Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Policjanci znaleźli u niego 77 gram marihuany. Grozi mu teraz 10 lat więzienia

  • 09.07.2019, 16:30
  • KWP Szczecin
Policjanci znaleźli u niego 77 gram marihuany. Grozi mu teraz 10 lat więzienia Policja
Policjanci w mieszkaniu 23- latka znaleźli ponad 77 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły wtorek w wyniku prowadzonych działań w tym dokonanych ustaleń operacyjnych kryminalni z Gryfic zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy, który w swoim mieszkaniu miał ponad 77 gramów marihuany. Podczas prowadzonych działań funkcjonariusze użyli psa służbowego wyszkolonego do wykrywania zapachu narkotyków.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środka odurzającego i przyznał się do zarzucanego mu czynu. W przedmiotowej sprawie Prokuratura Rejonowa w Gryficach będzie prowadzić śledztwo.

Za popełnione przestępstwo młodemu mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

KWP Szczecin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

g
g 12.07.2019, 10:57
"Gram" - naprawdę tak trudno nauczyć się poprawnie pisać po polsku?
śmiech
śmiech 12.07.2019, 12:28
Nie ucz policjantów, jak narkotyki ważyć :)))))))))))))
ziom
ziom 10.07.2019, 19:22
Piękne topki. I za to 10 lat??? Słoiki z kompotem i ogórki też na zimę się robi jako zapasy! A za karambol na drodze nad morze gdzie zginęło 6 osób tylko do 8 lat!!! Faktycznie waga winy straszna!!!! i kara..
123
123 10.07.2019, 21:07
Na Ciebie też przyjdzie pora, dilerku
jojo
jojo 10.07.2019, 15:26
holandia przyklad rozwiniety i inteligetny kraj a zyja z marychy
ekonomia
ekonomia 10.07.2019, 15:40
jojo widać że wypaliło ci mózg
Rafi
Rafi 10.07.2019, 11:25
"Policjancji narkotyk przejęli po czym spalili 23 gr Marichuany", zapach unosił się w mieście, na komendzie były niezłe śmiechy.
Baba ze wsi
Baba ze wsi 10.07.2019, 10:09
Ło Matko Bosko Częstochosko!!!Matko Bosko Czestochosko! Matko Bosko..........
ten co liczy
ten co liczy 10.07.2019, 07:27
W takim razie ile kar śmierci powinien dostać dziennikarzyna pochodzenia handlowego za potrącenie kobiety na pasach ?
Poczytajcie o najsztubie, to się w pale nie mieści !
wystarczy zebrać podpisy
wystarczy zebrać podpisy 10.07.2019, 09:06
Porównuje się sytuacje porównywalne. A może porównamy do pewnego radnego, który jeździ po [pijaku i wpadł?
Gość
Gość 10.07.2019, 00:25
Świetnie, to nie tylko szkodliwy narkotyk (stwarza miłe złudzenie nieszkodliwości, a upośledza pamięć krótkotrwałą i długotrwałą a także stanowi furtkę do twardych narkotyków czy dopalaczy), ale rozsadnik filozofii, że trzeba" odjechać", by pełniej żyć, by korzystać wreszcie z życia. Nie, miliony normalnych ludzi umie szaleć z powodu dziecka, które wydali na świat, z powodu różnych pożytecznych pasji, a nie dlatego, że się wchłonie jakieś goovno by walnąć sobie w pałę na szy, pałę, która zasługuje na znacznie kreatywniejsze przeznaczenie. Bo mózg i myslenie mają przyszłość.
Katolik patriota
Katolik patriota 10.07.2019, 00:19
Jeżeli to jest pisior lub gisior to sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary a nawet warunkowo umorzyć sprawę jak Zbigniewowi K.
Dorota
Dorota 10.07.2019, 00:05
I bardzo dobrze! Handlarze śmiercią. Oni się dorabiają, a ludzie umierają. Nie mają nawet sumienia, że dorabiają się na ludzkiej krzywdzie.
Xxx
Xxx 10.07.2019, 11:01
To kim jest dla ciebie sprzedawca papierosów i alkoholu?
j23
j23 10.07.2019, 12:03
twoim starym
spece od wag
spece od wag 10.07.2019, 00:01
Zważenie na wadze to specjalistyczne badanie?
taa
taa 09.07.2019, 23:59
Marycha winna!
Zmiana
Zmiana 09.07.2019, 20:10
To prawo jest chore, zal chlopaka
TT
TT 10.07.2019, 00:26
Co wy idioci piszecie. Niech siedzi sprzedawca śmierci. Od maryhy się zaczyna a potem co. Idziecie popatrzcie do psychiatry ile osób się zmaga z psychoza i i schizofrenia po tym głównie. Wy jesteście ciemni i durni. Podaj to debilu swojemu kilkuletnie dziecku skoro to zdrowe takie. Ale cóż połowa już ma zryty beret po tym głównie.
10 lat bez zawiasów
10 lat bez zawiasów 09.07.2019, 23:30
Ćpunów trzeba izolować od zdrowej tkanki społecznej!
Cyna
Cyna 09.07.2019, 19:14
Maksymalny wymiar kary dla dilerów i ćpunów. Należy także publikować zdjęcia przećpanych gangsterków.
Lumpy
Lumpy 09.07.2019, 19:18
Witamy mega mega dzbana Cynę
Knagulec
Knagulec 10.07.2019, 06:42
Dobrze gadasz Cyna dzban
Lumpy spod wieżowca
Lumpy spod wieżowca 09.07.2019, 18:21
Dymamy Ajwaja aleluja w odbytnice
Knagulec
Knagulec 09.07.2019, 18:58
A ja obciągam
brudny
brudny 09.07.2019, 23:07
każdemu
Ćpun Gryfiński
Ćpun Gryfiński 09.07.2019, 18:20
Ku....a je...a w ryj tyle towaru
czytelnik
czytelnik 09.07.2019, 16:46
To niech teraz pomysli czy warto było!

Pozostałe