Kolejne umowy w ramach Funduszu Dróg Samorządowych

  • 09.07.2019, 09:46
  • Centrum Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego
Kolejne umowy w ramach Funduszu Dróg Samorządowych ZUW (arch.) Tym razem gmina Gryfino nie podpisze żadnej umowy.
Dziś, wtorek - 9 lipca 2019 r., wicewojewoda zachodniopomorski Marek Subocz podpisze kolejne umowy z samorządami na dofinansowanie w inwestycji drogowych w ramach kolejnej edycji FDS.

Umowy podpiszą:

miasta: Szczecin, Stargard,

powiaty: stargardzki, goleniowski, choszczeński

gminy: Resko, Suchań, Kobylanka, Mirosławiec, Tuczno

 

Zapraszamy do ZUW na briefing i podpisanie umów, Sala Owalna (nr 1), godz. 11.00, dziś, 9 lipca (wtorek) 2019 r.

Centrum Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czyli Srutututu powiedział srutututu.
Czyli Srutututu powiedział srutututu. 09.07.2019, 14:18
Bo mysię skupiamy na obwodnicy, Łużyckiej i TENT w ramach POPĘD
Srutututu
Srutututu 09.07.2019, 14:12
Srutututu srutututu.
Zzzzzz
Zzzzzz 09.07.2019, 12:50
A Gryfino w ciasnej du.ie. miernoty dalej nic nie robią w sprawie dróg ?
szerokiej drogi już czas mapę życia w...
szerokiej drogi już czas mapę życia w... 09.07.2019, 13:32
Nikotyński musi odejść!
Dość POKO
Dość POKO 09.07.2019, 11:28
Już POKO rządzi ZAZ-em . Millery piszą !!!!
jaro
jaro 09.07.2019, 10:59
Ci PO-wcy zachowują się jak dzieci we mgle,oni są oderwani od rzeczywistości . Chcą dowalić tym co nie z nimi , ale dostaje się innym . Koryto POnad wszystko i basta ,a dalej niech się wali , niech się pali byle oni na krzesełkach ! Jak rządzili każdy widział ! POd siebie i kolesi ,reszta nie ważna.
Andrzej z Wegrowa
Andrzej z Wegrowa 09.07.2019, 10:20
Olgierdzie, nie bierz srebrników pisowskich. Miej honor.
hula
hula 09.07.2019, 11:01
Wara gnoje od Węgrowa! Wara od tej ziemi! Czy taki Arłukowicz kiedykolwiek słyszał o Polskich Termopilach? Czy on wie, jaka krew płynie w żyłach tych ludzi? Na pewno nie. Bo gdyby wiedział, to by swojego zaprzałego ryja tam nigdy nie pokazał. Wiem co mówię. Mój śp. Ojciec stamtąd pochodzi.
Miejscowi
Miejscowi 09.07.2019, 10:40
Andzeju miej honor, skocz z mostu oszczędź nan twego parszywego widoku
ewka
ewka 09.07.2019, 11:04
TVN ci nie wytłumaczyło? To leciało jakoś tak: żeby baby brały 500 plus i siedziały z bachorami w domu zamiast harować w Biedronkach, a staruchy miały na leki dodatkowe parę stówek na leki, zamiast wyzdychać. Tak to ciężko pojąć? To obejrzyj Fakty jeszcze ze trzy razy i prześpij się z lisienkowym Newsweekiem POd poduszką.
wkrótce
wkrótce 09.07.2019, 10:04
A Stare Czarnowo i owszem!
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 09.07.2019, 13:15
Stare Czarnowo niedawno podpisało umowę, na mocy której otrzymało ok. 340 tys. zł wsparcia.

Pozostałe