Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Poszukiwany listem gończym wpadł pijany za kółkiem

  • 08.07.2019, 11:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Poszukiwany listem gończym wpadł pijany za kółkiem Policja (arch.)
Pod Gryfinem policjanci zatrzymali 40-latka, bo dziwnie zachowywał się na drodze. Okazało się, że ma powyżej 1,3 promila alkoholu we krwi. W trakcie wykonywanych czynności wyszło na jaw, że to nie jest jedyna jego przewina.

-Ponadto kierował pojazdem wbrew obowiązującego go zakazowi prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Kierujący okazał się również osobą poszukiwaną kilkoma nakazami wydanymi przez Sąd Rejonowy w Gryfinie – informuje asp. sztab. Marcin Karpierz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do zdarzenia doszło w piątek 5 lipca 2019 r. o godzinie 19.41 miejscowości Żórawie pod Gryfinem.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Hubcio
Hubcio 12.07.2019, 17:37
Hahah masakra!:)
Banks
Banks 10.07.2019, 21:01
Bardzo dobrze Pazikowa juz dawno powinna pogonic Dula a nie lata jak po*** po adwokatach i dzieci pieniądze wydaje !!!! A on wychodzi i dalej to samo robi!!! Braciszek jej dostal na glowe przez dula bo karmił go alla parmezanem.
Hubcio
Hubcio 10.07.2019, 20:11
Prosze was! Pani W.P tak samo pomaga w ***niu ludzi jak dulik. Ladnie ja wyćwiczyl.
Rr
Rr 10.07.2019, 03:31
Złapali i dobrze. Co sie czepiacie dziewczyny.
Nina 33
Nina 33 09.07.2019, 13:48
Poprostu niech ta dziewczyna przestanie jezdzic anikomu nic sie nie stanie bo moze przez swoja glupote zabic kogos lub miec swoje dzieci na sumieniu.
jeZUS  MARIA PEKŁA  GUMA Z GUMOFILCA VEL KNAGULCA
jeZUS MARIA PEKŁA GUMA Z GUMOFILCA VEL KNAGULCA 09.07.2019, 13:48
https://youtu.be/KaOEVHQoHzM boże boże bozenko
Lepsza strona miasta
Lepsza strona miasta 09.07.2019, 13:35
Bożenka to chyba jakaś rodzina że staje murem za patologią! Mówię stanowcze nie dla tej kobiety która jest nie odpowiedzialna bez uprawnień i szkoły!!! zajmuje sie innymi dziećmi to jakaś kpina!! Wielokrotnie widzialam w przedszkolu tego kryminaliste co to ma znaczyc gdzie jest Dyrekcja tego przedszkola sprawa powinna zostac na glosniona w 7 dni Gryfina pan burmistrz zobaczy może czas zmienić rządy... kobieta jeździ bez prawa jazdy co to ma być a co najlepsza z dziećmi!! Nie odpowiedzialna kobieta cóż więcej chyba wystarczy ! Bez reakcji społeczeństwa w końcu dojdzie do tragedii !!!!
Gryfino mówi  nie Gaźnikowej!!!!!!
Gryfino mówi nie Gaźnikowej!!!!!! 09.07.2019, 09:04
Trzeba isc do tego przeczkola i zrobic porzadek bo moje dziecko nie bedzie zostawiane pod pieczą tej kobiety nie odpowiedzialnej Weronika Pazik jest tam pracownikiem gospodarczym a zajmuje sie dziećmi!!!!! Trzeba isc do gazety i opisac to przdczkole !!! PANI DYREKTOR APELUJE DO PANI,SPRAWA WYMAGA INTERWENCJI Z PANI STRONY .
Bożenka
Bożenka 09.07.2019, 09:45
A co ma piernik do wiatraka???... Brak słów... Ludzie ogarnijcie się!!!! Praca tej Pani ma się nijak do życia prywatnego. Każdy tylko potrafi krytykować i obrażać, a może by tak podpisać się z imienia i nazwiska - cwaniaczki internetowe. Nie jeden ma za pazurem a ma się za niewiadomo kogo.... Nie pozdrawiam
Grażynka (to od Janusza)
Grażynka (to od Janusza) 09.07.2019, 09:47
To jak się nazywasz Bożenko?
Nina 33
Nina 33 09.07.2019, 08:33
Tylko jeszcze niech policja zajmie sie jego dziewczyna ktora rowniez jezdzi bez prawa jazdy i na dodatek z dziecmi ktore nawet nie maja fotelikow.! Az strach wychodzic na ulice. Chyba ona tez chce trafic tam gdzie jej facet.
dom spokojnej starości
dom spokojnej starości 09.07.2019, 08:42
Razem ich nie posadzą :-)
Mile widziane
Mile widziane 08.07.2019, 23:23
Dulik ty pało w końcu cię złapali!!! Jednego narkomana mniej! Pajac z Armii Krajowej Pazikowa to pewnie w ręczniki płaczę!!!!!!
Knagulec
Knagulec 08.07.2019, 13:07
Co za łajza chodząca tylko guma
racja
racja 08.07.2019, 13:23
Tylko guma i solidne gumowanie go może otrzeźwić!
GG
GG 08.07.2019, 13:52
Dołączam się, solidne gumowanie czyni cuda.
Knagulec
Knagulec 08.07.2019, 14:06
Dobrze gadacie tylko guma

Pozostałe