Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Gratulujemy absolwentom I LO wyników matury!

  • 08.07.2019, 23:25
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gratulujemy absolwentom I LO wyników matury! fot. TWS
Sławomir Głuszak, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gryfinie jest dumny z wyników matury tegorocznych absolwentów liceum. Zdawalność osiągnięto na poziomie 85,20 procent.

Oto kilka danych statystycznych dotyczących I Liceum Ogólnokształcącego im. Aleksandra Omieczyńskiego w Gryfinie:

 

Liczba absolwentów LO, którzy przystąpili egzaminu maturalnego: 81

w tym:

- osób, które zdały egzamin – 69

- które mają prawo przystąpienia w sierpniu do egzaminu poprawkowego – 8

- które nie zdały egzaminu z więcej aniżeli jednego przedmiotu – 4

 

Zdawalność absolwentów LO (wyrażona w procentach)

ZSO w Gryfinie – 85,20

w powiecie gryfińskim - 76,30

w województwie zachodniopomorskim - 81,10

w kraju - 86,40

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (42)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Poprawność
Poprawność 12.07.2019, 08:29
Mama ma rację. Dlaczego nie dbac8e o swoich mieszkancow i wyborcow? Sprawa darmowych przejazdow czeka na podpis i decyzję burmistrza.
Mama już dwojki uczniów z Pobożniaka i XIII
Mama już dwojki uczniów z Pobożniaka i XIII 10.07.2019, 13:31
Panie Seweryn !!! Wiele naszych dzieci dostało się do szczecińskich liceów. Czy po kilku latach doprowadzisz leniu do tego, aby nasze dzieci korzystały z bezpłatnej komunikacji w Szczecinie, wzorem dzieci ze Stargardu, Goleniowa, Kołbaskowa, Dobrej i wieli innych miejscowości z SOM. Podobno nieudolny człowieku jesteś członkiem zarządu SOM.
Angermunde
Angermunde 10.07.2019, 13:29

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

57
57 10.07.2019, 13:25
Radość z osiągnięcia wyników poniżej średniej krajowej i nazywanie tego elitarną szkołą, niepokoi mnie.
Za takie pieniądze to zbyt duże osiągnięcie dla nauczyciela.
Za takie pieniądze to zbyt duże osiągnięcie dla nauczyciela. 10.07.2019, 22:54
Nazywając szkołę elitarną mieliśmy namyśli nauczycieli .
Chwała nam za to , że uczniowie dzięki nam osiągnęli tak wysoką średnią , wprawdzie naciąganą . Ale to przecież niezwykłe osiągnięcie patrząc na rodziców.
P/S
Jestem na urlopie mam***
Wszystko jest względne nawet ZERO bezwzględne
Wszystko jest względne nawet ZERO bezwzględne 10.07.2019, 13:18
Młodzi ! Jeżeli nie dostaliście się do żadnego liceum składajcie papiery w Angermunde. Czeka na was internat, wysokie stypendium, polskie klasy, kursy niemieckiego, wycieczka po Europie itd.
P.s. Poniżej średniej krajowej to nie jest sukces. Raczej porażka.
Ojgen
Ojgen 10.07.2019, 17:11
Tak powiedzial tez minister z pis, aby dzieci co nie znalazly miejsca w szkole, uczyly sie za granica.
do zera
do zera 10.07.2019, 13:26
Sam jesteś zero skoro chcesz odmóżdżyć Polskę
Trzy lata zmywaka - polak lat 20
Trzy lata zmywaka - polak lat 20 10.07.2019, 13:22
Niech jadą do Angermunde. Dajmy dzieciom szansę a nie tylko zmywak w Londynie.
Elitarna szkoła to nie jest
Elitarna szkoła to nie jest 10.07.2019, 00:41
Tak to jest poziom do D***!
Pokomunistyczny system ogłupiania jeszcze w szkolnictwie,
nauka rozwiązywania zagadek matematycznych, nauka na pamięć bzdurnych baśni , niejasna historia komu to potrzebne ?
Nauka zaczyna się dopiero po ukończeniu szkoły , a ci najbardziej zdolni uczniowie zaczną od mokrej szmaty, aż będą mieli dość i wtedy przyjdzie rozum do głowy i myśli , Po co mi to było ? Zmarnowanych tyle lat , nauczyciele, autorytety, nic nie warte.
pobiegne boso ha ah aha
pobiegne boso ha ah aha 09.07.2019, 21:28
SAŁAWEK CHOĆ NA CIPKI RÓŻOWE HA HA AH my w sld lubimy młode cipki ha ahah https://youtu.be/6Zd2vOaBE-0
oIo
oIo 10.07.2019, 00:28
Twoja matka mnie obrzydza
bat na głupoli
bat na głupoli 09.07.2019, 23:35
Ajwaj tabletki przeterminowane czy co?
oszerna nimfetka
oszerna nimfetka 09.07.2019, 18:58
https://youtu.be/BRwFEYYfo_M
Dan
Dan 09.07.2019, 17:04
To jest porazka, nie sukces, skora nasze liceum ponizej sredniej krajowej!!!!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 09.07.2019, 17:00
Wyniki wszystkich szkół są tutaj:
https://www.oke.poznan.pl/cms,…

a teraz konkrety „WSPANIAŁE WYNIKI MATURY W GRYFIŃSKIM LO”
poziom podstawowy:
do egzaminu z j. polskiego przystąpiło 81 osób zdało 95 % ze średnim wynikiem 52%
do egzaminu z matematyki przystąpiło 81 osób zdało 88,89 % ze średnim wynikiem 57,31%

poziom rozszerzony: (brak progu zdawalności)
do egzaminu z j. polskiego przystąpiło 18 osób, zdały ze średnim wynikiem 52%
do egzaminu z matematyki przystąpiło 16 osób, zdały ze średnim wynikiem 28,88%
do egzaminu z biologii przystąpiło 17 osób, zdały ze średnim wynikiem 29,88%
do egzaminu z chemii przystąpiło 9 osób, zdały ze średnim wynikiem 10,67%
do egzaminu z fizyki przystąpiły 2 osoby, zdały ze średnim wynikiem 17%
zdać maturę, czy zdać dobrze maturę - z takimi wynikami nie ma szans dostać się do dobrej uczelni.
81. uczniów przystąpiło do matury, A ILU BYŁO W KLASACH MATURALNYCH ?
I dlaczego nie przystąpili do matury?
Rodzic
Rodzic 09.07.2019, 17:35
Zapewne nie opanowali materialu.
przegrana
przegrana 09.07.2019, 23:02
S***iłam życie swojej córki wysyłając ją do tej szkoły Pani z chemii wielka porażka Podwyżka pensji za co żeby dostać trzeba się wykazać
Taka sama jak matka
Taka sama jak matka 10.07.2019, 00:23
Jeszcze możesz swój błąd naprawić, a córka ci może wybaczy.
Załatw córce robotę w Niemczech może pozna jakiegoś bogatego półTurka.
Poprawność
Poprawność 09.07.2019, 15:00
A ile osob ukonczylo szkołę? Prosimy pana dyrektora o idpowiedx.
Ojgen
Ojgen 09.07.2019, 14:53
Proszę jeszcze napisac ilu uczniow nie przystapilo do matury, szczegolnie z klasy policyjnej.
!!!
!!! 10.07.2019, 16:41
Na policję wystarczy wykształcenie średnie a więc ukończenie szkoły. Matury nie trzeba. W uzasadnionych i szczególnych wypadkach ( np. syn policjanta albo notabla z gminy) wystarczy podstawówka.
Uczen
Uczen 09.07.2019, 15:56
Zapewne nie przystapili ci co nie opanowali materiału. Normalne.
ABSOLWENTKA
ABSOLWENTKA 09.07.2019, 13:56
https://youtu.be/sw9ETYHtzis PISARZ MIŁOSCI HA AH AH
R
R 09.07.2019, 12:52
I LO w Chojnie lepsze a ani słowa o tym.
Mama
Mama 09.07.2019, 11:02
Gratulacje dla LO !!!
wielbiciel rużowych ci pek z SLD sie pyta
wielbiciel rużowych ci pek z SLD sie pyta 09.07.2019, 10:09
brawo sławek kiedy następna młoda żonka tuż po maturze czy jeszcze rośnie ???????
to się chwali
to się chwali 09.07.2019, 09:44
Brawo! Brawo! Brawo!
Rodzic
Rodzic 09.07.2019, 07:45
Brawo. Kozakiewicz dostanie nagrodę dyrektora.
0,7
0,7 09.07.2019, 09:45
Pójdzie na przelew
Nauczyciele
Nauczyciele 09.07.2019, 07:26
To raczej nie zasluga dyrektora, tylko nauczycieli przedmiotow maturalnych.
X
X 09.07.2019, 09:43
Raczej wszystkich nauczycieli którzy uczyli młodzież
taka prawda
taka prawda 09.07.2019, 09:46
Wyniki zależą głównie od dyrektora bo to nadzoruje i zatrudnia nauczycieli.
Napo Leon
Napo Leon 09.07.2019, 23:13
Wyniki matur są wprost proporcjonalne do milionów wydanych na salę gimnastyczną
ha ha
ha ha 09.07.2019, 01:23
A teraz na studia ia [potem na zmywak!
Real
Real 09.07.2019, 02:37
Zależy na jakie studia to po pierwsze. A po drugie co tatuś nagra młynarczykom to będzie. Do tego trochę korupcji politycznej , świństw, krętactw, obietnic bez pokrycia i mamy burmistrza, zastępców i wójtów.
judecyrkus
judecyrkus 09.07.2019, 23:14
i radnego w sejmiku

Pozostałe