Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Usychają drzewka nowo zasadzone przy drodze! - martwią się czytelnicy

  • 12.07.2019, 13:26
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Usychają drzewka nowo zasadzone przy drodze! - martwią się czytelnicy
-Aż żal patrzeć, jak te drzewka usychają. Potrzebują regularnego podlewania. Przecież każda sadzonka to konkretne pieniądze - alarmują mieszkańcy Wełtynia w gminie Gryfino.

Chodzi o drzewka posadzone przy drodze wojewódzkiej nr 120 na odcinku Gryfino-Gardno.

O sprawę zapytaliśmy Rejon Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

- Sadzonki podlewane są na bieżąco - ostatnie podlewanie sadzonek odbyło się we wtorek (09.07.2019 r.). Jednakże w wyniku upałów trudno utrzymać optymalne warunki dla rosnących drzewek w ciągach dróg wojewódzkich. W dniu 3 lipca 2019 r. w siedzibie Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej odbyło się posiedzenie Zarządu ZIR, podczas którego Zarząd Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej jednoznacznie domaga się uznania klęski suszy na terenie całego województwa - informuje nas Paulina Kukurowska z Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Do wiader !
Do wiader ! 12.07.2019, 21:45
Za niemca i prusaka nie było takich problemów , oddajcie te ziemie niemcom oni sobie poradzą , po drugie sadzicie drzewka robicie chodniki a w tym Wełtyniu to same...
józek
józek 12.07.2019, 19:15
Czy w planach jest dokończenie naprawy drogi 120?
Droga i hodniki w wełtyniu nie są dla mieszkańców lecz dla przejezdnych.
Droga i hodniki w wełtyniu nie są dla mieszkańców lecz dla przejezdnych. 12.07.2019, 21:50
A czy ty Józek zapłaciłeś kiedyś podatek jakikolwiek ?
Całe życie pożerałeś te swoje świnie i krowy które wyrosły na darmowej łące , w sklepie skompiłeś a teraz się domagasz żeby ci za darmo robić ?
??
?? 12.07.2019, 19:12
Dzwońcie na straż pożarną a nie do gazety
No już
No już 12.07.2019, 19:11
Może jeszcze wam skosić trawę lenie śmierdzące łapać się za wiadra i do podlewania marsz.
Zamiast pocić się przed klawiaturom ruszcie dupska.
ktoś
ktoś 12.07.2019, 19:03
Pamięjmy, że drzewo posadzone dałoby więcej cienia, pochłonęło ukrop i wyprodukowało tlen.
drogowiec
drogowiec 12.07.2019, 17:46
Bzdura sadzonki posadzone w kilku gminach od ponad miesiąca wysychają, wyschły także posadzone w zeszłym roku i w tym roku schną. Dobrze,że kierownik z Chojny płaci za te drzewka za nie swoje pieniądze. Warto by się przyjrzeć temu marnotrawstwu kasy publicznej.
oszczędny
oszczędny 12.07.2019, 18:03
To trzeba było o nie zadbać!
Żal patrzeć
Żal patrzeć 12.07.2019, 16:28
Usycha wszystko. Rozsądniej byłoby mniej posadzić, ale dbać o to.. Ciekawe czy los rodendronow w parku czeka taki... jaki spotkał poprzednio posadzone. A jak wiadomo rośliny te nie należą do najtańszych.
Wiktor
Wiktor 12.07.2019, 15:30
I całe szczęście miejsce drzew jest w lesie a nie przy drodze więcej ludzi ocali życie
Dobra rada
Dobra rada 12.07.2019, 16:30
Radzę ponowny egzamin prawa jazdy.. Moze nauczą cię przystosowania prędkości do warunków na drodze.
szok
szok 12.07.2019, 13:49
A w Gryfinie ile uschło w zeszłym roku!
susza
susza 12.07.2019, 16:11
Nikotyński musi odejść!

Pozostałe