Podziękowania za festyn sportowo-rekreacyjny

  • 11.07.2019, 14:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziękowania za festyn sportowo-rekreacyjny fot. dost.
Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu 6 lipca 2019 r. Festynu Sportowo-Rekreacyjnego w Starym Objezierzu (gm. Moryń), podczas którego odbył się jubileuszowy XX Bieg Integracyjny o Puchar Rady Sołeckiej, a także Marsz Nordic Walking. Impreza ta od lat cieszy się Państwa uznaniem, o czym świadczy liczba uczestników biegu i marszu. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy gościć wszystkich i wspólnie uczestniczyć w tym wyjątkowym dla naszej wiejskiej społeczności wydarzeniu.

Podziękowania składamy konferansjerkom, paniom: Iwonie Hirt i Katarzynie Potapińskiej za profesjonalne prowadzenie festynu sportowo-rekreacyjnego oraz Annie Hrynkiewicz-Woźniak, Sławomirowi Jaskowi, Bogusławowi Kozłowi i Łukaszowi Strzelczykowi za obsługę biegu.

Wyrażamy szczególną wdzięczność naszym współorganizatorom:

Radzie Sołeckiej w Starym Objezierzu, Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Objezierzu, Urzędowi Miejskiemu w Moryniu, Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Moryniu, Zakładowi Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Moryniu, Mariuszowi Maciejewskiemu - Radnemu Rady Miejskiej w Moryniu oraz firmie Bokosport.

Tak dużego przedsięwzięcia nie moglibyśmy zrealizować bez pomocy z zewnątrz, dlatego dziękujemy wszystkim sponsorom finansowym: Gminie Moryń, Starostwu Powiatowemu w Gryfinie, SGB Bank Spółdzielczy w Chojnie, Marcinowi Kowalczykowi, Mariuszowi Malinowskiemu, Beacie Batalińskiej - Apteka Lawenda w Moryniu, Radosławowi Paszce, Sylwii Waliczek, Robertowi Dziedzicowi, Otylii i Krzysztofowi Karpetom, Elżbiecie Kalarus, Marianowi Gałęckiemu, Marii i Edmundowi Hrynkiewiczom - PUH "OKMA", Grażynie i Zdzisławowi Matuszczykom, Ewie i Mariuszowi Maciejewskim, Andrzejowi Sadłowskiemu, Agnieszce i Piotrowi Krasowskim, Ewie i Piotrowi Gronom, Jerzemu Domaradzkiemu - Radnemu Powiatu Gryfińskiego, Wioletcie i Damianowi Cieszkowskim, Henrykowi Kaczmarowi - Radnemu Powiatu Gryfińskiego, Zbigniewowi Tybulczukowi - Zakład Rolny "Moryń", Szkole Pływania Bokosport, Sławomirowi Domaradzkiemu, Józefowi Wszołkowi, Radzie Sołeckiej w Starym Objezierzu oraz członkom Koła Gospodyń Wiejskich w Starym Objezierzu.

Dziękujemy również ofiarodawcom całej loterii fantowej oraz osobom, które upiekły smaczne ciasta. Dzięki temu dochód ze sprzedaży zasili fundusze na wyjazd wakacyjny dzieci ze Starego Objezierza.

W tym miejscu należą się słowa uznania patronatom medialnym, portalom internetowym i portalom biegowym, za relacjonowanie i informowanie o biegu, a w szczególności: Gazecie Chojeńskiej - tygodnikowi powiatu gryfińskiego; www.chojna24.pl; www.igryfino.pl; www.ono24.info; www.sport-time.com.pl; www.lubuskiportal.fc.pl; www.biegiwpolsce.pl.

Dziękujemy za dobrą zabawę i życzymy sobie i Państwu spotkania w następnym roku.

 

Za organizatora:

przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Starym Objezierzu - Elżbieta Sim,

sołtys Starego Objezierza - Krystyna Kubisiak

 

Relację z imprezy opublikowaliśmy tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32934,poltorej-setki-biegaczy-stanelo-na-starcie-foto-wideo

 

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32935,startowali-dwa-razy-foto-wideo

 

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32947,beata-bialek-z-gryfina-i-andrzej-panko-z-widuchowej-wygrali-bieg-integracyjny

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dziękujemy!!!
dziękujemy!!! 11.07.2019, 17:31
Nikotyński musi odejść!
spalony
spalony 15.07.2019, 12:44
I to jak najszybciej!!!

Pozostałe