Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Nagrodzeni z okazji Święta Policji

  • 09.07.2019, 15:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nagrodzeni z okazji Święta Policji
Uroczystość z okazji Święta Policji zorganizowana została dzisiaj 9 lipca 2019 r. na placu przed Komendą Powiatową w Gryfinie. Na uroczystą galę oprócz policjantów i pracowników KPP w Gryfinie i jednostek podległych przybyli liczni goście. Obecny był zastępca komendanta wojewódzkiego policji insp. Piotr Ostrowski. Nie zabrakło także władz samorządowych oraz przedstawicieli Prokuratury Rejonowej i Sądu Rejonowego, straży miejskiej oraz innych instytucji współpracujących z policją.

Policjanci otrzymali awanse na wyższe stopnie policyjne.

W fotogalerii podajemy listę awansowanych pracowników KPP Gryfino.

O święcie policji pisaliśmy też tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32967,nic-tak-nie-cieszy-jak-patrol-pieszy-swieto-policji-w-gryfinie

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (65)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (64)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pestka
Pestka 14.07.2019, 00:58
Gratulacje dla nagrodzonych policjantów!
Hops
Hops 12.07.2019, 12:54
W tym roku niewielu nagrodzonych bo komendant się zmienił.
baza
baza 13.07.2019, 19:56
Ani swoich nie nagrodził ani tym bardziej zwolnieniowców-roszczeniowców.
Rydzyk
Rydzyk 11.07.2019, 08:03
Nieroby pasożyty gnębiący ludzi sprawiedliwość was dopadnie dają gnojom kajdanki pistolety niedorozwiniętym umysłowo łebkom po szkołach specjalnych i wysyłają ich w krzaki by gnębili ludzi porządek z wami pasożyty zrobią odpowiedni ludzie jak przyjdą do władzy ten łepek co rozdaje państwowe pieniądze na jakieś renty socjalnej dla bandytów kryminalistów też za to zapłaci bo to już za dużo sobie pozwalacie
roz sądny
roz sądny 12.07.2019, 12:55
A kogo interesują twoje fobie, Rydzyk?!
Też biznes
Też biznes 10.07.2019, 22:46
na emeryturze taki policjant będzie latał po Gryfinie i robił focie
Ajwaj ssam mocno
Ajwaj ssam mocno 10.07.2019, 13:59

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pindol
Pindol 10.07.2019, 14:01

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Wstyd
Wstyd 10.07.2019, 13:38
Gdzie Sawaryn ?!! Ukrył się czy zaspał ? Nigdzie go nie ma ? Wstyd mu po ostatnich czystkach ?
??
?? 10.07.2019, 15:15
Przecież jemu nie wręczali więc dlaczego miałby być?
Oko
Oko 10.07.2019, 14:53
Ależ skąd,jaki wstyd? Przecież na imprezach bywa
W Czepinie teraz na policyjnym święcie. Ktoś powiedział " pluj świni w oczy,a ona,że to deszcz pada"
PZPR
PZPR 10.07.2019, 12:34
Siedzą łebki w krzakach w samochodach za grube miliony i czekają by kasę od ludzi za mandaty wyciągnąć trzeba z tymi pasożytami zrobić porządek ludzie zapier,,ają na takich nierobów co to jest wogóle by nierób 35 letni szedł na emeryturę
Won
Won 10.07.2019, 11:39
Naród płaci na tych nierobów to jest skandal takie zdrowe byki nic nie robią biorą emerytury i dorabiają na bokach w burdelach itp bo koleżki ich tam nie wchodzą bo mają układy cwaniaczki pasożyty j,ene
Zero
Zero 10.07.2019, 11:25
Wyjdzie taki typek w policyjnym mundurze i będzie wciskał że służy narodowi pachołku służysz po to by dostać emeryturę po 15 latach nic nie robienia pachołki jesteście zerem dla społeczeństwa zerem
Dość
Dość 10.07.2019, 10:38
Ostatnio w telewizji był reportaż jak tacy jedni policjanty interweniowali to po prostu są bandyći ubrani w mundury by chronili tych koryciarzy z rządu taka jest prawda a ten Pan zwany Premierem tylko renty socjalnej rozdaje bandytom i kryminalistom ale nie ze swojej kieszeni chociaż milioner jak szasta naszymi pieniędzmi kpina
awans
awans 10.07.2019, 10:31
Brawo My! Gratuluję wszystkim innym!
były
były 10.07.2019, 10:21
A ja gratuluję wyróżnień i awansów!
Pasozyci
Pasozyci 10.07.2019, 10:16
Nazywanie tych ludzi że pracują jest obrazą dla normalnie pracujących to są pasozyci tak samo jak ci wojskowi po prostu nieroby żyjące na koszt normalnych obywateli
Poldek
Poldek 10.07.2019, 10:19
Widać, że nie masz zielonego pojęcia o ich pracy.
Łewap
Łewap 10.07.2019, 08:58
Co to za milicjant z brodą milicjant powinien być schludny czysty ogolony codziennie do pracy przychodzic a nie do ukarania a nie nagrode dawać
Ukręcil łeb sprawie
Ukręcil łeb sprawie 10.07.2019, 11:09
A z tatuażami ? To więzienne subkultury. Zwykli bandyci i kryminaliści. Nachodzą i biją bezbronnych. Igora Stachowiaka zabili bo na nich skargę kilka miesięcy wcześniej złożył i palił im się grunt pod nogami. No i zabili.
wozak
wozak 10.07.2019, 09:08
Nie wszyscy muszą wyglądać tak samo. Broda może byc czysta i schludna. Jeśli ty tego nie potrafisz, to taj szanse innym.
Do wielbiciela brodaczy
Do wielbiciela brodaczy 10.07.2019, 11:10
Podobają się ci terroryści z ISIS ?
Poilcjant
Poilcjant 10.07.2019, 03:18
Wszyscy chłopcy i dziewczynki potrafili malować kredą po chodniku... ja nie, wszyscy chłopcy i dziewczynki potrafili grać w piłkę..... ja nie, wszyscy w klasie zdali do drugiej.... ja nie i wtedy tata powiedział: Będziesz synu policjantem! I tak dziś obchodzę swoje święto.
Hyde park
Hyde park 10.07.2019, 09:09
Odreagowałeś swoje życiowe niepowdzenia?! To tylko tyle z tego twojego pisania dobrego.
co to się dzieje
co to się dzieje 10.07.2019, 00:08
Widzę, że konkurencja chce wam znowu zaszkodzić wpisując idiotyczne komentarze.
gumowiec ormowiec
gumowiec ormowiec 10.07.2019, 00:28
milicja nie ma w Grefinie żadnej konkurencji :-)
guma czyni cuda
guma czyni cuda 09.07.2019, 22:08
Zwykłe dziadostwo. Nawet ławek nie było dla matek z małymi dziećmi. Przegumować tego komendanta niedojdę!
Pamiętam
Pamiętam 10.07.2019, 00:25
Ławek nie było bo Miler nie stawia ławek. Piłata atakował w swojej agitce za ławki a sam nic nie umi.
jakoś mnie to nie dziwi
jakoś mnie to nie dziwi 10.07.2019, 00:28
Ten to co innego mówi, co innego robi a pewno jeszcze co innego myśli (jak w ogóle).
to nei przedszkole
to nei przedszkole 10.07.2019, 00:07
A co tam robią matki i małe dzieci?
gumowiec ormowiec
gumowiec ormowiec 10.07.2019, 00:28
Podziwiają awanse swoich mężów
Lpzpr
Lpzpr 09.07.2019, 22:02
Kto to widział by takim optzołkom emerytury płacić bułki zdrowe jak ogry i mymy płacić na tych nieroboów pasozytywów społecznych taki byk idzie na emeryturę mając 35 lat co to kur.a jest kur,a co to jest pytam złodzieje pasozyci społeczni
pinokio
pinokio 09.07.2019, 21:48
jak ***a ubierz w mundur pozostanie tylko ***em ha ha ah https://youtu.be/j6cIqDgPA_I
Lump
Lump 10.07.2019, 13:57

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

https://youtu.be/6Zd2vOaBE-0
https://youtu.be/6Zd2vOaBE-0 09.07.2019, 21:23
*** W DOPIE Z MIODEM I W GARDLE https://youtu.be/7JiCTE9o90k
Lump