Gdy samorząd nie zadba o toalety, to zrobi to ktoś inny. Cena może zdziwić

  • 16.07.2019, 18:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gdy samorząd nie zadba o toalety, to zrobi to ktoś inny. Cena może zdziwić S.R.
W Gryfinie mamy problem z miejską toaletą. Władze gminy obiecały budowę publicznego szaletu w parku miejskim. Na park wydano setki tysięcy, ale szaletu nie będzie. Problem z publicznymi toaletami mają też inne samorządy.

Lekkie zdziwienie może mieć ten, kto wybierze się nad morze. Przykładowo w Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych!

Czy takie rozwiązanie czeka też Gryfino?

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gryfinianka
Gryfinianka 18.07.2019, 09:37
Toaleta jako punkt centralny miasta? Troche dziwnie... Naprawde nie mozna tego usytuowac mniej ostentacyjnie?
najlepiej...
najlepiej... 18.07.2019, 11:57
pod lasem...
20 za co
20 za co 17.07.2019, 18:04
Co wchodzi w zakres tej usługi?
a co!
a co! 18.07.2019, 13:17
Dodatkowa możliwość zamówienia schabowego z kartoflami i bigosem!
Studnia
Studnia 17.07.2019, 13:39
To ten bar chinski co wiecznie swieci pustkami po drugiej stronie ulicy przy glownym deptaku w Świnoujściu
20 zł
20 zł 17.07.2019, 09:22
Jak się zachce i na pęcherz daje to nie ma wyjścia.
nie mam 20 zł
nie mam 20 zł 17.07.2019, 02:10
kloca na chodniku postawić i niech czeka,
Gryf
Gryf 16.07.2019, 21:29
To nie jest miasto dla starych ludzi!
problem nie w starszych
problem nie w starszych 16.07.2019, 21:35
Co to znaczy? Życie bez starszych ludzi, bezdomnych, chorych, niepełnosprawnych, w tym tych z Zespołem Downa (żyjących wśród nas lub usuwanych w stanie embrionalnym przy in vitro lub przy aborcji), bez dzieci, bez alkoholików by było IDEALNE. (Też życie bez małżeństw, a z niesłychanie szerokim pojmowaniem tego sakramentu, jako niesakramentu - życie jakby zwierzęce ze zmianami partnerów; a również życie bez państwa, a w federacjach, gdzie inni wzięli odpowiedzialność za nasze losy, - itd.). Jednak istnieje coś, co uznajemy za podstawowe wartości zachodniej cywilizacji, gdzie nie wystawia się starszych ludzi przed dom jak zużyty sprzęt (niczym w Kalkucie - takich ludzi właśnie Matka Teresa przenosiła do swoich przytułków).
Dr.
Dr. 17.07.2019, 00:45
Ty się lecz człowieku
F.
F. 16.07.2019, 21:23
Może teraz gmina zajmie się remontem przedszkola na Sprzymierzonych, bo dzieci tam uczęszczające chyba też zasługują na lepsze i nowsze warunki zarówno w salach jak i na zewnątrz. Nie każde dziecko ma to szczęście żeby uczęszczało do żłobka i płacić dużą kasę.
oki
oki 16.07.2019, 20:59
Bufetowa do tego nie dopuści. Będzie WC na Placu Barnima!
doki
doki 16.07.2019, 21:12
młynarz zburzy bo dogadał układanie na nowo polbruku...
wczasowicz
wczasowicz 16.07.2019, 20:50
Jakiś mędrzec napisał że w Rosji nie ma kanalizacji. To ja się pytam dlaczego z Polskich domów capi jak z murzyńskiej chaty?

foto
foto 16.07.2019, 19:15
Jak karta można płacić to okej
Bed
Bed 16.07.2019, 19:26
To chodzi o płatności w restauracji baranie!

Pozostałe