rewers!
...potłuc:):):)
...potłuc:):):) 12.07.2019, 20:01
a ten trzeci to jak trzecia strona medalu???
tyle jego co pomruczy na sesji
tyle jego co pomruczy na sesji 12.07.2019, 20:20
On sie w ogóle nie liczy.
krótko
krótko 12.07.2019, 12:48
Dyzma i Vice Dyzma w akcji.Nieudaczniki.
papla
papla 11.07.2019, 22:55
Zrekonstruować to trzeba ten zarząd gminy bo jest beznadziejny sądząc po owocach.
zebu
zebu 12.07.2019, 10:42
Bo po owocach ich poznacie - jak mówi stare przysłowie.
......
...... 11.07.2019, 10:36
jeszcze się wam chce ględzić w2 tym temacie .Pogoda się poprawia .trochę optymizmu
szkoda słów na buca...
szkoda słów na buca... 11.07.2019, 22:56
Powiedział Mnietek zastanawiając się, czy wpaść do pracy?...
... Dzisiaj, 10:36 jeszcze się wam chce ględzić w2 tym temacie .Pogoda się poprawia .trochę optymizmu


......
...... 12.07.2019, 06:25
faktycznie :szkoda słów na buców.pogoda jednak bardziej cieszy
do buca
do buca 12.07.2019, 08:10
i Mnietek jak zwykle wybrał pogodę a nie pracę...
kwark
kwark 12.07.2019, 10:29
Bo raz pogoda jest a raz jej nie ma!
pracuś
pracuś 12.07.2019, 09:41
przychodzenie Mietka do pracy nie zależy do pogody...
Bo my ni momy pinindzy
Bo my ni momy pinindzy 10.07.2019, 13:05
Podobno w tym roku to 730 tysięcy.
pracuś
pracuś 12.07.2019, 09:42
I dlatego krętaczą, że "nie policzyli kosztów Dni Gryfina?
Od maja do lipca liczą?
szkoda słów...
szkoda słów... 11.07.2019, 22:54
poczekają jeszcze trochę, będzie ponad milion, to warto będzie się dogadać - wtedy się zainteresują...
spadochroniarz z Arnhem
spadochroniarz z Arnhem 09.07.2019, 23:59
Nikotyński musi odejść!
o rany...
o rany... 10.07.2019, 06:58
A co, drugi Miler ma go zastąpić? O rany...
armagedon
armagedon 10.07.2019, 08:38
dwa braty w gminie? Armagedon!
Fakt
Fakt 10.07.2019, 09:19
Raczej Waterloo dla gminnego Napoleona nikretyńskiego
trio
trio 10.07.2019, 09:10
W tym 4 nieudaczników życiowych.
...
... 10.07.2019, 10:07
jak się słucha sesji albo czyta ich odpowiedzi, to w tym tercecie chyba jest więcej niż 4...
Petrus
Petrus 10.07.2019, 10:22
Myslisz, ze mają po kilka twarzy?
:)
:) 10.07.2019, 14:41
raczej jaźni...
do kabareciarza!!!!!!!!!!!!!!!!!
do kabareciarza!!!!!!!!!!!!!!!!! 09.07.2019, 22:26
a ,z tego ,co można przeczytać na tym szajsie,to wywnioskować można ,że redaktorzyna przygotowuje sobie stołek na etat do gminy-czyżby powtórka z rozrywki,oczywiście,że tak-głuptasku,przecież wszyscy to wiedzą,tego ukryć się nie da!!!!!ale z twoim brakiem inteligencji- po prostu chłopinko to jest NIEMOŻLIWE-jesteś śmiesznym chłopaczkiem i do piaskownicy natychmiast!!!
:-(
:-( 09.07.2019, 23:54
Masz jakieś sygnały że po Tomku teraz Kamil idzie do urzędu? Cóż sprawa z prezesem spółdzielni się rypła...
Gryf
Gryf 10.07.2019, 19:46
Tych dwóch nieudaczników? Ich to na szczaw !!! .
o rany...
o rany... 10.07.2019, 06:57
Kolejny Miler w urzędzie w Gryfinie? "redaktorzyna przygotowuje sobie stołek na etat do gminy"?
O rany....
Gryf
Gryf 10.07.2019, 21:43
Sawaryn chyba by zwariował !!!! ( tych ciołków )
ajaj aleluja i do przodu
ajaj aleluja i do przodu 09.07.2019, 21:39
https://youtu.be/6Zd2vOaBE-0 mietek jak dzeppeto ha a ah https://youtu.be/j6cIqDgPA_I
taki tam
taki tam 09.07.2019, 19:05
i rozrywka https://youtu.be/BRwFEYYfo_M
obserwator
obserwator 09.07.2019, 17:59
A trawy na nasypach kolejowych przy POMORSKIEJ nie ma kto skosić totalny syf w tym mieście gdzie są włodarze tego miasta
liczydło
liczydło 09.07.2019, 16:57
Długo liczą imprezę z początku maja do lipca? To nic dziwnego, że sala kosztuje 18 mln, chociaż inne samorządy budują trzy razy taniej - tam szybciej liczą...
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 09.07.2019, 14:35
winnicki ma telewizor na baterię ha ha ah OŚWIECONY czy co https://youtu.be/lgBVRBfDe-Y wszelkie podobieństwa do komendanta policji są czysto przypadkowe i niezamierzone ha a ah a PS POZDRAWIAM i miłego dnia
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 09.07.2019, 14:25
tw WINNICKI https://youtu.be/lgBVRBfDe-Y WSZELKIE PODOBIEŃSTWA I ZBIEGI NAZWISK DO POLICJI SĄ CZXYSTO PRZYPADKOWE i nie mają na celu kogos obrazić ha ha ah
Wasz srutututu
Wasz srutututu 09.07.2019, 14:15
Powiem wam, że usłyszałem w Warszawie srutututu. I w zaufaniu teraz wam srutututu.
Trudne dodawanie
Trudne dodawanie 09.07.2019, 09:46
Tegoroczne dni Gryfina jeszcze nie policzone!? Aż strach się bać ile czasu można to liczyć następna bezczelna prymitywna ściema
Ujemne plusy hehe
Ujemne plusy hehe 09.07.2019, 11:59
Skarbnico Blejsz do roboty ! To nie melioracja !
Nikt-tyński
Nikt-tyński 09.07.2019, 14:25
Tu lepsze wałki idą niż w melioracji.... Całe szefostwo poszło siedzieć a księgowa nie.... Nagroda za współpracę ?
byk
byk 09.07.2019, 16:40
on nawet może sie brendzlować ha ah ah w tej ***ni
zgroza
zgroza 09.07.2019, 09:48
Podejrzewam że jeszcze rachunków nie popłacili!
saper
saper 09.07.2019, 09:44
No prosze, taki mieli pomysł i już bankructwo. Czyli był to niewypał.
niewypał
niewypał 09.07.2019, 09:40
Nikotyński musi odejść!
niepindol
niepindol 09.07.2019, 09:43
Jeszcze dziś obywatelu z Czechosłowackiej tego nie pisałeś. A co z twoim Tomeczkiem? Kiedy na jego temat wskoczysz?
on tak ma...
on tak ma... 09.07.2019, 09:47
Jednego wielbi, drugiego nienawidzi...
I przy okazji ma zlecenie na zaśmiecanie forum swoimi wpisami...
wykrywacz korupcji
wykrywacz korupcji 09.07.2019, 09:49
Płatne, czy przysługa za przysługę?
płaczcie dalej,na nic więcej was nie stać
płaczcie dalej,na nic więcej was nie stać 09.07.2019, 09:19
kodziarze i pełowcy na jesień, zapłaczą się po klęsce wyborczej,pozostaje wam tylko gruby ręcznik na otarcie łez
do trolla
do trolla 09.07.2019, 09:40
Kopać leżącego to przyjemnosc? Czy płąatne zlecenie?
ego pod niebo:):):)
ego pod niebo:):):) 09.07.2019, 08:50
Powiedz obłudniku, czy cię ruszył epitet "dwa tłuki" czy "ciepły klusek"?