Paweł Wróbel zostanie dyrektorem szkoły

  • 14.07.2019, 13:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Paweł Wróbel zostanie dyrektorem szkoły Zdjęcie Pawła Wróbla pochodzi z profilu społecznościowego
Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Widuchowej Paweł Wróbel otrzymał większość głosów komisji konkursowej. Konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora SP w Widuchowej odbył się 3 lipca 2019 r.

Funkcja dyrektora zostanie powierzona Pawłowi Wróblowi na pięć lat szkolnych, czyli od 1 września 2019 r. do 31 sierpnia 2024 r.

Paweł Wrobel jest radnym Rady Powiatu Gryfińskiego, inicjatorem i współorganizatorem Festiwalu Piosenki Angielskiej Eye w Widuchowej, a także pomysłodawcą i współorganizatorem wielu imprez sportowo-rekreacyjnych.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (52)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Przyjaciel
Przyjaciel 18.07.2019, 12:23
Ci co liżą przysłowiową d... z pewnością nie są twoimi przyjaciółmi, bo tylko prawdziwy przyjaciel powie ci zawsze w cztery oczy prawdę nawet jeśli zaboli. Pamiętaj o tym Paweł i przyjmuj konstruktywną krytykę z pokorą. Najpierw pomyśl, a potem strzelaj, nigdy odwrotnie. POWODZENIA!!!
znam go trochę
znam go trochę 17.07.2019, 22:54
Spoko gość!
Widuch
Widuch 16.07.2019, 21:04
GRatulacje i powodzenia!
doświadczony
doświadczony 15.07.2019, 22:36
Teraz Paweł doświadczy tego co jego brat Bartek: jak się jest na stanowisku to są przyjaciele, ale i wrogowie. Tak to bywa w demokracji i nic na to nie poradzisz. Chodzi tylko o to aby mieć więcej przyjaciół niż wrogów.
Tak obiektywnie
Tak obiektywnie 15.07.2019, 22:54
Jeśli będzie sobą, to doświadczy dowodów sympatii i poparcia. Jak będzie sprzedawczykiem jak Bartek, to będzie miał wrogów, bo nikt nie lubi jak człowiek/ptaszek zmienia punkt widzenia od punktu siedzenia.
wizerunek
wizerunek 15.07.2019, 22:02
Co by nie mówić o awansach i ptactwie ulicznym to składając gratulacje zawsze należy pamiętać że ktoś inny jednak musiał ze stołka odejść jak przysłowowy Nikotyński
😂😂😂😂
😂😂😂😂 15.07.2019, 22:17
A jeszcze jak odchodzi ktoś pod kim trzciński wróbel dołki kopał udając przyjaciela, to naprawdę jest to nie w porządku. Pamiętać trzeba jednak, że kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada.
bzyk
bzyk 15.07.2019, 22:33
A kogo śmiejący się masz na myśli?
krótko
krótko 15.07.2019, 20:17
Porównywanie pana Pawła Wróbla przez pryzmat jego brata na stanowisku wójta jest nie w porządku. Każdy pracuje na swój wizerunek sam.
😂😂😂😂
😂😂😂😂 17.07.2019, 16:43
Pani Sylwio brat jest burmistrzem (niestety), a nie wójtem, już panią poprawialiśmy w tej kwestii jak się pani udzielała przy wyborach.
uczeń
uczeń 15.07.2019, 19:10
Mimo to, że Pan Wróbel wpisał mi 6 uwag to i tak dla mnie jest wygrywem życiowym. Z nauczyciela zarabiającego pensje no nauczycielską stać się szefem swoich kolegów z pracy + radnym w gminie. To się nazywa kozak.
😂😂😂😂
😂😂😂😂 15.07.2019, 21:57
Podpisać się "uczeń" i dać łapkę w górę to czysta hipokryzja.
przysłowie lokalne
przysłowie lokalne 15.07.2019, 14:41
Lepszy Wróbel w garści, niż Gołąb na dachu.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 15.07.2019, 12:28
przyjęli go do kabaretu *** cabaretu ha ha ah bedzie funkcyjnym na tym za dupiu ha ha ah ponoć ma poparcie kurii i proboszcza ha ha ah lojalkę w ABW tez podpisał
ujupaurwaipa
ujupaurwaipa 15.07.2019, 19:08
hahahaha dobre uaaa auuuuu haha i jeszcze ma poparcie ciekana
Rodzic
Rodzic 15.07.2019, 11:18
Dlaczego cisza na temat wyboru Dyrektora w Krzywinie jakieś przekręty czy co.
Labirynt
Labirynt 16.07.2019, 21:00
Jeśli są przekręty to i krętacz w końcu sam się zakręci, albo już się zakręcił.
Szkolnik
Szkolnik 15.07.2019, 10:29
Żonkę nie napjlepiej wspominamy w gminie.
Tak obiektywnie
Tak obiektywnie 14.07.2019, 22:08
Wróble mają parcie na władzę, jeśli byłoby to z korzyścią dla ogółu to okej. Mam nadzieję, że ten wróbel nie zmieni się jak siądzie na stołek, ale mam wątpliwości po tym jak jego żonka kampanię bratu robiła. Więcej szkody niż pożytku, ale trzeba dać szansę człowiekowi, bo może jego stanowisko nie zmieni. Duży plus, że nie ma szwagierki, która jest żmiją.
Bez obiektywu
Bez obiektywu 15.07.2019, 07:12
Tak obiektywnie to dlaczego ty nie zglosiles swojej kandydatury na dyrektora. Dlaczego uważasz że to parcie na władzę ? Pan Paweł jest Radnym Powiatu od kilku miesięcy i nic się nie zmienił. Jest nadal skromny, sympatyczny, miły i przyjazny dla ludzi. Piszesz, że żona robiła kampanię dla brata, skoro wygrał to chyba dobrą robotę zrobiła co ?
Tak obiektywnie
Tak obiektywnie 15.07.2019, 16:19
Radnym, czyli jednym z wielu. Co innego DYREKTOR😂😂😂 Brat też był miły i przyjazny, a później stało się jasne dlaczego. Taki węgorz, żeby nie powiedzieć padalec.
Szkolnik
Szkolnik 15.07.2019, 10:32
Ale jeszcze po wyborach robiła kampanię za zamknięcoem szkół i tego jej nie wybaczymy.
b
b 15.07.2019, 07:08
co ty bredzisz?
Ruda
Ruda 14.07.2019, 22:06
Gratulacje
wstyd
wstyd 14.07.2019, 21:37
to katastrofa dla szkoły..tak krytykował i obrażał Stasia aż wygrał
.
. 15.07.2019, 21:10
Pan Stasiu był słabym dyrektorem. Więc dużym plusem jest zmiana.
Zachwycona
Zachwycona 19.07.2019, 14:42
Pan Stasiu był bardzo dobrym dyrektorem.
.
. 15.07.2019, 06:58
Widać miał powody do krytyki.
Ula
Ula 14.07.2019, 20:13
Gratuluję. Szkoda, że mnie już nie będzie.
Ja
Ja 14.07.2019, 17:52
Super wybór. Super gość!
Rodzic
Rodzic 14.07.2019, 17:51
Nie czytałem tylko się pytam skąd wiadomo że nie został Dyrektorem w Krzywinie Pan W
Realista
Realista 16.07.2019, 21:11
Pan W. zostanie p.o. dyrektorem tak długo jak rządy obecnej wójt. Nikt inny nie będzie próbował startować, bo trzeba być kamikadze aby w tej szkole i w tej gminie być dyrektorem.
realnie
realnie 16.07.2019, 22:28
POrażka!
oho
oho 14.07.2019, 17:59
Sugerujesz, że tak długo będą cię wybierać aż cię wybiorą?
Rodzic
Rodzic 14.07.2019, 16:51
A skąd wiesz że ukrywają pisali na igryfina
A
A 14.07.2019, 17:07
Gdzie to czytałaść?
Tata ucznia
Tata ucznia 14.07.2019, 16:31
Ach złośliwości nie ma końca papiery papierami ale ktoś dobrze miesza nie można pogodzić się z przegraną ale chętnych nie ma na dyrektora w Krzywinie po poprzedniczce zostały same niesmaki
belfer
belfer 16.07.2019, 21:32
Nie ma chętnych na dyrektora szkoły w Krzywinie, gdyż po wyczynach panującej wójt i obecnego p.o. dyrektora lepiej tę szkołę omijać z daleka.
matka siedzi z tyłu
matka siedzi z tyłu 14.07.2019, 16:42
Tato, a gdzie tu widzisz jakieś złośliwości. Ukrywają wynik konkursu w Krzywinie to się ludzie dopytują.
Trzcińsko
Trzcińsko 14.07.2019, 16:15
Brawo Paweł!

Pozostałe