Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Na kogo ta fotopułapka?

  • 10.07.2019, 13:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na kogo ta fotopułapka?
Podczas Święta Policji w Gryfinie była okazja do składania gratulacji nowemu komendantowi w Gryfinie Ireneuszowi Winnickiemu, ale także do wręczania kwiatów i... prezentów. Burmistrz Cedyni Adam Zarzycki podarował komendantowi... fotopułapkę.

Nie wiadomo jak policja teraz wykorzysta ten sprzęt, ale na pewno to zrobi. 

Na uroczystej zbiórce w związku ze świętem policji w Gryfinie byli burmistrzowie i wójtowie następujących gmin: Cedyni, Chojny, Morynia, Mieszkowic, Gryfina i Starego Czarnowa. Byli też niektórzy przewodniczący rad gmin oraz wiceburmistrzowie i wicewójtowie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kocur
Kocur 13.07.2019, 23:49
Salwa bez kotki . Za to kotka atakuje na portalu.
kocur
kocur 14.07.2019, 11:16
kotka musi odejść
Pomyłka
Pomyłka 11.07.2019, 20:37
Raczej ćwiarteczka nazywają ją
Co to jest
Co to jest 11.07.2019, 13:01
PANIE BURMISTRZU WEJDZ PAN DO KORYTARZA PROWADZĄCEGO DO OPIEKI W CEDYNI RĘCE OPADAJĄ BRUD SYF CO TO JEST KROŚ TAM SPRZĄTA LUDZIE WYMIOTUJĄ PO WEJSCIU TAM WYWRACAJĄ SIĘ OD SMRODU MOJA MAMA DZIŚ TAM WESZŁA I OD SMRODU DOSTAŁA ATAKU UCZULONA NA BRUD ZRÓB PAN COŚ Z TYM BO CHYBA PAN PŁACI ZA SPRZĄTANIE KOMUŚ
racjonalizator
racjonalizator 11.07.2019, 13:19
Trzeba tam założyć fotopułapkę żeby wiedzieć kto tak brudzi! Były policjant jest od takich rzeczy.
Aleluja
Aleluja 11.07.2019, 12:21
O ile mi wiadomo tam sprżąta taka Pani zwana seteczką
Prawda
Prawda 11.07.2019, 11:58
No właśnie może te Panie z opieki ruszą tyłki i posprzątają tam bo im ruch by śię przydał patrząc na ich gabaryty
Petentka
Petentka 11.07.2019, 11:53
Mam pytanie czy ktoś sprząta jak się wchodzi do Ośrodka pomocy Społecznej w Cedyni bo takiego brudu jak tam jest to świat nie widział pełno liśćmi naplute brud aż kipi może ktoś śię tym w końcu zajmie
Albo jakiś fetysz ?
Albo jakiś fetysz ? 10.07.2019, 22:37
Foto-pułapka służy do łapania niewiernych bab , więc coś jest na rzeczy?
?1?1?!
?1?1?! 10.07.2019, 21:40
A gdzie wójt Widuchowej?
Suweren
Suweren 10.07.2019, 20:34
Salwa bez kotki a Adam darował fotopułapkę na pijanych gisiorów i notabli z Gryfina. Już im agitka nie pomoże.
???
??? 10.07.2019, 20:40
Główny gisior się spóźnił bo nie chciał pokazywać brudnych brązowych butów. No i jest razem z agitką na cenzurowanym.
To potrwa
To potrwa 10.07.2019, 23:23
Ta pułapka zadziała jak Sawaryn przyjdzie do pracy.
szlaban
szlaban 11.07.2019, 00:06
To prędzej bateria się wyczerpie.
Ak
Ak 10.07.2019, 17:30
Na tego co prowadził portal Cedynia bez Cenzury wreście wpadnie jak mu nogę przytnie bo kręci śię strup koło Burmistrza koryciarz bez ambicji i honoru
strażak
strażak 10.07.2019, 21:26
Przecież nadal prowadzi tylko od inną nazwą. Nie mierz swoją miara wszystkiego Kotowicz
leśniczy
leśniczy 10.07.2019, 16:48
To nie jest tania rzecz i łatwo sie jej pozbyć.
???
??? 10.07.2019, 16:30
Nikotyński to był kiedyś policjantem i milicjantem ?
Pindol
Pindol 10.07.2019, 15:50
Pułapka na ssaka ajwaja
leń
leń 10.07.2019, 15:39
Augustyniakowi z Bań nawet nie chciało się d... ruszyć.
!!!
!!! 10.07.2019, 20:37
Lata w krótkich gaciach po sali i nic nie kuma.
zrobio to na pewno
zrobio to na pewno 10.07.2019, 15:28
Na Nikotyńskiego który musi odejść!
M jak miłość
M jak miłość 10.07.2019, 15:06
To teraz z dnia policji będzie serial?

Pozostałe