Pozwolenie na parking jest. Za to pieniędzy brak

  • 13.07.2019, 17:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pozwolenie na parking jest. Za to pieniędzy brak
Gmina Gryfino jeszcze w poprzednim roku budżetowym, bo w grudniu 2018 r. uzyskała decyzję o pozwoleniu na budowę parkingu. Tak potrzebne miejsca parkingowe miałyby powstać na placu przy ul. Jana Pawła II za kościołem pw. Niepokalanego Serca Maryi w Gryfinie. Ale przedsięwzięcie nie jest realizowane. Dlaczego? - o to zapytał wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Robert Jonasik.

-Biorąc pod uwagę wartość inwestorską, tj. kwotę ok. 330 tys. zł, realizacja przedmiotowego zadania będzie możliwa po zagwarantowaniu środków finansowych i uwzględnieniu przedmiotowego zadania w budżecie gminy Gryfino - odpowiedział 8 lipca 2019 r. na interpelację radnego zastępca burmistrza Tomasz Miler.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dyl
Dyl 11.07.2020, 11:00
Tak bogata gmina , pewnie kiecmankowi bijącemu dzieci, parking przy kościele już sprawiła ?
Parkingi priorytetem leniwego tercetu
Parkingi priorytetem leniwego tercetu 16.07.2019, 15:02
Niech zwrócą do budżetu naszą kasę wydaną na swoje wojenki a zaraz potem Niekietyński będzie mógł odejść
gryfon?
gryfon? 15.07.2019, 07:21
a dzierzawa dla parafi ..leci?
ANU DAJ HA HA AH
ANU DAJ HA HA AH 14.07.2019, 17:58
trzeba czekać na mannę z nieba potem ją spieniężyć i będzie na parking
przebiegły Mietek
przebiegły Mietek 14.07.2019, 16:59
Przed wyborami to była insza inszość.
jojne daniels
jojne daniels 14.07.2019, 15:35
PREMIER załatwia kredyt pod parking https://youtu.be/rJscHItGPyI
Lekoman ?
Lekoman ? 14.07.2019, 21:14
Posłowie Szałabawka, Hoc i wojewoda Hinc pomogą Sawarynowi. Jest plan aby najpierw opracować koncepcję a potem wybudować parkingi po 2027 a może po 2127r.Jak z obwodnicą. Teraz priorytetem jest fundusz lekowy dla urzędników, radnych i ich rodzin. Oni nie dostają zapomóg a chcą leki .
jude cabaret
jude cabaret 15.07.2019, 14:25

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

"ni momy piniendzy"
"ni momy piniendzy" 14.07.2019, 15:20
Ale na salę gimnastyczną przy szkole w okresie wypowiedzenia umowy przez powiat budują? Za 18mln - gdy inne samorządy budują za 3-5mln - dla SWOICH szkół?
Wystarczy sobie w wyszukiwarce poszukać...

Szkoły średnie to zadanie powiatu. Szkoły podstawowe - gminy.

Od uchwalenia reformy oświaty likwidującej gimnazja (i sens prowadzenia przez gminę zespołu szkół - gimnazjum + liceum) minęło bodaj 4 lata.

Tercet tak zaślepiony robieniem przetargu, że tego nie zauważył?

Dlaczego prawdziwej hali widowiskowej nie budują zamiast w środku miasta przy lagunie i kortach (a właściwie ruinie kortów)?
stow. ze Steklna
stow. ze Steklna 14.07.2019, 13:30
Jak nie chcieli to po co księdzu głowę zawracali?! Czyżby przed wyborami to było potrzebne?
Obiecuję i nie dptrzymuję
Obiecuję i nie dptrzymuję 14.07.2019, 14:28
Bo Sawaryn obiecał tysiąc parkingów na trzecie tysiąclecie . Tak jak obwodnicę i gazową dojna.
gwoli ścisłości
gwoli ścisłości 14.07.2019, 17:04
dwie obwodnice gwoli ścisłości - jedną podobno "próbne objazdy" robił - a wyszły z tego "schody Milera" bo z koleją trudno było się dogadać...
Cowydrapie to zajada ...
Cowydrapie to zajada ... 14.07.2019, 21:16
Te schody to początek małej obwodnicy Sawaryna . Tej co na niej robił próbne objazdy.
Vincent Szyt Rostowski
Vincent Szyt Rostowski 14.07.2019, 12:54
Nima piniendzy i nie bendzie
PARKING +
PARKING + 14.07.2019, 11:09
TRZEBA ZAŚPIEWAĆ I STANIE SIE CUD https://youtu.be/D9_4CliGgsk
Wdsysko momy umówione i dogadane
Wdsysko momy umówione i dogadane 14.07.2019, 10:27
Ni momy pinindzy. Momy tylko unikatowy fundusz lekowy i wojenki za 1,5 miliona złotych. A ile kosztowały ostatnie Dni Gryfina jeszczy ni wimy bo liczymy.Fundusz lekowy je dla bidnych i urzędników z OPS bo oni som bidni. Nawet szlachetną paczkę dostawali bo my z Olom listy przygotowali kto, komu i za ile.
żenada
żenada 14.07.2019, 10:27
zero inwestycji,v-ce do wymiany,jak najszybciej!!
borowy
borowy 13.07.2019, 23:36
Oj nieładnie księdza oszukiwać!
......
...... 14.07.2019, 05:26
uważacie ,ze po wybudowaniu na gruncie koscielnym za pieniądze gminy parkingu ,wszystko będzie OK.?Nic bardziej mylnego ..Jak znam KK ksiądz dziekan od razu ustanowi opłatę za parking.za pochówek bierze co" łaska " a odpuści "żywą " forsiczkę ?
?
? 14.07.2019, 15:15
to niech się tercet zdecyduje w końcu chce, tylko "ni mo piniendzy" czy nie chce?
To po co był cały zamęt? Przed wyborami, żeby oszukać?
Nie chce mi się wierzyć...?
Molestowana za młodu
Molestowana za młodu 14.07.2019, 14:31
Święte słowa. To jedna z tajemnic wiary. Więc tylko nie mów nikomu.
podatnik
podatnik 13.07.2019, 20:18
sawaryn niex wyremontuje rybacka i bedzie miał czyste buty
górnik z chmur
górnik z chmur 13.07.2019, 20:06
sawaryn jak zrobisz rybacką to bedziesz miał czyste buty
Srutututu srutututu
Srutututu srutututu 13.07.2019, 20:04
Oprócz tych 10 milionów co trzymomy na lokatach w banku to już prawie ni momy pinindzy. A nie pozyskomy ich na parkingi z SKM, TENT i SOM czy fundusy z unii bo ni umimy, choć one są tam na parkingi. Musimy oszcyndzać na dni Gryfina w 2020. W 2019 tyle wydaliśmy , że jeszcze nie wimy ile. I liczymy. Za to na wojenki poszło półtora miliona. 330 tysięcy na parking to tyla co jedna wojenka i ni momy. No i jeszcze inwestycje som drogie nawet bardzo ale momy fundus lekowy dla radnych. Bo na leki som zapomogi z OPS.

Ye(s) bany!
radniak
radniak 13.07.2019, 18:45
Budowanie nowych miejsc parkingowych nic nie daje. Trzeba zaproponować mieszkańcom centrum (którzy nie ruszają się nawet przez tydzień) miejsca na obrzeżach miasta, oczywiście za darmo. Utworzyć minimum 350 miejsc rotacyjnych, tak jak przed UMG. Powodzenia. W gminie jest ponad 15 tys aut, miejsc parkingowych ok. 4 tys. i jaki wniosek
stela
stela 14.07.2019, 08:17
Wniosek taki że brakuje miejsc parkingowych których nie przybywa a na obrzeżach auto mogą obrysować albo okraść.
lepiej sam zaparkuj na obrzeżach...
lepiej sam zaparkuj na obrzeżach... 13.07.2019, 21:16
Że liczysz właścicieli kombajnów i traktorów...
radniak
radniak 13.07.2019, 17:55
Nie wierze Milerowi! Na głupoty pieniądze są a na takie podstawowe jak parkingi nie?! Co to za zarządzanie miastem? Zwłaszcza że już przecież obiecali!
Aparato
Aparato 15.07.2019, 07:31
Miler nie nadaje się na urzędnika w U M!!!!! Zdjęcia spod piodra potrafi jako takie zrobić
tercetowa rzeczywistość
tercetowa rzeczywistość 13.07.2019, 19:10
trzeba było atomowych "schodów Milera" koło przejazdy nie budować 10 metrów od istniejących to by były pieniądze...
zero
zero 13.07.2019, 17:52
I tyle jest warte sawarynowe słowo.
Zrobiliśmy tyle - zrobimy jeszce więcej
Zrobiliśmy tyle - zrobimy jeszce więcej 13.07.2019, 20:06
Czyli kał - srutututu.
skarbnik miejski
skarbnik miejski 13.07.2019, 17:50
To po co kiszone są pieniądze na lokatach?

Pozostałe