Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Karina Stocka nowym dyrektorem podstawówki

  • 14.07.2019, 15:32
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Karina Stocka nowym dyrektorem podstawówki fot. SP Banie
Karina Stocka jest nauczycielką matematyki w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Baniach. Od kilku miesięcy pełni funkcję zastępcy dyrektora tej placówki. Stanęła do konkursu i go wygrała.

Stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Baniach powierzone zostanie Karinie Stockiej na okres 5 lat szkolnych, tj. od 1 września 2019 r. do 31 sierpnia 2024 r. 

Obecnie pełniącą obowiązki dyrektora jest Halina Kołodziejska.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator
Obserwator 16.08.2019, 18:20
Super! Serdecznie gratuluję i życzę powodzenia. Będzie świetnym dyrektorem!
naucz.
naucz. 16.08.2019, 18:58
Zobaczymy już po pierwszej radzie organizacyjnej roku szkolnego.
Obiektywny
Obiektywny 27.07.2019, 18:44
Niżej upaść się nie dało..
Poziom jaki reprezentuje pani Stocka jako nauczycielka jest strasznie niski, więc powierzenie zarządzania szkołą powinno wzbudzać obawy całej społeczności Bańskiej
WW
WW 28.07.2019, 21:49
Ty , Obiektywny, trzeba bylo startowac skoro reprezentujesz wyzszy poziom, a nie sie czepiac bez sensu. Kazdy taki madry z daleka, tylko krytykowac potrafi. Moze bys lepiej szkola zarzadzal, tylko najpierw trzeba zdobyc odpowiednie kwalifikacje, a do tego juz nie kazdy ma zdolnosci I checi.
Piłkarz zręczny
Piłkarz zręczny 16.07.2019, 01:36
To Augustyn będzie biegał w majtach u niej jako podwładny czy u Busowej ? Bo jest na sali tu i tu. Ale i tak bywa częściej w urzędzie niż Seweryn
sceptyczka
sceptyczka 15.07.2019, 17:55
Pożyjemy, zobaczymy...
AK
AK 15.07.2019, 14:36
Gratuluję i życzę sukcesów myślę że będzie pani świetna dyrektorką
Mt
Mt 15.07.2019, 08:21
Świetna nauczycielka, napewno będzie wspaniałą dyrektorką. Gratuluję i życzę powodzenia
Pons
Pons 15.07.2019, 00:21
Uwielbiam tą Panią, bardzo dobrze uczy i w pełni zasługuje na te funkcje. Jest bardzo dobrym nauczycielem i myślę że będzie świetnym dyrektorem :)
GG
GG 15.07.2019, 08:08
Zgadzam się. Bardzo dobra wychowawczyni, będzie świetnym dyrektorem, bo rozumie młodzież. Jest energiczna, więc na pewno załatwi wiele spraw.
M.M
M.M 15.07.2019, 00:05
Najlepsze co mogło spotkać tę szkołę, gratuluje i życzę sukcesów
Krawczol
Krawczol 14.07.2019, 23:36
Gratulacje!
A.G
A.G 14.07.2019, 23:28
Gratulacje , jest pani świetna , niech sie pani nie przejmuje <3 Zzmbl
jawa
jawa 14.07.2019, 23:27
gratulacje! życzę powodzenia! proszę ignorować te negatywne komentarze, głupi ludzie zawsze będą gadać głupoty.
bs
bs 14.07.2019, 23:24
Gratulacje!
:)
:) 14.07.2019, 23:21
Gratulacje! Spodziewam sie cudownych 5 lat dla szkoly☺
demo krata
demo krata 14.07.2019, 23:16
Ogólnie tam gdzie reżim kandydatów zawsze brakuje.
matka
matka 14.07.2019, 23:16
Mnie się wydaje, że to dobry prognostyk.
 😉
😉 14.07.2019, 22:35
A kto jeszcze kandydował?
sb
sb 14.07.2019, 22:31
Komuna bis!
Miłośnik