Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Prezydent w Szczecinku i Drawsku miał towarzystwo. Zabezpieczenia policji

  • 15.07.2019, 17:59
  • KWP Szczecin
Prezydent w Szczecinku i Drawsku miał towarzystwo. Zabezpieczenia policji FB Prezydentowi Andrzejowi Dudzie towarzyszył też poseł Rafał Mucha z Gryfina.
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedził w piątek Szczecinek. Kilkudziesięciu policjantów wspieranych przez Oddział Prewencji Policji z KWP w Szczecinie oraz Służbę Ochrony Państwa, dbało o bezpieczeństwo podczas wizyty głowy państwa. Podczas uroczystości nie odnotowano żadnych zakłóceń porządku.

Piątkowa wizyta rozpoczęła się spotkaniem z lokalnymi samorządowcami w Szczecinku. Wcześniej policjanci ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku eskortowali głowę państwa od granic powiatu aż do planowanego miejsca spotkania z mieszkańcami. W Szczecinku nad zabezpieczeniem przejazdu kolumny i bezpieczeństwem mieszkańców czuwało kilkudziesięciu policjantów. Dalsza część wizyty to spotkanie z mieszkańcami miasta. W zabezpieczeniu spotkania na terenie Centrum Konferencyjnego Zamek w Szczecinku brali udział policjanci z różnych komórek a także policjanci z Oddziałów Prewencji Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Zabezpieczenie takiej wizyty, to również współpraca z funkcjonariuszami Służby Ochrony Państwa, którzy odpowiedzialni są za bezpieczeństwo Prezydenta RP. Dzięki mobilizacji policyjnych sił i koordynacji działań, wizyta głowy państwa przebiegła spokojnie i bez zakłóceń. Po spotkaniu z mieszkańcami Prezydent RP bezpiecznie opuścił Szczecinek i pod policyjną eskortą udał się do Drawska Pomorskiego.

KWP Szczecin

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (76)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Oj Rafał, Rafał
Oj Rafał, Rafał 18.07.2019, 17:56

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

AGENCI WSZYSTKICH PARTII ŁĄCZCIE SIĘ
AGENCI WSZYSTKICH PARTII ŁĄCZCIE SIĘ 18.07.2019, 13:51
stowarzyszenie agentów ORDYNACKA https://www.youtube.com/watch?…
do zdziwionego i tego co mnie od paranoików wyzywa  ha ha ah
do zdziwionego i tego co mnie od paranoików wyzywa ha ha ah 17.07.2019, 17:16
https://pl.wikipedia.org/wiki/… ha ha ah a tu wierchuszka SLD HA HA AH https://wpolityce.pl/polityka/…
Do "oooo"
Do "oooo" 17.07.2019, 08:44
Hej hipokryto.Powiedz to tym wszystkim nowo zatrudnionym przez obecnego burmistrza i jego wicków w Gryfinie !!!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 17.07.2019, 07:15
https://youtu.be/LI4saA_ExpU i pyk trochę historii tej prawdziwej ha ha ha polin to prowincja the black nobility ave sachsen koburg gotta von wetyn vel windsor ha haah pod zydowskim zarządem takich cieci jak ci na zdjęciu ha ha ah
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje 17.07.2019, 09:37
Moja dziwna młodość, moja wielka niewiadoma
Zostawiłem za sobą las pachnący, mam jałowe nozdrza
Nadeszły tu śmiertelne czasy, do gardeł rusza sfora
I nie ma dziś i nie ma jutro,
Nawet wiatr taki sam jak wczoraj
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje
Nie jestem tym który zwątpił
I tchórzem, co się poddał
Nie jestem buntownikiem, choć niewiele mi się tu podoba
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje
Moja dziwna młodość, moja wielka niewiadoma
Zostawiłem za sobą las pachnący, mam jałowe nozdrza
To nie mój krzyk na skrzyżowaniu dziś porusza miasto
To nie mój krzyk, ostatnio krzyczę rzadko
Dotykam wargami ust fujary
Dotykam wargami ust fujary
Dotykam wargami ust fujary
premier i jego tajemnice
premier i jego tajemnice 17.07.2019, 16:35
https://youtu.be/VnPa-dq9J1I ha ha ah PIS i jego tajemnice
jaka paranoja posłuchaj co ten paranoik bredzi
jaka paranoja posłuchaj co ten paranoik bredzi 17.07.2019, 10:03
kto to napisał szymon perski vel szymon peres w tle idioci z SLD i pseudo profesorzy systemowe dzi wki ha ha ah https://youtu.be/gDX2g9_0Z7c
odleciałeś ajwaj
odleciałeś ajwaj 17.07.2019, 09:32
Tylko na ostry dyżur psychiatrii!
NA POLECENIE WIECZORKA  CIOTY  MASOŃSKIEJ
NA POLECENIE WIECZORKA CIOTY MASOŃSKIEJ 17.07.2019, 10:05
ja juz mam stwierdzoną SCHIZOFRENIĘ BEZOBJAWOWĄ HA HA AH https://www.google.com/url?sa=…
Ha ha ah
Ha ha ah 17.07.2019, 12:14
Nikotyński (...)

Komentarz usunięty.
Przestań w kółko pisać to samo!
administrator
zdziwiony
zdziwiony 17.07.2019, 10:12
Jak bezobjawową jak objawy jak na dłoni?
DO DZIEŁA HA HA AH
DO DZIEŁA HA HA AH 17.07.2019, 10:28
WYMIEŃ CHOĆ PARĘ HA HA AH
Oooo
Oooo 16.07.2019, 22:53
Wystarczy zapisać się do PiS i można na plecach brata nagle zostać chwilowym posłem .Tak się robi karierę polityczną w naszym kraju.Czy to nie jest przerost formy nad treścią?
wyborca
wyborca 16.07.2019, 23:08
Nieprawda, wybraliśmy go my - wyborcy!
W DODATKU ROZMODLONE W TĘ FIKCJE HA HA AH
W DODATKU ROZMODLONE W TĘ FIKCJE HA HA AH 17.07.2019, 08:18
TĘPE ŁBY TAKIE JAK TY HA HA AH
.....
..... 16.07.2019, 22:11
Dumny polityk idzie do pracy sam baz obstawy a ten drugi potrzebuje innych, zeby mogl istniec.
WIECZOREK
WIECZOREK 16.07.2019, 20:01

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

rafałku ty to jesteś załosna dziwka  tych cieci ah ah ah
rafałku ty to jesteś załosna dziwka tych cieci ah ah ah 16.07.2019, 19:22
wezmy takiego np sedziego BAJONA ha ha ah agenturalna przeszłość tak jak rodziców tatko w SB a mamusia scenoptypistka też w SB dalej np taki kuduk spec od SPORTU HA HA AH zawsze mnie bawił jak z dziadkiem siedzieli na ławce jak przełaje biegałem ha haah nie chce wam robić śmiesznosci bo dla mnie jestescie tepakami i li tylko śmiesznymi idiotami ha ha ah
lekarz psych.
lekarz psych. 16.07.2019, 19:28
Ajwaj weź leki! Szybciutko!
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 17.07.2019, 08:18
ty pseudo psychiatro ja ci ten teatrzyk mogę przedstawić graficznie jest tak bajecznie prosty jak budowa cepa 16 województw 1+6=7 SATURN geye ha ha ah na każde województwo 7 decyzyjnych i masz nr 112 zadzwoń pokierują cię 7*7=49 4+9= 13 1+3= 4 *7=28 2+8= 10 1+0=1 RESET 676 HA HA HA
CO ZAQ KAŁ
CO ZAQ KAŁ 16.07.2019, 20:37

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

PROFESOR JOJNE FEOJD  HGAB HA AH
PROFESOR JOJNE FEOJD HGAB HA AH 16.07.2019, 20:34
cieć bajon jest w IPN ha ha ah ale jak cvhcvesz wiecej to daj znać HA HA AH AHA
POCAŁUJ MNIE W HOI
POCAŁUJ MNIE W HOI 16.07.2019, 19:56
TY WIESZ ZE WIECZOREK JEST W INSTYTUCIE GAUCKA I MUSIAŁ TEZ JEGO KSYWA HA AH AH
NIE PROWOKUJCIE MNIE
NIE PROWOKUJCIE MNIE 16.07.2019, 19:44
puknąć wam dokumenty i sygnatyry ha ha ah CIECIE
mnietek potwierdzi ha ha ah rebe lazar
mnietek potwierdzi ha ha ah rebe lazar 16.07.2019, 18:45
nie moge wam pokazać dokumentów na ten agenturalny cyrk bo pół gminy starostwa i sadów wraz z prokuraturą i gminnymi spółkami musiała by się sama pozamykać ha ha ah
Zaniepokojona
Zaniepokojona 16.07.2019, 18:37
Nie robi dobrego wrażenia i wygląda na chorego. Pis to niebezpieczna i paskudna choroba.
Załamana
Załamana 16.07.2019, 19:23
A ten drugi jaki ma glupawy usmiech
do głupiej
do głupiej 17.07.2019, 16:20
załamana jesteś-swoją głupotą!
krak
krak 16.07.2019, 19:29
Bardzo sympatyczny jeden i drugi.
wieczorek
wieczorek 16.07.2019, 17:25
Dobre wrażenie robi ale jeszcze go nie poznałem.
apteka je bła  bo nie ma łba anna już nie wstanie ciecie
apteka je bła bo nie ma łba anna już nie wstanie ciecie 16.07.2019, 18:37

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

plusk
plusk 16.07.2019, 16:23
Zawsze był pracowity.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 16.07.2019, 13:36
ja wam wytłumaczę o co chodzi ha ha ah ci idioci *** jego poprzednicy juz sie tak skompromitowali w gminie i tyle nakradli ze teraz mucha nasz GURU bedzie na piedestale ludzie czy wy nie widzicie tego cyrku żałosnego dla idiotów roszady jak w szachach tu koń zwalony tam pionek goniec gdzieś pogonił a kto wygrywa w szachach zawsze ten co organizuje turniej i SZACHOWNICA ONA ZAWSZE JEST WYGRANA HA HA AH
Pani Muchowa
Pani Muchowa 16.07.2019, 10:41
Mój mąż jest z zawodu Dyrektorem
zeotechnik  z PGR -U gardno
zeotechnik z PGR -U gardno 16.07.2019, 20:22
napisz pani zawadzka ha ha ah powiazanie z wsi wop jak u morawieckiego h aha ha kariera w UW unii wolnosci potem reszta tworów koszernej hu jni ha ha ha
rafał geju przyznaj się
rafał geju przyznaj się 16.07.2019, 20:08

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

OBWISŁY WÓR Z 11 LISTOPADA
OBWISŁY WÓR Z 11 LISTOPADA 16.07.2019, 13:58

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

burza
burza 16.07.2019, 10:31
Pan Rafał idzie jak burza na szczyty, jesteśmy z Pana dumni ,gratulacje
Jak Panu teraz jest P burmistrzu? WSTYD tylko został??!!
Ikar
Ikar 16.07.2019, 12:19
Im jest się wyżej tym łatwiej jest spaść. 
Do 12.19
Do 12.19 16.07.2019, 17:26
Jak spadać to tylko z dobrego konia he he he, no i zależy jakie masz te skrzydła Ikarze
Przysłowie
Przysłowie 16.07.2019, 10:00
Mucha z gminy, mieszkańcom lżej ;-)
Daniel Kordowski
Daniel Kordowski 16.07.2019, 09:17
Fantastyczna wiadomość, ależ ten Mucha robi robotę.
Ojgen
Ojgen 16.07.2019, 11:17
Jego brat tez robi famtastyczną robote dla Polski z poslem Piotrowiczem. Jak juz zreformują sady i wyroki beda takie jak chce pan prezes to w koncu bedzie porzadek.
Donald kaput
Donald kaput 16.07.2019, 08:44
Mieczysławie i wy odpady z POKO , weźcie coś na uspokojenie . Brawo Panie POŚLE Rafale !!!!!
w kupie raźniej
w kupie raźniej 16.07.2019, 09:07

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Tropiciel ludzi bez pierścieni Saturna
Tropiciel ludzi bez pierścieni Saturna 16.07.2019, 01:18
To widać prezydent jak porusza się po POlsce to ma gacie ***

Pozostałe