Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Wójt relacjonuje, a sesja nadzwyczajna przed nami [WIDEO]

  • 14.07.2019, 20:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wójt relacjonuje, a sesja nadzwyczajna przed nami [WIDEO]
O tym co władze gminy zrobiły w ostatnich miesiącach relacjonowała wójt Marzena Gryzrywińska na ostatniej sesji Rady Gminy w Starym Czarnowie. Tymczasem w poniedziałek niespodziewanie odbędzie się kolejna sesja.

Radni chcą zmienić budżet gminy na ten rok. Tymczasem trzeba podjąć uchwałę w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2019-2028. Posłuchajmy co powiedziała wójt na ostatniej sesji:

Sprawozdanie wójt Marzeny Grzywińskiej przedstawione na ostatniej sesji Rady Gminy w Starym Czarnowie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pasztet
Pasztet 18.07.2019, 13:36
Brawo Pani Wójt, wreszcie ,,lepiana kołbacka" zyska nowy dach.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.07.2019, 11:46
Pani Wójtowa - to Kobieta z głową - ale idą inwestycje całą parą - świetna sprawa.......
Rodzic 3 dzieci
Rodzic 3 dzieci 16.07.2019, 16:15
Może i poświęca dużo Szkole, ale to myślę, że duży plus dla dzieci, młodzieży i Rodziców - Nieprawdaż?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 16.07.2019, 16:09
"Ale to już było i nie wróci więcej ..........." i całe szczęście dla nas ......
Badzi
Badzi 15.07.2019, 10:28
Jak trzeba to trzeba ale żeby kworum było bo nieważne głosowania
Ok
Ok 15.07.2019, 09:29
Ładną,dobra Wójtowa
Batu
Batu 14.07.2019, 21:20
Widać, że pani wójt pracowała w szkole bo dużo miejsca poświęca zawsze szkole.
Wojtek
Wojtek 15.07.2019, 12:58
Wyrzucić ją i Panią "dyrektor" ze szkoły w kołbaczu!
Dorota
Dorota 18.07.2019, 13:41
Wojtek ciebie trzeba wyrzucić z tego forum, bo głupoty piszesz. Nikt lepszy nie mógł się trafić gminie i szkole. Kobiet mają głowę na karku, rządzą super.
szef wszystkich szefów
szef wszystkich szefów 16.07.2019, 18:26

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Rodzic
Rodzic 16.07.2019, 17:19
Podaj powód. Zazdrość i brak przychylności z twojej strony to nie powód. Jedna i druga to doskonała menadżerka. Bardzo dużo pozytywnych zmian dla mieszkańców gminy oraz dla dzieci w szkole. Aż przyjemnie patrzeć jak zmieniło się w miejscowościach gminnych, w obejściu i w budynku szkoły. Jestem pełny uznania dla pani dyrektor za to że mimo strajku nauczycieli moje dziecko chodziło do szkoły, miało lekcje a najważniejsze że cały czas ze spokojem zapewniała że egzaminy odbędą się w Kołbaczu bez zakłóceń i tak sìę stało. Pełny profesjonalizm.
Adhd
Adhd 16.07.2019, 08:27
Aż dziwne że pani dyrektor jeszcze nie interweniowała w sprawie namiotu(za jednym ze sklepów) który sąsiaduje ze szkołą.
Browarek
Browarek 17.07.2019, 01:15
Gdzie ty widzisz sąsiedztwo ze szkołą nawet bronìą piwko wypić w miłym gronie.
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 15.07.2019, 17:28
Czas najwyższy pogodzić się ze zmianami, bo to co było już nie wróci.

Pozostałe