Muzyka okradziono w Gryfinie

  • 15.07.2019, 23:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
 Muzyka okradziono w Gryfinie
Łupem padły dwie gitary i wzmacniacze. Do niecodziennej kradzieży doszło w Gryfinie w bloku przy 1 Maja. Podczas nieobecności mieszkańca Gryfina do piwnicy włamał się złodziej.

Złodziej wyniósł z piwnicy gitarę elektryczną marki Petrucci oraz gitarę akustyczną marki Fender. Do tego złodziej ukradł dwa wzmacniacze marki Fender i Marshal. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

 Patryk
Patryk 31.07.2019, 01:15
To Sylwek ten co dopiero wyszedł z pierdla i robi taki właśnie wlamy teraz udaje ze go nie ma w Gryfinie a tak naprawdę jest i pewni znowu będzie gdzieś wlam z Anka dworaka lata i kradną co się da .
detektor
detektor 16.07.2019, 20:44
Ktoś musiał wiedzieć że wyjechał. To tzw. swój złodziej!
Puerto Rico
Puerto Rico 16.07.2019, 19:49
To Kuba z GG.
mieszkaniec
mieszkaniec 16.07.2019, 16:29
Na tej ulicy to dwóch gitarzystów struny kaleczy. Zastanawiam się który...
I GITARA HA HA AH
I GITARA HA HA AH 16.07.2019, 14:23
jk se jakiś cieć co go stac kupi se dobry sprzęt to nie jest to odrazu muzyk chyba że z tego *** cyrku ooooooooooooooooooooooo to tak to muzyk WYBRANY AH AH AH A
gitara  wieczorka pozdrowienia dla fleciarzy z ABW HA HA AH
gitara wieczorka pozdrowienia dla fleciarzy z ABW HA HA AH 16.07.2019, 13:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Janko
Janko 16.07.2019, 09:40
Trochę mało szczegółowe dane. Gitara na zdjęciu to pewnie marki OLP model John Petrucci signature. Gitara Fender jaka??? Stratocaster, Telecaster, Mustang? Made in USA, Japan czy Mexico? Wzmaczniacze konkretnie jakie modele. Niech poszkodowany wrzuci tu i na facebooka więcej informacji to zawsze większa szansa na odnalezienie i może sprzęt się znajdzie. Każdy instrument ma też swój numer seryjny.
Knagulec
Knagulec 16.07.2019, 09:15
Co za łajza złodziejska okrada szarpidruta 
kiełbasa
kiełbasa 16.07.2019, 09:09
A ja myslałem że okradziono tego co gra na parówkach
Dowód
Dowód 16.07.2019, 08:21
Elvis żyje!
słyszałem
słyszałem 16.07.2019, 16:57
Tak! Jest ich dwóch!
i
i 16.07.2019, 08:06
JAki normalny muzyk trzyma swój sprzęt w piwnicy?
Robercik
Robercik 16.07.2019, 09:23
A który muzyk jest normalny?
grali tylko wieczorkami czasem u krakowiaków i górali z góry synaj
grali tylko wieczorkami czasem u krakowiaków i górali z góry synaj 16.07.2019, 08:03

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

zaczeli sie rozwijać muzycznie
zaczeli sie rozwijać muzycznie 16.07.2019, 07:24

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Ff
Ff 16.07.2019, 06:39
Dajcie zdjęcia i numery sprzętu
lombard
lombard 16.07.2019, 16:58
A jak znajdziesz u siebie to co wtedy?
Knagulec
Knagulec 16.07.2019, 06:24
Dorwać jak najszybciej solidnie przegumować
Pytam
Pytam 16.07.2019, 01:06
A to nie tego księdza Czaczyka ?
smakosz
smakosz 16.07.2019, 16:58
cacyki są greckie!
buhaha
buhaha 16.07.2019, 00:49
I trzeba to było szkołę muzyczną otwierać?
paser
paser 16.07.2019, 01:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

kto wie
kto wie 16.07.2019, 00:47
Może to inny muzyk miał chrapkę?!
Koniunktura na instrumenty
Koniunktura na instrumenty 16.07.2019, 00:43

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

hmm...
hmm... 16.07.2019, 00:35
Takie skarby trzymał w piwnicy?

Pozostałe