Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Tak nie powinno się parkować! - apeluje czytelniczka

  • 17.07.2019, 21:05
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tak nie powinno się parkować! - apeluje czytelniczka
Kolejna czytelniczka narzeka na problemy z poruszaniem się po Gryfinie w niektórych miejscach. Samochód w strefie buforowej nie pozwala na swobodne rozejrzenie się na przejściu dla pieszych.

Zdjęcie zostało zrobione dzisiaj na skrzyżowaniu ulic Kościelnej i Kościuszki w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bento
Bento 21.07.2019, 11:16
Niektórzy uważają, że mogą więcej!
ORGAZM UBEZPIECZYCIELA HA AH AH
ORGAZM UBEZPIECZYCIELA HA AH AH 19.07.2019, 22:15
https://youtu.be/k6MQ5hVVcDg H AHA HA
Za je bis te
Za je bis te 19.07.2019, 19:21
Moja propozycja to :
Zakaz poruszania się samochodami osobowymi w centrum miasta wyłącznie dla mieszkańców Gryfina.
Miejscowi udając się do urzędów , banków czy do pracy mogą chadzać pieszo lub przemieszczać się rowerami. Komunikacja miejska jest dla was więc korzystajcie.
Rzućmy hasło , jeśli mieszkańcy dadzą sobie założyć blokady na koła otrzymają naklejkę uprawniającą do wchodzenia wszędzie bez kolejki.
a gdzie te samochody postawisz z tymi blokadami:):):)
a gdzie te samochody postawisz z tymi blokadami:):):) 19.07.2019, 21:46
pójdźmy dalej - w ogóle zakaz poruszania się pojazdów "ZGR" - przecież jest komunikacja podmiejska...
A i rowerem zdrowiej...
Wyznaczyć trasy tranzytowe - i problem rozwiązany.

Prawie - bo gdzieś kurna te samochody trzeba postawić na stałe...
I tak będzie
I tak będzie 21.07.2019, 01:52
Na parkin policyjny i do komisów postawić
tak?
tak? 19.07.2019, 09:14
Czyli można tam jutro śmiało parkować?
Strasz mniejska
Strasz mniejska 19.07.2019, 12:23
Możesz parkować bo obiecanego tysiaca nowych miejsc parkingowych nie ma a Nikotyńsku i tak musi odejść!
Gosc
Gosc 18.07.2019, 21:41
Takich parkujacych bezposrednio przy przejsciu w Gryfinie jest wielu... czesto z perspektywy kierowcy nie widac że pieszy wchodzi na pasy i nagle wyskakuje zza takiego samochodu. I co wtedy gdy dojdzie do najgorszego czyli potracenia? Kto poniesie konsekwencje?
parkingowce zamiast hali
parkingowce zamiast hali 18.07.2019, 22:17
Konsekwencje za te obiecane 1000 nowych miejsc parkingowych powinien ponieść Nikotyński który musi odejść!
g
g 18.07.2019, 20:31
Ja sobie nie tylko wyobrażam, ale na co dzień spotykam się z rozwiązaniami analogicznymi. Wąska ulica jednokierunkowa o jednym pasie ruchu i wyznaczony na jezdni przystanek (bez zatoki). Wszyscy stoją i cierpliwie czekają aż autobus ruszy.
miszcz
miszcz 18.07.2019, 17:55
Sholować na drugi raz i będzie po krzyku.
woprek
woprek 19.07.2019, 09:18
Gdzie straz miejska i policja?? jak ja bym wjechal tam moim sztruclem 500+ to od razy by mi dowalili za złe parkowanie i nie wiadomo co jeszcze. .. a tu prosze, mamy wszystko w d... i mozna wjechac.
Gryfindornik
Gryfindornik 18.07.2019, 17:47
Widać że nie macie innych problemów w swoim życiu tylko zajmujecie się takimi tematami, na tej ulicy i innych małych uliczkach w Gryfindoru wszyscy tak parkują a tu jak widać na załączonym obrazku stając na ulicy zablokował by ruch pojazdów, no wiecznie smutni i narzekający... wszystko i wszyscy wam przeszkadzają masakra możliwe że to autko zatrzymał się na kilka minut ale oczywiście pretensje i płacz bo jak to" wózkiem nie przejadę..."
CÓŻ
CÓŻ 19.07.2019, 09:24
NO CÓŻ ZWYKŁA ZNIECZULICA SPOŁECZNA PATOLOGIA BRAK EMPATII
Ewa
Ewa 18.07.2019, 18:25
Gryfino miasto konfidentów , parkowanie to główny temat mieszkańców.
uderz w stół
uderz w stół 18.07.2019, 20:21
"Ewa" nie przeżywaj. Jak wpadka to przeproś i już a nie się teraz odgrywasz.
szoku nie ma
szoku nie ma 18.07.2019, 20:29
Wiadomo, kto takimi samochodami jeździ, więc nie oczekujmy szczególnej inteligencji.
spójrzcie na to szerzej
spójrzcie na to szerzej 18.07.2019, 18:32
To się nazywają społecznicy, którym zależy na życiu i zdrowiu nie tylko siebie , ale i innych.
pasy
pasy 18.07.2019, 14:58

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Ewa
Ewa 18.07.2019, 13:48
Ta czytelniczka musi być szeroka w biedrach że jeszcze potrzebuje strefy buforowej;)
kompot
kompot 18.07.2019, 13:27
Ale nikt nie pisze o tym, ze inwalida chciałby tamtędy przejść, wiec jak, jak za komuny jesteśmy i będziemy piękni i bogaci, bo tak Marks przekazał, ludzie nieprawidłowo kierowca zaparkował i tyle, powinien być pouczony lub ukarany i nie ma to znaczenie na ile się zatrzymał. Wyżywanie w inwektywach nie ma sensu, zyjemy według zasad i musimy ich przestrzegać!
Ford..
Ford.. 18.07.2019, 11:12
Widać, że nie bieda nie tylko umysłowa.
ten co liczy
ten co liczy 18.07.2019, 07:13
Kobieto, wiesz co to jest sezon ogórkowy ?
Weź się za kiszenie ogóra !
kotka
kotka 18.07.2019, 10:24
O ! Właściel się obudził! Szkoda, że tak późno i nie pomyślał zanim złamał przepisy i naraził pieszych na niebezpieczeństwo.
Mieszaniec
Mieszaniec 18.07.2019, 05:25
Ciekawe czy kierowca zaparkowal by w Szczecinie lub Berlinie w taki sposób. A tak wogule gdzie jest Straż Miejska ponoć są na mieście. Zlikwidować i zrobić strefę płatnego parkowania.
Dlaczego dali Ci na imię Regina zastanawiałaś się ?
Dlaczego dali Ci na imię Regina zastanawiałaś się ? 17.07.2019, 22:33
Najpierw doprowadź swoją chatę i rodzinę do porządku a na końcu wytykaj błędy innym ludziom.
Karola
Karola 17.07.2019, 22:42
Chcesz kobiety zagonić do kuchni i garów. Człowieku XIX wiek skończył się już dawno!
pasy pasami a zycie sobie
pasy pasami a zycie sobie 17.07.2019, 22:20
Czytelniczka to jakiś ekspert od parkowania i przepisów drogowych? Przecież wiadomo że lepiej postawić sale w parku niż za połowę tej kasy dwa-trzy parkingowce na kilkaset aut. Nikietyński musi odejść!
krops
krops 18.07.2019, 13:26
Wiesniaku my mamy po 5 samochodow i nie parkujemy na pasach
Regina
Regina 17.07.2019, 21:12
Czytelniczka ma rację bo takich kierowców należy piętnować. Przez takich przejść z wózkiem bezpiecznie nie można.
hahaha
hahaha 18.07.2019, 21:13
Kolejna mamuśka 500+ do netu się dorwała i jedyny argument ,, z wózkiem przejść nie można ''............
Go
Go 17.07.2019, 22:34
Standardowy argument. "wózkiem nie mozna przejechac" xD
Karola
Karola 17.07.2019, 22:41
Widac, że nie chodzisz z wózkiem i nawet nie masz wyobraźni!
???
??? 17.07.2019, 22:10
A gdzie ty chcesz przechodzić z wózkiem? Przez skośne pasy?
To że nie zaparkował prawidłowo to jasne, natomiast twoje tłumaczenie jest jak z Misia - "a gdyby tak wasza matka..."
Miś
Miś 17.07.2019, 23:18